Co všechno se může stát s autem během noci

Publikováno: 08.04.2018 09:00
S přibývajícími slunečními paprsky se plní automyčky. Pravidelně do ní zajíždí i Monika Vrchotová. Její auto se už ale několikrát stalo terčem alkoholem posilněných vtipálků.

Provedli mi nepěkné věci. Jednou nám na auto vysypali celou popelnici. Na střeše a na přední kapotě jsme měli nejen celé pytle, ale také obsah těch roztržených. Takže než jsem mohla odjet do práce, musela jsem koupit rukavice a vše vrátit zpět do popelnice. Ovšem zbytky jídla na kapotě ulpěly, takže jsem pak musela do myčky. Poměrně nedávno jsem zase přišla k autu a zjistila, že se zřejmě někomu cestou z baru zatočila hlava, tak se opřel o mé auto a „odložil“ si tam. Bohužel, na zaschlý obsah jeho žaludku byla i myčka krátká, takže opět přišly na řadu rukavice a z toho bočního okýnka jsem to musela dostat ručně. No a včera jsem si jednu takovou „nechuťárnu“ způsobila sama, když jsem při parkování najela na hromádku po nějakém velikém psovi a vše se mi to pěkně rozpatlalo po předním kole – ani s tím si myčka úplně neporadila, a to jsem zrovna na zítřek objednaná na přezutí, takže si pan automechanik asi užije.

Ale jednou mě noční potulovači pobavili. Tedy mě to přišlo vtipné, mému Tondovi moc ne. On byl totiž fanda fotbalové Bohemky a tak měl na zadním skle přilepenou zmenšeninu dresu. A jednou ráno jsme našli auto kompletně obskládané vlaječkami a nálepkami Slavie. Nebo mě pobavila kamarádka, které někdo přikryl auto kobercem, což podle mě muselo dát opravdu dost práce.

A zjistila jsem, že podobné lumpárny má na svědomí i jeden z našich kolegů – ten se pochlubil, že kamarádovi po celém autě namaloval rtěnkou srdíčka a jinému zase kapotu potřel medem a na to nasypal peří. Obojí prý šlo umýt, ale jen ručně a majitel se při tom pořádně zapotil.

Co nejméně setkání s takovými vtipálky vašim autům i vám přeje Monika Vrchotová.

22.04.2018

Domácí úkoly můžou dát zabrat i rodičům

Domácí úkoly jsou černou můrou dětí, i některých rodičů. Své si s nimi užila a stále užívá Monika Vrchotová.
15.04.2018

Co může způsobit fobie ze včel

Jaro je v plném proudu, venku všechno krásně kvete, a tak se objevují první včely, čmeláci a jim příbuzní. A některým, jako třeba Monice Vrchotové, začíná krušné období.
01.04.2018

Proč je dobré před porodem hodně spát

Narození dítěte bývá až na výjimky radostnou událostí. Většina novopočených maminek je ze své drobotiny naprosto unesená. Najdou se ale i takové, které otevřeně přiznávají, že jsou nevyspalé nebo že jim věčně brečící dítko bere energii. Mezi ty patří Monika Vrchotová.
25.03.2018

Jak může internetová seznamka obohatit život...

Začalo jaro, mnohým se pomalu zapalují lýtka a začínají pokukovat po nových láskách. Někdo sází na osobní kontakt, jiní zkouší štěstí na internetu. Pár takových pokusů má za sebou i Monika Vrchotová.
18.03.2018

Když se návštěva kadeřnice zrovna nepovede

Návštěva kadeřnice patří mezi oblíbené činnosti dam, ale i některých pánů. Jednak se zrelaxují, ale hlavně si pak připadají krásnější. Tedy jak kdy. Monika Vrchotová jednou odcházela od kadeřnice s brekem.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.