Vychází strhující knižní thriller Žena v okně

Publikováno: 18.10.2017 12:35
Dnes vám do vaší knihovny doporučujeme bestsellerový thriller Žena v okně. Co je skutečnost a co je jen představa?

Pokud se to opravdu děje, není to paranoia. Anna Foxová žije samotářský, podivínský život mezi zdmi starého domu. Dny tráví popíjením vína, sledováním starých filmů, vzpomínáním na staré časy a špehováním sousedů. Jednoho dne se do domu přes ulici přestěhují Russellovi, na pohled normální rodina. Jenže pak Anna zahlédne něco, co neměla. Na povrch vypluje šokující tajemství. Co je pravda? Co je představa? A kdo je v nebezpečí? Jedno je jisté, nikdo a nic není takové, jak se zdá.

Strhující bestsellerový thriller je již nyní k dostání z vašeho knihkupce nebo na Albatrosmedia.cz.

20.12.2017

Za zavřenými dveřmi byla za socialismu docela legrace

Dnes vám do vaší knihovny doporučujeme novou knihu Jana Nejedlého a Jakuba Šofara Po práci legraci. Připomeňte si dobu socialismu na anekdotách, hádankách, parodiích a posměšcích.
13.12.2017

Jo Nesbø vydává novou dobrodružnou knihu pro děti

Dnes vám do vaší knihovny doporučujeme pátý díl oblíbené dětské knižní série o doktoru Proctorovi s názvem Zachrání doktor Proktor Vánoce? Autorem je světoznámý spisovatel Jo Nesbø.
06.12.2017

Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzii - nový cestopisný román plný humoru

Dnes Vám do Vaší knihovny doporučujeme cestopisnou knihu Ladislava Zibury s názvem Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzii.
01.11.2017

Hora mezi námi - příběh o lásce a přežití

Dnes vám do vaší knihovny doporučujeme knižní podobu filmové adaptace Hora mezi námi. Co když kvůli bouři nestíháte vlastní svatbu nebo operaci svého pacienta?
25.10.2017

Vychází nová kniha o záchranné misi vedoucí do pekla jménem Osvětim

Dnes vám do vaší knihovny doporučujeme strhující román Jediný muž. Román o muži, který musí vstoupit do pekla, z kterého chce každý ven - do koncentračního tábora Osvětim...
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.