AUDIO: Daniela Šinkorová bude vařit po celém Česku

Publikováno: 04.11.2011 10:52
Audio není možné přehrát! Omlouváme se.
Vlasta Korec si do svého dnešního vysílání pozval Danielu Šinkorovou. Ta bude moderovat nový pořad - Česko na talíři. O jaký projekt se jedná a na co se můžete těšit? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
08.11.2011

AUDIO: Miroslav Etzler pomáhá dětem

Rádio Impuls je mediálním partnerem akce Srdce pro děti a jednou z osobností tohoto projektu je i herec Miroslav Etzler, který je sám patronem jednoho z dětí. Chcete pomoci i vy? Poslechněte si zvukový záznam.
07.11.2011

AUDIO: Lucie Bílá startuje své vánoční turné

Soutěž Česko Slovensko má talent má za sebou první semifinálový večer. Vlasta Korec si proto do svého vysílání pozval Lucii Bílou, která vyprávěla o svých dojmech z tohoto večera. A nejen o nich. Také o svém vánočním turné, které zítra startuje. Poslechněte si zvukový záznam.
03.11.2011

AUDIO: Vlasta Horváth si užívá rodičovství

Vlasta Korec si dnes do svého vysílání pozval Vlastu Horvátha. Ten je již 7 měsíců otcem a dnes se rozpovídal o tom, jak si tuto životní roli užívá. Poslechněte si zvukový záznam.
02.11.2011

AUDIO: Inflagranti chystá křest nové desky

Vlasta Korec si dnes pozval členku skupiny Inflagranti, Markétu Muzikářovou. Ta se svojí skupinou chystá křest nové desky. Chcete se o nové desce dozvědět více? Poslechněte si zvukový záznam.
01.11.2011

AUDIO: Anna Strnadová a Srdce pro děti

Vlasta Korec si do svého dnešního vysílání pozval ředitelku Občanského sdružení Život dětem, Annu Strnadovou. Ta posluchačům přiblížila dnešní charitativní akci, která se koná v rámci benefičního večera Srdce pro děti, a to křest kalendáře. Komu pomůže výtěžek z akce? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.