Středočeské Modletice se staly nejvoňavější vesnicí v republice

Publikováno: 03.02.2018 06:45
I tento týden jsme nahlédli do policejních spisů. Hlavními indíciemi Krimi Impulsů je voňavá obec Modletice, páv v letadle nebo nešťastná láska...

Středočeské Modletice byly v jednu chvíli nejvoňavější obcí v republice. V jednom z tamních areálů přepravní firmy totiž vyteklo více než 200 litrů vonné esence. I když hasiči zjistili, že šlo o specifické aroma do svíček, tak raději evakuovali desítky lidí. Látky ale nebyly nebezpečné a společnost si tak na další den mohla objednat úklidovou firmu.

První rozchod bývá nejbolestivější. O tomto moudru by mohl vyprávět 19 letý mladík, který si chtěl vybít zlost na autu své expřítelkyně. Jenže si nemohl vzpomenout, jak její vůz vypadá, a proto propíchal pneumatiky všem čtrnácti autům, která stála v okolí dívčina domu v Praze 12. Nešťastníka následně dopadla policie a odvezla ho na záchytku.

Jen si to představte. Sedíte doma na gauči, posloucháte svou oblíbenou muziku a najednou se k vám připlazí dvě krajty. Tak přesně to se stalo jednomu muži z Prahy, který ale zachoval chladnou hlavu, protože podobnou záležitost nezažil poprvé. Krajty patří jeho sousedovi a už poněkolikáté se k němu připlazili záchodovým potrubím. Soused ale v tomto případě nebyl doma a na pomoc tak přispěchali příslušníci městské policie.

A nakonec si uděláme výlet na letiště v americkém New Jersey. Jedna z cestujících přišla k přepážce i se svým živým pávem, kterému dokonce koupila letenku. Jenže letištní personal zvíře jménem Dexter na palubu nepustil. Žena se sice bránila tím, že jí netradiční domácí mazlíček poskytuje citovou podporu, ale nakonec se musela smířit s tím, že páva Dextra nechá doma.

Zdroj perexového obrázku: MAFRA

03.03.2018

Horor v prolézačce a zamrzlá nemrznoucí směs

Horor v prolézačce a zamrzlá nemrznoucí směs. I takové případy řešili policisté v uplynulém týdnu. My se na ně podíváme v Krimi Impulsech.
24.02.2018

Kůň v pneumatice a opilci v mlékomatu

Kůň v pneumatice a opilci v mlékomatu. Tyto kuriózní případy řešili policisté v uplynulém týdnu...
17.02.2018

Milovníci bezpečného sexu už více než 14 dnů utíkají policistům

Umělé pozadí, vychytralá stopařka a velká kondomová loupež. I takové případy v uplynulém týdnu řešili policisté. Krimi Impulsy připravil reportér Vašek Komárek...
11.02.2018

Řidič autobusu odmítl pokračovat v jízdě. Bál se chřipky.

Řidič MHD, který nechtěl riskovat nakažení chřipkou nebo záchrana zkušené jeřábnice! I takové případy řešili policisté a hasiči v uplynulém týdnu. Ani dnes nechybí Krimy Impulsy Vaška Komárka.
27.01.2018

Opuštěná rakev v pražských Modřanech

Policejní případ v pražských Modřanech zavání zmrtvýchvstáním! Lidé u silnice objevili rakev, ve které ale chyběl nebožtík. Po stopách záhady pátral reportér Václav Komárek.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.