Co všechno se může stát s autem během noci

Publikováno: 08.04.2018 09:00
S přibývajícími slunečními paprsky se plní automyčky. Pravidelně do ní zajíždí i Monika Vrchotová. Její auto se už ale několikrát stalo terčem alkoholem posilněných vtipálků.

Provedli mi nepěkné věci. Jednou nám na auto vysypali celou popelnici. Na střeše a na přední kapotě jsme měli nejen celé pytle, ale také obsah těch roztržených. Takže než jsem mohla odjet do práce, musela jsem koupit rukavice a vše vrátit zpět do popelnice. Ovšem zbytky jídla na kapotě ulpěly, takže jsem pak musela do myčky. Poměrně nedávno jsem zase přišla k autu a zjistila, že se zřejmě někomu cestou z baru zatočila hlava, tak se opřel o mé auto a „odložil“ si tam. Bohužel, na zaschlý obsah jeho žaludku byla i myčka krátká, takže opět přišly na řadu rukavice a z toho bočního okýnka jsem to musela dostat ručně. No a včera jsem si jednu takovou „nechuťárnu“ způsobila sama, když jsem při parkování najela na hromádku po nějakém velikém psovi a vše se mi to pěkně rozpatlalo po předním kole – ani s tím si myčka úplně neporadila, a to jsem zrovna na zítřek objednaná na přezutí, takže si pan automechanik asi užije.

Ale jednou mě noční potulovači pobavili. Tedy mě to přišlo vtipné, mému Tondovi moc ne. On byl totiž fanda fotbalové Bohemky a tak měl na zadním skle přilepenou zmenšeninu dresu. A jednou ráno jsme našli auto kompletně obskládané vlaječkami a nálepkami Slavie. Nebo mě pobavila kamarádka, které někdo přikryl auto kobercem, což podle mě muselo dát opravdu dost práce.

A zjistila jsem, že podobné lumpárny má na svědomí i jeden z našich kolegů – ten se pochlubil, že kamarádovi po celém autě namaloval rtěnkou srdíčka a jinému zase kapotu potřel medem a na to nasypal peří. Obojí prý šlo umýt, ale jen ručně a majitel se při tom pořádně zapotil.

Co nejméně setkání s takovými vtipálky vašim autům i vám přeje Monika Vrchotová.

13.05.2018

Co vše se může přihodit během „sváťáku“

Některým středoškolákům už začíná takzvaný svaťák. Tedy týden před maturitou, který by měli strávit učením. Ne každému se to ale podaří, i když snahu by měl, podobně jako Monika Vrchotová.
06.05.2018

Věk je jenom číslo!

Říká se, že každý je tak starý, na kolik se cítí. Ovšem, jak podotýká Monika Vrchotová, někdy vám okolí připomene, kolik vám opravdu je.
29.04.2018

Co všechno se může doma ztratit

Takzvaný „šotek domácí“ občas zavítá ke každému z nás a zašantročí nám věci. Několikrát pořádně potrápil i Moniku Vrchotovou.
22.04.2018

Domácí úkoly můžou dát zabrat i rodičům

Domácí úkoly jsou černou můrou dětí, i některých rodičů. Své si s nimi užila a stále užívá Monika Vrchotová.
15.04.2018

Co může způsobit fobie ze včel

Jaro je v plném proudu, venku všechno krásně kvete, a tak se objevují první včely, čmeláci a jim příbuzní. A některým, jako třeba Monice Vrchotové, začíná krušné období.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.