Velká kachní loupež

Publikováno: 09.12.2017 06:45
Ukradený dům a velká kachní loupež. I takové případy řešili policisté v uplynulém týdnu. Krimi Impulsy připravil Václav Komárek.

My ale začínáme dobrou zprávou pro všechny pumpaře na jižní Moravě. Policisté konečně dopadli dvojici, která na toaletách čerpacích stanic kradla sušáky rukou. Oběma výtečníkům hrozí až několik let natvrdo.

Teď už ale míříme za strážníky do Brna, kteří přijali velmi netradiční hovor: "Od České směrem na Grhovu jdou dva muži a myslím si, že ukradli vlajky. Mají vlajku České republiky a vlajku Evropské unie a evidentně jsou to takové ty vlajky, co se dávají na budovy." Strážníci případ bleskově vyřešili a od zlodějů se dokonce dozvěděli, co je ke krádeži vlajek vedlo: "Chtěl jsem si pronést českou vlaku nad svým ramenem, protože jsem hrdý vlastenec."

Zajímavý lup si odnesl i zloděj z rodinného domku v Blučině na Brněnsku. Pokračuje policejní mluvčí Bohumil Malášek: "Když nenašel nic zajímavého k odcizení, z mrazáku si vzal alespoň tři kachny. Ty si majitelka cení na nejméně tisíc korun."

akonec se podíváme za Britkou, které někdo ukradl dům. 70ti letá žena přišla o střechu nad hlavou v momentě, kdy se chtěla i se svým mobilním domem přestěhovat do jiného města. Pracovníci ho naložili na speciální návěs a přes noc ho nechali na parkovišti. Jenže v tu chvíli začal řádit zloděj, který ho ukradl a odvezl neznámo kam.

 

Zdroj perexového obrázku: MAFRA

16.12.2017

Hlava v mikrovlnce a kocour ve sklenici

Hlava v mikrovlnce a kocour ve sklenici. To jsou témata dnešních Krimi Impulsů, které připravil Václav Komárek.
02.12.2017

Vypálený rybník a smolař v kontejneru

Vypálený rybník a smolař v kontejneru. I takové případy řešili v uplynulém tydnu čeští policisté. Krimi Impulsy připravil reportér Václav Komárek.
25.11.2017

Hajlující veverka a zahrádkářovo prokletí. I takové případy museli v uplynulém týdnu řešit policisté.

Kuriózní případ řeší hodonínští policisté. Devětadvacetiletý muž chtěl odjet z technické kontroly, jenže byl tak zmatený, že si svou tašku s doklady a zhruba 23ti tisíci korunami odložil do cizího auta. Neznámý řidič s brašnou odjel a náš smolař stál jak opařený. Na policii vypověděl, že cizí auto vypadalo podobně jako jeho vozidlo. Kriminalisté teď po tašce pátrají.
18.11.2017

Pražští celníci zadrželi dvě tuny kondomů!

Ani dnes nechybí krimi případy uplynulého týdne. Dnes se Vašek Komárek podíval na nešťastného sebevraha z Plzně nebo neuvěřitelné množství balení kondomů zadržených na pražském letišti...
11.11.2017

Na Prostějovsku se ztratil kus lesa...

Asi už jste si zvykli, že zloději kradou peníze nebo auta, ale to, co se stalo ve Štarnově na Prostějovsku, nemá obdoby. Ztratil se tam totiž kus lesa...
Impuls on-line
Český Impuls on-line
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.