Vojta Dyk + B Side Band = ŽIVÁÁÁÁK!

Publikováno: 22.09.2017 13:28
Čeká nás večer plný energie a skvělé muziky. Večer s Vojtou Dykem a kapelou B-Side Band natočený speciálně pro posluchače Impulsu. V úterý 26. září celou hodinu z hudebního klubu Doupě. Začínáme ve 20:00.

Uslyšíte Vojtu Dyka v jedinečné formě, kterou předvádí na vyprodaném turné po celé republice. Ke slyšení budou jak novinky „Vihorlat“ a „Hladím si své tělo“, tak i zlatá česká klasika „Žal se odkládá“ z repertoáru Jiřího Korna. Chybět samozřejmě nebudou ani hity světové. A dočkáme se také trochy swingu.

Nenechte si ujít ŽIVÁÁÁÁK se čtyřmi „á“. Nalaďte si Impuls v úterý 26. září ve 20:00. A už teď se podívejte, jak to Vojta rozjel v písničce Sister Sadie. Najdete ji ve videu výše.

 

Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.