Pražský Libeňský most čeká demolice

Publikováno: 25.04.2018 08:30
Včera o tom rozhodli radní hlavního města. S odpůrcem takového postupu starostou Prahy 7 Janem Čižinským si dnes bude povídat Zuzana Bubílková. Podívejte se na video.
30.04.2018

Profesionální čarodějnice: Přijímáme novicky

Den pálení ohňů nastal, Zuzana Bubílková hned po ránu volala té nejznámější: Marcele Košanové.
26.04.2018

Senátor Jiří Dienstbier: Bez Babiše bychom měli vládu okamžitě. Záleží na ANO.

Jít do vlády s Babišem: Ano, nebo ne? To je otázka, která v posledních dnech štěpí ČSSD. Ve středu se proti nově vznikající koalici hlasitě vymezili sociálnědemokratičtí senátoři v čele s předsedou Senátu Milanem Štěchem. Zuzana Bubílková zavolala od Impulsových dalšímu kritikovi z řad ČSSD, senátorovi Jiřímu Dienstbierovi.
24.04.2018

Brno si zaslouží novou halu, říká asistent trenéra mistrovské Komety

Brněnská Kometa obhájila mistrovský titul v hokejové extralize. Premiér Andrej Babiš hned přispěchal s příslibem, že Brno dostane novou hokejovou halu. Stát by prý mohla už v roce 2022 na výstavišti. Zuzanu Bubílkovou nový titul i přísliby zaujaly natolik, že zavolala asistentovi trenéra brněnské Komety Kamilovi Pokornému, aby jí řekl, jak je to celé žhavé.
23.04.2018

Špatní lékaři u nás rychle skončí, říká šéfka karlovarské nemocnice

Jsou neatestovaní lékaři z Ukrajiny rizikem pro české pacienty? Představitelé profesních lékařských organizací tvrdí, že ano. Vadí jim, že nové pracovní síly mohou pracovat bez potřebných odborných znalostí, které naopak musejí prokazovat čeští lékaři. Téma zaujalo Zuzanu Bubílkovou od Impulsových, která zavolala ředitelce Karlovarské krajské nemocnice Jitce Samákové. Právě Karlovy Vary mají s ukrajinskými doktory zkušenosti.
19.04.2018

Mluvčí Jiří Ovčáček: Miluji pohlednice, lepím na ně prezidenta

Česká pošta vydala novou známku s hlavou státu. Stojí 19 korun a prezident Miloš Zeman na ní vypadá mladší než ve skutečnosti. Předloha podobizny je totiž několik let stará. Zuzana Bubílková od Impulsových se zeptala prezidentova mluvčího Jiřího Ovčáčka, proč to tak je.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.