Na prezidenta Zemana se vrhla nahá žena!

Publikováno: 12.01.2018 16:32
Sotva začaly volby, už řešíme skandál! Na prezidenta Zemana skočila ve volební místnosti nahá žena. Ochranka našeho prezidenta neohroženě ochránila, Miloš Zeman se tak mohl vrátit a volit sám sebe. A jak reagují lidé na síti?

Video serveru Novinky.cz už sdílíme na našem facebooku, událost ale zasáhla celý mediální prostor. To video ukazuje bleskurychlý zásah ochranky, která polosvlečenou aktivistku nekompromisně poslala k zemi. Kolegové v naší redakci se teď mimo jiné přou, jestli útočnice byla nahá nebo polonahá. V on line diskuzích se to hemží komentáři různé intenzity. Jeden za všechny: "To byla sestra poslance Feriho z TOP 09" – odkazuje to na její účes, byla trošku rozcuchaná. A to ještě před zásahem, podotýkáme.

V komentářích střídají projevy sympatií prezidentovi s těmi, které ho rozhodně nepodporují. Jeden čtenář Novinek píše, že hned zítra dá on a celá jeho rodina Zemanovi hlas. Druhý dodává, že to určitě vymyslel pan Kalousek. Čtenář Josef připomíná fakt, že na Zemana se události docela lepí: "Jednou je to viróza, pak zakopne na schodech, ztratí botu, posléze přijede pozdě na pohřeb… Koho by měla překvapit nahá žena?" Diskuze na webu iDNES.cz je hodně sarkastická. Ženy mu prostě nedokážou odolat, švihákovi prezidentskému, vybíráme jeden z příspěvků a omluvte prosím citaci: "Aspoň Ovčáček poprvé viděl naživo kozy…" Tolik iDNES.cz

Zdroj obrázku: MAFRA

16.01.2018

Kandidáti na prezidenta se dohadují kvůli televizním debatám

Kandidáti na prezidenta se dohadují kvůli televizním debatám. Zatímco Miloš Zeman chce čtyři duely, Jiří Drahoš trvá na dvou, což ráno potvrdil i Rádiu Impuls. Drahoše pak citoval server iDNES.cz. Co na to lidé na síti?
15.01.2018

Vyzvednutí korunovačních klenotů se obešlo bez virózy!

Češi znovu uvidí korunovační klenoty. Klíčníci včetně prezidenta Zemana otevřeli tajemnou komnatu s ukrytým historickým pokladem. Pan prezident to tentokrát zvládl, žádná viróza se nekonala… My jsme samozřejmě sledovali postřehy lidí na síti.
10.01.2018

Naši biatlonisté se konečně vzpamatovali!

Naši biatlonisté se konečně vzpamatovali! Na závodech Světového poháru v Německu dojel Ondřej Moravec na druhém místě! Jak na úspěch reaguje síť?
09.01.2018

Víme, co se objevuje na talíři Papeže Františka!

Abyste si neuhnali vředy, musíte dobře a střídmě jíst! Neříkáme žádnou novinu, ale víte, co si dopřává třeba papež František? Na síti najdeme úplně všechno!
08.01.2018

Sotva se chytily elektromobily, už přichází jejich kritika!

To se dalo čekat! Sotva se chytily elektromobily, už přichází jejich kritika! Slovo do síťové elektropranice přidává Láďa Vonz...
Impuls on-line
Český Impuls on-line
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.