Slepce okradl bezruký zloděj

Publikováno: 20.01.2018 06:45
Bezruký zloděj a auto u zubaře. I tak vypadaly případy, kterými se v uplynulém týdnu zabývali policisté. Krimy Impulsy připravil Václav Komárek.

Byla zrovna sobota večer a 49 letá žena se šla pobavit do jednoho ze zlínských barů. Jenže to přepískla s alkoholem a policisté ji později v noci sbírali ze země u jedné z rušných křižovatek. Tím to ale nekončilo. Žena měla šrám na obličeji a policisté ji proto odvezli do nemocnice. V čekárně před úrazovkou se ale podnapilá dáma svlékla do spodního prádla a vyzývala všechny přítomné k pohlavnímu styku. Nakonec si vyslechla přednášku o základech slušného chování a skončila sama ve své posteli.

Opravdu bizarní případ krádeže se stal v moravskoslezském Českém Těšíně - slepce tam totiž okradl bezruký zloděj. Ale pěkně popořádku. Nevidomý muž se vydal na procházku. Jenže neušel pozornosti zloděje, který má amputovaná zápěstí. Hendikepovaný zločinec ukradl nevidomému muži slepeckou hůl. Policie ale bezrukého pachatele rychle dopadla a celý případ vyhodnotila jako přestupek.

Do "zlatého fondu" české kriminalistiky se zapsala žena, která chtěla, aby jí strážníci pomohli otevřít kradené auto. Poblíž nákupního centra v Praze 14 oslovila policejní hlídku s tím, že si ve vozidle zabouchla osobní věcí. Jenže strážníkům připadalo podezřelé, že auto mělo pouze přední espézetku a proto ho začali lustrovat. Za pár vteřin zjistili, že ho žena před časem ukradla a odvezli ji na záchytku.

Na závěr se podíváme do slunné Kalifornie za zubařem, kterému v ordinaci přistálo osobní auto. Už tak neobvyklý případ ještě vygradoval tím, že zubař sídlí až ve druhém patře. Za nehodou pravděpodobně stojí vysoká rychlost řidiče a středový ostrůvek, který auto vymrštil do výšky několika metrů. Jako zázrakem se ale nikomu nic nestalo.

 

Zdroj perexového obrázku: MAFRA

27.01.2018

Opuštěná rakev v pražských Modřanech

Policejní případ v pražských Modřanech zavání zmrtvýchvstáním! Lidé u silnice objevili rakev, ve které ale chyběl nebožtík. Po stopách záhady pátral reportér Václav Komárek.
13.01.2018

I v betonovém květináči si můžete dát "šlofíka"

Ani v dnešním vysílání nechyběly krimi případy uplynulého týdne. Tentokrát se v Krimi Impulsech podíváme za ženou spící v betonovém květináči nebo mužem, který ukradl tank!
06.01.2018

Marihuana je nebezpečné koření!

Dnešní krimi Impulsy budou trochu vážnější. Přinesou vraždu, nešťastný přehmat a dlouhou policejní honičku. Připravil je pro vás redaktor Tomáš Kabát.
30.12.2017

Oheň, otravy a drogy. I to bylo součástí vánočních svátků.

Vánoční svátky přinesly požáry, otravu i rozbití drogového gangu. Více o těchto případech přinášejí Krimi Impulsy tohoto týdne.
16.12.2017

Hlava v mikrovlnce a kocour ve sklenici

Hlava v mikrovlnce a kocour ve sklenici. To jsou témata dnešních Krimi Impulsů, které připravil Václav Komárek.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.