Co čekáte od roku 14?

Publikováno: 30.12.2013 20:00
Každý čekáme od nového roku něco hezčího, lepšího. Podnikatelé očekávají v roce 2014 stabilizaci a mírný pomalý růst. A Češi se podle průzkumu raději začnou spoléhat sami na sebe a nikoliv na stát. Ten, jak známo, většinou nepomůže.

Více se na toto téma dozvíte ve vysílání Rádia Impuls mezi 5. a 10. hodinou.

07.01.2014

Helmy při lyžování nepomáhají snižovat zranění

Pohyb je pro náš život důležitý. Profesionální sportovci o tom vědí své. Sport je většinou zcela pohltí a my obdivujeme jejich štíhlé postavy i výkony. Znenadání nás ale může ochromit úraz. Legendární závodník Michael Schumacher teď bojuje o život po nehodě při lyžování. Jeho zranění ukázalo znepokojivý trend. I když se používají helmy, počet úrazů hlavy to neomezilo.
06.01.2014

Systém pro výplatu dávek bude řešit soud

Úřad, to slovo mnohým nahání hrůzu. Vyřizovat si různé povinnosti vůči státu nemusí být vůbec jednoduché. A hlavně v případech, kdy se úředníci potýkají s nefunkčním systémem. Jistě si vzpomenete na nefungující registry aut nebo současná kauza vyplácení sociálních dávek, která dokonce míří až k soudu.
05.01.2014

Soud přiznal Rathovi porušení lidských práv

Bývalý poslanec a socialista David Rath, obžalovaný z korupce neuvažuje o odškodnění. Řekl to v reakci na rozhodnutí Ústavního soudu, který označil loňské prodloužení jeho vazby za porušení lidských práv. Podle Ratha je teď důležitější, zda justice rozkryje údajně zmanipulované důkazy v jeho kauze.
02.01.2014

Cigarety opět zdražují, může za to EU i oslabení koruny

Krabička cigaret za více než sto korun. Ano, přesně tam se letos vyšplhá jejich cena. Důvodem je vyšší zdanění cigaret, požadované Evropskou unií a také prudké oslabení koruny.
01.01.2014

Novoroční polibek je pro Čechy důležitý

Čtvrteční téma bude o líbání. Například novoroční polibek je pro mnoho lidí nesmírně důležitý. V Česku je to jednoduše tradice, bez které se většina lidí neobejde. Otázkou ale zůstává, komu ten novoroční polibek vlepit.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.