Pražský Libeňský most čeká demolice

Publikováno: 25.04.2018 08:30
Včera o tom rozhodli radní hlavního města. S odpůrcem takového postupu starostou Prahy 7 Janem Čižinským si dnes bude povídat Zuzana Bubílková. Podívejte se na video.
03.05.2018

Praha řeší problém s mosty

Opravu čeká Barrandovský, železniční, nebo lávku mezi Karlínem a Holešovicemi. V posledních dnech se ale rozhořela diskuze hlavně o demolici Libeňského mostu. Zuzana Bubílková vyzpovídala náměstka pražské primátorky Petra Dolínka, který se snaží prosadit výstavbu úplně nového mostu na místě původního.
02.05.2018

Ředitelka mateřské školy: Platy učitelek rostou. Ale pomalu…

Mateřské školy znovu nabírají! Ne všechny děti se ale do školek po zápisech dostanou. Pro řadu rodičů to může znamenat, že své potomky nakonec dají jinam, než původně plánovali. Za dva roky přitom mateřským školám přibude nová povinnost přijímat i dvouleté děti. Zuzana Bubílková od Impulsových zavolala… do školky.
30.04.2018

Profesionální čarodějnice: Přijímáme novicky

Den pálení ohňů nastal, Zuzana Bubílková hned po ránu volala té nejznámější: Marcele Košanové.
26.04.2018

Senátor Jiří Dienstbier: Bez Babiše bychom měli vládu okamžitě. Záleží na ANO.

Jít do vlády s Babišem: Ano, nebo ne? To je otázka, která v posledních dnech štěpí ČSSD. Ve středu se proti nově vznikající koalici hlasitě vymezili sociálnědemokratičtí senátoři v čele s předsedou Senátu Milanem Štěchem. Zuzana Bubílková zavolala od Impulsových dalšímu kritikovi z řad ČSSD, senátorovi Jiřímu Dienstbierovi.
24.04.2018

Brno si zaslouží novou halu, říká asistent trenéra mistrovské Komety

Brněnská Kometa obhájila mistrovský titul v hokejové extralize. Premiér Andrej Babiš hned přispěchal s příslibem, že Brno dostane novou hokejovou halu. Stát by prý mohla už v roce 2022 na výstavišti. Zuzanu Bubílkovou nový titul i přísliby zaujaly natolik, že zavolala asistentovi trenéra brněnské Komety Kamilovi Pokornému, aby jí řekl, jak je to celé žhavé.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.