I v betonovém květináči si můžete dát "šlofíka"

Publikováno: 13.01.2018 06:45
Ani v dnešním vysílání nechyběly krimi případy uplynulého týdne. Tentokrát se v Krimi Impulsech podíváme za ženou spící v betonovém květináči nebo mužem, který ukradl tank!

Na začátek se podíváme do Mladé Boleslavi za ženou, která si ustala v betonovém květináči. Strážníci ji vyzvali, aby se zvedla a šla spát, ale rusky mluvící dáma jim odpověděla, že domů to má přes dva tisíce kilometrů. Policisté ji proto zvedli a doprovodili ji alespoň do jejího přechodného bydliště.

Jiný problém řešili policisté v Uničově na Olomoucku, kterým zatápěl muž posedlý mariánským sloupem. Na 45 metrů vysokou věž vylezl hned dvakrát a jednou byl dokonce i pod vlivem alkoholu. Muž během svého horolezeckého výkonu vypojil vánoční osvětlení, ale nakonec se mu nic nestalo. Dolů už slezl po schodech a skončil na policejní záchytce.

Možná jste si už zvykli, že lupiči kradou auta, autobusy nebo traktory. Jenže jeden muž v Rusku rozhodně není žádný troškař. Na severozápadě země ukradl tank, najel s ním do nedalekého obchodu, vzal si láhev vína a odešel. Cestou zdemoloval jedno osobní auto, ale naštěstí nikoho nezranil. Během chvilky ho zatkla policie.

Nakonec míříme za Polákem, který se na závěr letu z Londýna do španělské Malagy postaral o pořádný rozruch. 57ti letý muž nechtěl čekat na to, až ho pustí z letadla a proto si otevřel nouzový východ a sednul si na křídlo. Podle svých slov měl potíže s dýcháním a potřeboval na čerstvý vzduch.

 

Zdroj perexového obrázku: MAFRA

06.01.2018

Marihuana je nebezpečné koření!

Dnešní krimi Impulsy budou trochu vážnější. Přinesou vraždu, nešťastný přehmat a dlouhou policejní honičku. Připravil je pro vás redaktor Tomáš Kabát.
30.12.2017

Oheň, otravy a drogy. I to bylo součástí vánočních svátků.

Vánoční svátky přinesly požáry, otravu i rozbití drogového gangu. Více o těchto případech přinášejí Krimi Impulsy tohoto týdne.
16.12.2017

Hlava v mikrovlnce a kocour ve sklenici

Hlava v mikrovlnce a kocour ve sklenici. To jsou témata dnešních Krimi Impulsů, které připravil Václav Komárek.
09.12.2017

Velká kachní loupež

Ukradený dům a velká kachní loupež. I takové případy řešili policisté v uplynulém týdnu. Krimi Impulsy připravil Václav Komárek.
02.12.2017

Vypálený rybník a smolař v kontejneru

Vypálený rybník a smolař v kontejneru. I takové případy řešili v uplynulém tydnu čeští policisté. Krimi Impulsy připravil reportér Václav Komárek.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.