Zuzana Bubílková oslaví Nový rok v kavárně a u televize

Publikováno: 29.12.2017 08:51
Blíží se oslava Nového roku, a tak nás zajímalo, jak si ji užije Zuzana Bubílková.

Co budete dělat na Silvestra?

Slíbila jsem známému, který slaví Silvestra ve své kavárně, že se tam stavím. Ale dopředu vím, že se dlouho nezdržím. Alkoholu konzumuji pomálu a pokud průměrné promile ve společnosti začne dosahovat hradní virózu nebo parlamentní splávek, začínám se cítit střízlivě trapně. Všichni si chtějí dělat selfíčka, přitom photoshop by potřeboval zavést novou funkci. Kromě odstraňování červených očí i odstraňování červených nosů.

Kde jste zažila nejdivočejšího Silvestra?

Na horách. Bylo to na výšce a s partou spolužáků jsme jeli na Vánoce lyžovat na Chopok. To jsem ještě abstinencí nebojovala proti stáří. Mimochodem, bylo to přesně v ten rok, kdy o Vánocích šla v televizi poprvé pohádka o Popelce s Libuškou Šafránkovou. Všichni kluci se do ní zamilovali no a my, které jsme nedosahovaly její parametry, jsme se snažily zaujmout jinak. Například pařbou. No a přiznávám, že o Silvestra poznaly tamní toaletní mísy hodně nových tváří. Naši rodiče se pak nestačily divit, proč se z hor nevracíme opálení, když svítilo slunce ale bílozelení a místo po zákuscích saháme po kyselé okurce.

Pokud byste se letos dívala na televizi, na co byste koukala? Na Menšíka, Český mejdan nebo na sebe?

Asi bych přepínala. Miluji Menšíka i české písničky. No a o sebe bych zavadila ze zvědavosti. V jedné televizi mě totiž přinutili úvod Silvestrovské zábavy moderovat na bruslích. Na tuhle raritu bych na moment přepnula. A pak bych se šla projít. Je to zdravější.

Vaše Zuzana Bubílková

08.01.2018

Zuzana Bubílková přizpůsobuje rychlost povaze svých řidičských schopností

Předjíždíte? A umíte si vyměnit píchnou pneumatiku? To byly dnešní otázky nejen pro naše posluchače, ale také pro Zuzanu Bubílkovou.
05.01.2018

Elektronická komunikace s úřady? Komunistům by stoupy preference!

Měli bychom s úřady komunikovat už jen elektronicky? A co milé úřednice, existují? To byly dnešní otázky nejen pro naše posluchače, ale i pro Zuzanu Bubílkovou.
04.01.2018

Po Ovčáčkovi stéká všechno Zemanovo máslo

Měl by se Jiří Ovčáček stát prezidentem? A proč zastupuje Zemana v prezidentských debatách? To byly dnešní otázky pro Zuzanu Bubílkovou.
03.01.2018

Zuzaně Bubílkové chybí igelitové tašky

Od Nového roku už v obchodech igelitovou tašku zdarma nedostaneme, a tak náš zajímalo, jak se na tuto změnu dívá Zuzana Bubílková.
02.01.2018

Spáchat sebevraždu? Jedině čokoládou!

Jak Zuzana Bubílková obědvá a jak je na tom s přípravou jídla?
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.