VIDEO: V Haló, tady Impulsovi hrajeme o 2 000 000 Korun!

Publikováno: 12.09.2012 15:50
Video soubor neexistuje.
Už jste se přihlásili do nového kola hry Haló, tady Impulsovi? Pokud ne, stále můžete! Toto kolo totiž hrajeme o pořádný balík, celkem dva milióny korun. To neuniklo ani Petru Vondráčkovi, který přišel s písní Vtipnější vyhrává. Podívejte se na video.
13.09.2012

VIDEO: Chinaski představují novou píseň!

Nový singl nese název Ententýky a je, jako už několik posledních hitů slavné kapely, propojený s dětmi. Jak? Podívejte se na video a dozvíte se víc. Do parády si totiž novou skladbu vzal náš specialista Petr Vondráček.
13.09.2012

VIDEO: Fandu bandu navštívila Iva Stříbrská

Do studia přišla dnes Fandu a jeho českou bandu pozdravit naše bývalá kolegyně, oblíbená moderátorka, Iva Stříbrská. Jak se jí daří v Bruselu a po čem se jí stýská? Podívejte se na video a vše se dozvíte.
11.09.2012

VIDEO: Skladba, která proslavila český film!

Přesně tu dnes hledáme v pořadu Fanda a jeho česká banda. Napovíme, že jí složil zpěvák, herec, hudebník ale také autor muzikálů. Více už můžete poznat z videa.
10.09.2012

VIDEO: Petr Vondráček kope do bendy

Žádné rozbíjení, ale pořádná hudební omáčka. Dnes totiž hledáme zvuk, který tak trochu vzdáleně může souviset s alkoholem. Zatím vás nic nenapadá, podívejte se na známou sladbu Bedna od whisky. Více ve videu.
10.09.2012

VIDEO: Helena Vondráčková navštívila Rádio Impuls

Fanda a jeho česká banda dnes přivítala vzácného hosta, kterým je Helena Vondráčková. Testujeme totiž její novou písničku Čas dál nech spát, kterou nazpívala s Davidem Deylem. Podívejte se na video!
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.