Zuzana Bubílková chodí spát jako slušná dívka

Publikováno: 11.01.2018 08:50
Dnes nás zajímalo, jak je na tom Zuzana Bubílková se spánkem. V kolik chodí spát a jak dlouho vydrží nespat?

Kolik dní dokážete nespat?

Třeba i deset. Stačí mi, když se vyspím v noci. Ale vážně. Jednou jsme v zimě zůstali trčet na letišti na Lanzarotte kvůli špatnému počasí tři dny. Bez ubytování. Přitom rozhlas stále vyzýval, ať si hlídáme tašky a zavazadla. Představa, že přijdu o prachy a doklady mě vždy probrala z úmyslu Schwarzenbergovsky nechat spadnout víčko. Takže při nástupu do letadla jsem už dřímala ve stoje, oči jsem měla červené jak angorák a cítila jsem se jak před dovolenou ne po ní.

Co potřebujete k dobrému spánku?

Postel a ticho. Nedávno jsem vystupovala v Luhačovicích a spala jsem v penzionu. Jenže ve vedlejším pokoji se ubytoval chlap, který kolem půlnoci začal vydávat zvuky motorové pily s občasným zavytím šakala. Zkusila jsem všechno. Přikrýt si hlavu, nacpat špunty do uší. Nepomohlo. Tak jsem zabouchala na stěnu. Nic. V půl třetí už jsem třískala do stěny botou a řvala: „Tichóóó.“ Zase nic. Ráno u snídaně mu povídám: "Vy jste neslyšel, jak jsem na vás v noci bouchala?“ On se zatvářil provinile a povídá: „Slyšel, ale byl jsem tak unavený, že jsem k vám nešel. Stejně by se mnou nic nebylo.“

Kdy vstáváte?

Díky Impulsu v době, která pro mě byla dvacet let půlnoc.

A kdy chodíte spát?

Už od mládí jako slušná dívka. Víte, kdy má být slušná dívka v posteli?

Kdy?

V osm. Aby byla doma do půlnoci.

Vaše Zuzana Bubílková.

12.01.2018

Žijeme v době elektřiny

Došla někdy Zuzaně Bubílkové šťáva? A jak dlouho by vydržela bez elektřiny?
10.01.2018

Informace ze soukromí známých lidí jsou tržní hodnotou

Má Zuzana Bubílková důvěrného přítele? A co nás zajímá nejvíce?
09.01.2018

Vybrat čepici, která ze zralé ženy neudělá babku, blbečka nebo Marfušu, je kumšt

Počasí posledních dní rozhodně není zimní, a tak nás zajímalo, jestli Zuzana Bubílková odložila zimní věci do skříně a jestli nosí čepice.
08.01.2018

Zuzana Bubílková přizpůsobuje rychlost povaze svých řidičských schopností

Předjíždíte? A umíte si vyměnit píchnou pneumatiku? To byly dnešní otázky nejen pro naše posluchače, ale také pro Zuzanu Bubílkovou.
05.01.2018

Elektronická komunikace s úřady? Komunistům by stoupy preference!

Měli bychom s úřady komunikovat už jen elektronicky? A co milé úřednice, existují? To byly dnešní otázky nejen pro naše posluchače, ale i pro Zuzanu Bubílkovou.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.