Velká kachní loupež

Publikováno: 09.12.2017 06:45
Ukradený dům a velká kachní loupež. I takové případy řešili policisté v uplynulém týdnu. Krimi Impulsy připravil Václav Komárek.

My ale začínáme dobrou zprávou pro všechny pumpaře na jižní Moravě. Policisté konečně dopadli dvojici, která na toaletách čerpacích stanic kradla sušáky rukou. Oběma výtečníkům hrozí až několik let natvrdo.

Teď už ale míříme za strážníky do Brna, kteří přijali velmi netradiční hovor: "Od České směrem na Grhovu jdou dva muži a myslím si, že ukradli vlajky. Mají vlajku České republiky a vlajku Evropské unie a evidentně jsou to takové ty vlajky, co se dávají na budovy." Strážníci případ bleskově vyřešili a od zlodějů se dokonce dozvěděli, co je ke krádeži vlajek vedlo: "Chtěl jsem si pronést českou vlaku nad svým ramenem, protože jsem hrdý vlastenec."

Zajímavý lup si odnesl i zloděj z rodinného domku v Blučině na Brněnsku. Pokračuje policejní mluvčí Bohumil Malášek: "Když nenašel nic zajímavého k odcizení, z mrazáku si vzal alespoň tři kachny. Ty si majitelka cení na nejméně tisíc korun."

akonec se podíváme za Britkou, které někdo ukradl dům. 70ti letá žena přišla o střechu nad hlavou v momentě, kdy se chtěla i se svým mobilním domem přestěhovat do jiného města. Pracovníci ho naložili na speciální návěs a přes noc ho nechali na parkovišti. Jenže v tu chvíli začal řádit zloděj, který ho ukradl a odvezl neznámo kam.

 

Zdroj perexového obrázku: MAFRA

13.01.2018

I v betonovém květináči si můžete dát "šlofíka"

Ani v dnešním vysílání nechyběly krimi případy uplynulého týdne. Tentokrát se v Krimi Impulsech podíváme za ženou spící v betonovém květináči nebo mužem, který ukradl tank!
06.01.2018

Marihuana je nebezpečné koření!

Dnešní krimi Impulsy budou trochu vážnější. Přinesou vraždu, nešťastný přehmat a dlouhou policejní honičku. Připravil je pro vás redaktor Tomáš Kabát.
30.12.2017

Oheň, otravy a drogy. I to bylo součástí vánočních svátků.

Vánoční svátky přinesly požáry, otravu i rozbití drogového gangu. Více o těchto případech přinášejí Krimi Impulsy tohoto týdne.
16.12.2017

Hlava v mikrovlnce a kocour ve sklenici

Hlava v mikrovlnce a kocour ve sklenici. To jsou témata dnešních Krimi Impulsů, které připravil Václav Komárek.
02.12.2017

Vypálený rybník a smolař v kontejneru

Vypálený rybník a smolař v kontejneru. I takové případy řešili v uplynulém tydnu čeští policisté. Krimi Impulsy připravil reportér Václav Komárek.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.