Marihuana je nebezpečné koření!

Publikováno: 06.01.2018 06:45
Dnešní krimi Impulsy budou trochu vážnější. Přinesou vraždu, nešťastný přehmat a dlouhou policejní honičku. Připravil je pro vás redaktor Tomáš Kabát.

O rodině, která se otrávila při svátečním obědě na Boží hod, už jsme vás informovali minulý týden. Naše reportérka Eva Panošová teď k tomuto případu zjistila zajímavé podrobnosti. „Paní v důchodovém věku si zřejmě spletla majoránku s marihuanou, kterou její muž používá jako podpůrný lék ke zmírnění zdravotních potíží. Právě on jako jediný člen rodiny požití drogy snesl dobře, ostatní skončili v nemocnici s nevolností a halucinacemi. Policie zjišťuje, zda se nejedná o nedovolenou výrobu a nakládání s omamnými a psychotropními látkami.“

Dramatickou honičku zažili v posledním dni letošního roku policisté na Ústecku. Svým vozidlem dlouho marně stíhali 37letého řidiče vozidla Škoda Octavia, který nebezpečnou a rychlou jízdou ohrožoval ostatní řidiče. Zastavit se ho podařilo až na Děčínsku, kde mu policisté zablokovali cestu.

V Liberci se včera stala brutální vražda! V prodejně potravin tam neznámý pachatel pobodal dva lidi - muže a ženu. Motiv zatím policisté neznají. Jak uvedla policejní mluvčí Vlasta Suchánková, jako první byli na místě policisté ze čtvrti Vratislavice. Ti okamžitě začali s oživováním těžce pobodané ženy. „Následně si resuscitaci převzali profesionální zdravotníci a bohužel, zhruba po 40 minutách museli konstatovat úmrtí. Muž byl převezen do krajské nemocnice v Liberci a zranění jsou těžká.“

 

Zdroj obrázku: MAFRA

11.02.2018

Řidič autobusu odmítl pokračovat v jízdě. Bál se chřipky.

Řidič MHD, který nechtěl riskovat nakažení chřipkou nebo záchrana zkušené jeřábnice! I takové případy řešili policisté a hasiči v uplynulém týdnu. Ani dnes nechybí Krimy Impulsy Vaška Komárka.
03.02.2018

Středočeské Modletice se staly nejvoňavější vesnicí v republice

I tento týden jsme nahlédli do policejních spisů. Hlavními indíciemi Krimi Impulsů je voňavá obec Modletice, páv v letadle nebo nešťastná láska...
27.01.2018

Opuštěná rakev v pražských Modřanech

Policejní případ v pražských Modřanech zavání zmrtvýchvstáním! Lidé u silnice objevili rakev, ve které ale chyběl nebožtík. Po stopách záhady pátral reportér Václav Komárek.
20.01.2018

Slepce okradl bezruký zloděj

Bezruký zloděj a auto u zubaře. I tak vypadaly případy, kterými se v uplynulém týdnu zabývali policisté. Krimy Impulsy připravil Václav Komárek.
13.01.2018

I v betonovém květináči si můžete dát "šlofíka"

Ani v dnešním vysílání nechyběly krimi případy uplynulého týdne. Tentokrát se v Krimi Impulsech podíváme za ženou spící v betonovém květináči nebo mužem, který ukradl tank!
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.