Jsem vášnivá kuchařka, říká Michaela Horáčková

Publikováno: 11.01.2018 08:30
Bude novou první dámou manželka Michala Horáčka? Rozhodovat se bude v následujících prezidentských volbách. S paní Michaelou si ve čtvrtek povídala Zuzana Bubílková.

Paní Horáčková, jste energická mladá žena. Byla byste i stejně energická a viditelná první dáma?

Já bych skromně předpokládala, že v mém věku bych úplně nejradši zůstala taková, jaká jsem. Aktivní, pracovitá a všímavá.

Byla byste první dáma na plný úvazek?

Já jsem v prvé řadě matka. Matka Julie, která vstupuje do života a všechno poznává. Takže pro mě je samozřejmě prioritou její šťastné dětství, zdraví a normální vývoj.

A práce?

A co se týká práce, tak jsem samozřejmě manželovi slíbila plnou podporu a hodlám ten slib dodržet. Takže pokud se budou tyhle dvě věci dobře snášet, tak ano.

Jaký styl oblékání byste jako první dáma volila, když se sama v této oblasti pohybujete?

To máte pravdu, ale kovářova kobyla chodí bosa. Tak je to i u mě. Ale jistě bych respektovala i to, že lidi si volí svého zástupce, který je má reprezentovat a to myslím platí i pro jeho manželku. Takže bych volila jednoduchou eleganci, která by byla reprezentativní. Nic extravagantního.

Vy sportujete? Jste štíhlá. Běhala byste s paní Bushovou nebo Obamovou v hradní zahradě?

Já si myslím, že bych spíš dámy pozvala na nějakou výstavu.

Dala byste nějaké instrukce hradnímu kuchaři, jak má vařit?

Určitě. Určitě bych měla spoustu námětů a rad. A ráda bych se taky něco naučila, protože jsem vášnivá kuchařka.

To byla Michaela Horáčková. Děkuji za rozhovor.

 

Zdroj obrázku: MAFRA

12.01.2018

Přestavuju si, že vznikne „Ovčáčkovo fórum“, říká mluvčí Miloše Zemana

Jako poslední ze zástupců kandidátů na prezidenta republiky odpovídal v pátek na otázky Zuzany Bubílkové mluvčí Miloše Zemana, Jiří Ovčáček.
12.01.2018

Petr Hannig má obě ruce levé

Řekla v pořadu Tři Impulsy na tělo Zuzaně Bubílkové blízká přítelkyně Petra Hanniga, Silvia Weiszová. Podívejte se na video.
10.01.2018

Klára Fischerová: Šití bych se nevzdala ani na Hradě!

Klára Fischerová by si na Hrad vzala i šicí stroj. Manželka kandidáta na prezidenta Pavla Fischera v pořadu Tři Impulsy na tělo řekla, že se ve volném čase věnuje šití. Fischerová vyrábí šatičky pro malé dívky a už má za sebou i přehlídku. Jako první dáma by ve své práci ráda pokračovala.
09.01.2018

Syn se ptá, kdy bude tatínek prezidentem!

V úterý ráno natahovala Zuzana Bubílková na svůj pomyslný skřipec druhou manželku zbrojařského lobbisty a kandidáta na prezidenta Jiřího Hynka, Elišku.
08.01.2018

Ochranka by mi vadila při nakupování

Také tento týden vám představujeme manželky prezidentských kandidátů. Zuzana Bubílková tentokrát za svou dnešní respondentkou Evou Drahošovou vyrazila do terénu. Podívejte se na video.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.