Klára Issová při natáčení přišla málem o prst

Publikováno: 17.01.2018 16:31
Úspěšná herečka přišla do odpoledního vysílání Fandy a bandy představit nový film Zoufalé ženy dělají zoufalé věci. Podívejte se na video.
25.01.2018

Poslechněte si Voxelovu středeční rychlopíseň "Geometr"

Zadání poslala Jana. Slova: prkenný strop, šroubovák, kružítko.
24.11.2017

Richard Krajčo: Ukončil jsem hereckou kariéru

Zpěvák Richard Krajčo byl hostem u Fandy Matějíčka. Jak se daří novému klipu, proč ukončil hereckou kariéru, a co by se stalo, kdyby se rozpadla kapela, podobně jako Chinaski? Podívejte se na video.
09.11.2017

Honza Kalousek: Nacouval jsem si do hodně drahé kytary

Zpěvák Honza Kalousek, jedna z hvězd Českého mejdanu s Impulsem, přišel do odpoledního vysílání Fandy bandy. Jaké peripetie se mu staly s hudebními nástroji, jak moc o něm lže wikipedie, a na jaké písně se můžeme těšit 16. prosince v O2 aréně? podívejte se na video.
08.11.2017

No Name zahráli živě na Impulsu

Igor Timko a Zolee z kapely No Name byli hosty u Fandy bandy. Jaké hity si připravili na Český mejdan s Impulsem, a kolik koncertů mají průměrně za rok? Podívejte se na video.
01.11.2017

Mirai Navrátil: Rodiče chtěli univerzální jméno

Jedna čtvrtina kapely Mirai, zpěvák Mirai Navrátil, byl ve středu hostem Fandy bandy. Jejich písnička „Když nemůžeš tak přidej“ se uchází o vítězství v soutěži o nejoblíbenější písničku posluchačů Rádia Impuls.​
Impuls on-line
Český Impuls on-line
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.