Marihuana je nebezpečné koření!

Publikováno: 06.01.2018 06:45
Dnešní krimi Impulsy budou trochu vážnější. Přinesou vraždu, nešťastný přehmat a dlouhou policejní honičku. Připravil je pro vás redaktor Tomáš Kabát.

O rodině, která se otrávila při svátečním obědě na Boží hod, už jsme vás informovali minulý týden. Naše reportérka Eva Panošová teď k tomuto případu zjistila zajímavé podrobnosti. „Paní v důchodovém věku si zřejmě spletla majoránku s marihuanou, kterou její muž používá jako podpůrný lék ke zmírnění zdravotních potíží. Právě on jako jediný člen rodiny požití drogy snesl dobře, ostatní skončili v nemocnici s nevolností a halucinacemi. Policie zjišťuje, zda se nejedná o nedovolenou výrobu a nakládání s omamnými a psychotropními látkami.“

Dramatickou honičku zažili v posledním dni letošního roku policisté na Ústecku. Svým vozidlem dlouho marně stíhali 37letého řidiče vozidla Škoda Octavia, který nebezpečnou a rychlou jízdou ohrožoval ostatní řidiče. Zastavit se ho podařilo až na Děčínsku, kde mu policisté zablokovali cestu.

V Liberci se včera stala brutální vražda! V prodejně potravin tam neznámý pachatel pobodal dva lidi - muže a ženu. Motiv zatím policisté neznají. Jak uvedla policejní mluvčí Vlasta Suchánková, jako první byli na místě policisté ze čtvrti Vratislavice. Ti okamžitě začali s oživováním těžce pobodané ženy. „Následně si resuscitaci převzali profesionální zdravotníci a bohužel, zhruba po 40 minutách museli konstatovat úmrtí. Muž byl převezen do krajské nemocnice v Liberci a zranění jsou těžká.“

 

Zdroj obrázku: MAFRA

13.01.2018

I v betonovém květináči si můžete dát "šlofíka"

Ani v dnešním vysílání nechyběly krimi případy uplynulého týdne. Tentokrát se v Krimi Impulsech podíváme za ženou spící v betonovém květináči nebo mužem, který ukradl tank!
30.12.2017

Oheň, otravy a drogy. I to bylo součástí vánočních svátků.

Vánoční svátky přinesly požáry, otravu i rozbití drogového gangu. Více o těchto případech přinášejí Krimi Impulsy tohoto týdne.
16.12.2017

Hlava v mikrovlnce a kocour ve sklenici

Hlava v mikrovlnce a kocour ve sklenici. To jsou témata dnešních Krimi Impulsů, které připravil Václav Komárek.
09.12.2017

Velká kachní loupež

Ukradený dům a velká kachní loupež. I takové případy řešili policisté v uplynulém týdnu. Krimi Impulsy připravil Václav Komárek.
02.12.2017

Vypálený rybník a smolař v kontejneru

Vypálený rybník a smolař v kontejneru. I takové případy řešili v uplynulém tydnu čeští policisté. Krimi Impulsy připravil reportér Václav Komárek.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.