VIDEO: Facka jako vtip?

Publikováno: 09.01.2014 10:01
Video soubor neexistuje.
Vlasta Korec dnes vyvolal ve studiu Impulsu hned několik výbuchů smíchu. Ten poslední pak sladil s Veronikou Žilkovou. Podívejte se na video.
15.01.2014

VIDEO: Vlasta Korec dnes věští z ruky!

Veronika Žilková a Vlasta Korec dnes vysílají o kartářkách a věštění. Jak to ale mají sami moderátoři? Věří kartám nebo si to vykládají po svém? Vlasta nakonec ve videu dodá i vtip. Podívejte se.
14.01.2014

VIDEO: Chrápání jako velké téma skoro v každé domácnosti!

Vlasta Korec a Veronika Žilková dnes otvírají třaskavé patrnerské téma. Chrápání často rozvrací vztahy a proto se naše duo z pořadu Máš právdu, miláčku chrápáním zabývá. Podívejte se, jaká debata se rozjela ve studiu u Impulsových, více ve videu.
13.01.2014

VIDEO: Vlasta Korec dnes vtipkuje o dědictví!

Vlasta Korec dnes se svou kolegyní Veronikou Žilkovou vysílají s posluchači o dědictví. Aby toho ale nebylo málo, Vlasta přidal také aktuální vtip. Podívejte se na video.
08.01.2014

VIDEO: Rozhovor v posteli může někdy překvapit!

Vlasta Korec se dnes lehce zamotal do svého vtipu. Na konci videa ale určitě pochopíte, proč se to stalo. Podívejte se a začněte den s úsměvem.
07.01.2014

VIDEO: Tchyně někdy dokáže překvapit!

Vlasta Korec dnes zavzpomínal na tchyně a hned se s vtipem pochlubil u Impulsových. Podívejte se, jak dnešní ranní předávka vypadala. Více ve videu.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.