VIDEO: Vlasta Korec dnes vtipkuje o dědictví!

Publikováno: 13.01.2014 09:00
Vlasta Korec dnes se svou kolegyní Veronikou Žilkovou vysílají s posluchači o dědictví. Aby toho ale nebylo málo, Vlasta přidal také aktuální vtip. Podívejte se na video.
21.01.2014

VIDEO: I mistr tesař se někdy utne!

Vlasta Korec se dnes na svůj vtip tak připravoval, až zaměnil jedno slovo a vy teď můžete vidět, jak to dopadlo. Podívejte se na video.
20.01.2014

VIDEO: Singels vtip od Vlasty Korce!

Vlasta Korec a Veronika Žilková dnes odstartovali pondělní dopoledne a vykopli do éteru téma Singels. Jestě před vysílací hodinou ale Vlasta otevřel vtipem. Podívejte se na video.
16.01.2014

VIDEO: Překvapení partnera bez oblečení se může vymstít!

Veronika Žilková a Vlasta Korec dnes vysílají o obdivu a závisti. Náš dopolední moderátor proto našel vtip, který vás určitě pobaví. Podívejte se na video.
15.01.2014

VIDEO: Vlasta Korec dnes věští z ruky!

Veronika Žilková a Vlasta Korec dnes vysílají o kartářkách a věštění. Jak to ale mají sami moderátoři? Věří kartám nebo si to vykládají po svém? Vlasta nakonec ve videu dodá i vtip. Podívejte se.
14.01.2014

VIDEO: Chrápání jako velké téma skoro v každé domácnosti!

Vlasta Korec a Veronika Žilková dnes otvírají třaskavé patrnerské téma. Chrápání často rozvrací vztahy a proto se naše duo z pořadu Máš právdu, miláčku chrápáním zabývá. Podívejte se, jaká debata se rozjela ve studiu u Impulsových, více ve videu.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.