Opuštěná rakev v pražských Modřanech

Publikováno: 27.01.2018 06:45
Policejní případ v pražských Modřanech zavání zmrtvýchvstáním! Lidé u silnice objevili rakev, ve které ale chyběl nebožtík. Po stopách záhady pátral reportér Václav Komárek.

Kde se rakev u silnice vzala zatím nikdo neví. Dřevěná a ručně malovaná černá rakev i z ozdobnou výplní děsila řidiče a chodce v ulici Na Hupech. Zároveň ale nešlo o žádný nový model. Rakev byla hodně špinavá a poškrábaná. Policistům se přesto nabízejí hned dvě možné vyšetřovací verze. Za prvé, že jde o rekvizitu, která vypadla filmařům z auta. Druhou možností je, že si rakev někdo pořídil, ale pak se mu přestala líbit, a proto ji jednoduše odhodil na ulici. Jisté je, že rakev se pod zem hned tak nedostane. Alespoň dočasné útočiště našla na úřadě Prahy 12.

Zajímavé rozuzlení má nález utopené Škodovky v lomu Vápenka na Teplicku. Za vším stojí kuriózní nerozvážnost 23 letého mladíka, který z auta sundal espézetky, zajel k okraji lomu a chtěl si s ním udělat selfíčko. Jenže zapomněl zařadit rychlost, jeho miláček sjel do vody a nenávratně zmizel pod hladinou.

Teď se podíváme za 46 letým mužem z Českých Budějovic, který neunesl rozchod se svou přítelkyní. Trable v lásce řeší tím, že si před bytem své vyvolené ob den otevře flašku, opije se a ustele si na chodbě přede dveřmi. Pak následuje stále stejný příběh. Expartnerka na zoufalého muže zavolá policii, která opilce probudí a pošle domů.

A nakonec si dáme dramatický příběh se šťastným koncem. Řidič na Bruntálsku najel do psa, který se mu zaklínil v nárazníku. Řidič si toho ale vůbec nevšiml a s nejlepším přítelem člověka ujel dalších pět kilometrů. Pes se z nárazníku dostal až po krátkém zastavení a naštěstí se mu nic nestalo.

Zdroj perexového obrázku: MAFRA

03.03.2018

Horor v prolézačce a zamrzlá nemrznoucí směs

Horor v prolézačce a zamrzlá nemrznoucí směs. I takové případy řešili policisté v uplynulém týdnu. My se na ně podíváme v Krimi Impulsech.
24.02.2018

Kůň v pneumatice a opilci v mlékomatu

Kůň v pneumatice a opilci v mlékomatu. Tyto kuriózní případy řešili policisté v uplynulém týdnu...
17.02.2018

Milovníci bezpečného sexu už více než 14 dnů utíkají policistům

Umělé pozadí, vychytralá stopařka a velká kondomová loupež. I takové případy v uplynulém týdnu řešili policisté. Krimi Impulsy připravil reportér Vašek Komárek...
11.02.2018

Řidič autobusu odmítl pokračovat v jízdě. Bál se chřipky.

Řidič MHD, který nechtěl riskovat nakažení chřipkou nebo záchrana zkušené jeřábnice! I takové případy řešili policisté a hasiči v uplynulém týdnu. Ani dnes nechybí Krimy Impulsy Vaška Komárka.
03.02.2018

Středočeské Modletice se staly nejvoňavější vesnicí v republice

I tento týden jsme nahlédli do policejních spisů. Hlavními indíciemi Krimi Impulsů je voňavá obec Modletice, páv v letadle nebo nešťastná láska...
Impuls on-line
Český Impuls on-line
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.