Hlava v mikrovlnce a kocour ve sklenici

Publikováno: 16.12.2017 06:45
Hlava v mikrovlnce a kocour ve sklenici. To jsou témata dnešních Krimi Impulsů, které připravil Václav Komárek.

Na úvod míříme za youtuberem, který si zabetonoval hlavu do mikrovlnky. Nebezpečný kousek chtěl vyvěsit na internet a sesbírat co nejvíce zhlédnutí. Mladík si nejprve na hlavu nasadil igelitový pytlík, do pusy dal brčko a celou hlavu strčil do mikrovlnné trouby, kterou jeho přátelé vyplnili sedmi baleními cementu. Jenže brčko se ucpalo a na řadu přišli hasiči, kteří mladíka dostali ven. Hvězdě internetu se nic nestalo.

Velmi podobný případ řešili i hasiči na Karvinsku, kteří přijali telefonát, že se mezi balíky slámy pohybuje kocour se sklenicí na hlavě. Hasiči ho se stohu vyndali a sklenici opatrně rozbili. Kocour byl v pořádku a tak ho zase vypustili.

Pozor, po celém Česku řádí hotelový fantom. Rád se dobře nají, napije a vyspí se v čistých peřinách. Ráno pak na recepci nahlásí falešné údaje. Když hotel vypíše fakturu, tak zjistí, že ji vlastně nemá komu poslat. Podvodník už obalamutil desítky hotelů.

Nakonec se přesouváme za čtrnáctiletým chlapcem do Vysokého Veselí na Jičínsku, který u popelnic našel policejní pouta. Klučinu nepadalo nic jiného, než že si je nasadí na ruce. Jenže tak trochu zapomněl, že k nim bude potřebovat klíč. Na pomoc proto vyjeli policisté, které zavolala jeho babička.

 

Zdroj perexového obrázku: MAFRA

27.01.2018

Opuštěná rakev v pražských Modřanech

Policejní případ v pražských Modřanech zavání zmrtvýchvstáním! Lidé u silnice objevili rakev, ve které ale chyběl nebožtík. Po stopách záhady pátral reportér Václav Komárek.
20.01.2018

Slepce okradl bezruký zloděj

Bezruký zloděj a auto u zubaře. I tak vypadaly případy, kterými se v uplynulém týdnu zabývali policisté. Krimy Impulsy připravil Václav Komárek.
13.01.2018

I v betonovém květináči si můžete dát "šlofíka"

Ani v dnešním vysílání nechyběly krimi případy uplynulého týdne. Tentokrát se v Krimi Impulsech podíváme za ženou spící v betonovém květináči nebo mužem, který ukradl tank!
06.01.2018

Marihuana je nebezpečné koření!

Dnešní krimi Impulsy budou trochu vážnější. Přinesou vraždu, nešťastný přehmat a dlouhou policejní honičku. Připravil je pro vás redaktor Tomáš Kabát.
30.12.2017

Oheň, otravy a drogy. I to bylo součástí vánočních svátků.

Vánoční svátky přinesly požáry, otravu i rozbití drogového gangu. Více o těchto případech přinášejí Krimi Impulsy tohoto týdne.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.