Prohra s ANO? Zavřu se na 14 dní do sklepa!

Publikováno: 18.10.2017 17:55
Hostem moderátorky Zuzany Bubílkové v pořadu Impulsy na tělo – volební speciál byl volební lídr ČSSD Lubomír Zaorálek. Ten věří, že sociální demokraté ve volbách porazí hnutí ANO.

V nadsázce poznamenal, že v opačném případě se zavře do sklepa a bude dva týdny o chlebu a vodě. Zaorálek zároveň nevyloučil koalici s hnutím ANO. Ve vládě podle něj ale nesmí být šéf hnutí Andrej Babiš. Volební lídr ČSSD dále hovořil i o budoucnosti svého spolustraníka a současného premiéra Bohuslava Sobotky.

Zaorálek řekl, že chce ve volbách porazit hnutí ANO. V opačném případě se podle svých slov potrestá: „Zavřu se někam do sklepa a budu se týrat chlebem a vodou. Asi tak 14 dnů.“ Volební lídr ČSSD ale zároveň nevyloučil případnou vládní koalici s hnutím ANO: „Rozhodneme se podle programu. Pokud je ale Andrej Babiš trestně stíhaný, tak nemůže být v ústavní funkci.“

Volební lídr ČSSD Zaorálek mluvil i o budoucnosti svého spolustraníka a současného premiéra Bohuslava Sobotky: „Řekl, že už nechce kandidovat do nejvyšších funkcí ve straně a podle výsledku voleb se pro něho bude hledat uplatnění. On toho hodně ví a určitě se najde.“ Zaorálek zároveň řekl, že Sobotka po volbách pravděpodobně odmítne ministerské křeslo: „Mám pocit, že on o tohle úplně nestojí, ale nechci mluvit za něho.“

19.10.2017

Můj konec v politice? Uvidíme.

Hostem moderátorky Zuzany Bubílkové v pořadu Impulsy na tělo – volební speciál byl předseda hnutí ANO Andrej Babiš. Ten mírnil informace některých médií, která uvedla, že pokud se stane premiérem, tak za čtyři roky ukončí politickou kariéru.
17.10.2017

S hnutím ANO možná, ale bez Babiše.

Hostem moderátorky Zuzany Bubílkové v pořadu Impulsy na tělo – volební speciál byl předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek. Ten připustil případnou vládní koalici lidovců s hnutím ANO. Zároveň ale nechce vládnout s šéfem hnutí Andrejem Babišem, který čelí trestnímu stíhání v kauze evropských dotací pro farmu Čapí hnízdo.
16.10.2017

S hnutím ANO Ne. S ČSSD možná...

Hostem moderátorky Zuzany Bubílkové v pořadu Impulsy na tělo – volební speciál byl předseda ODS Petr Fiala. Ten nevyloučil případnou vládní koalici s ČSSD.
12.10.2017

Vystupme z NATO, vraťme se k socialismu.

Hostem moderátorky Zuzany Bubílkové v pořadu Impulsy na tělo – volební speciál byl předseda KSČM Vojtěch Filip.
11.10.2017

Miroslav Kalousek: Na konec v politice jsem připravený, uživím se i rukama

Hostem moderátorky Zuzany Bubílkové v pořadu Impulsy na tělo – volební speciál byl předseda TOP 09 Miroslav Kalousek. Ten potvrdil, že pokud jeho strana nezíská ve volbách alespoň 10 procent hlasů, tak dá předsednickou hlavu na špalek. Kalousek zároveň řekl, že jestli bude muset v politice skončit, tak si bez problému najde nové povolání. Podle svých slov by se uživil i manuální prací.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.