Haló, tady Impulsovi - milionový závod

Nové kolo populární ranní hry se vrací. Od 23. dubna hrajeme každé všední ráno o desetitisíce a statisíce korun. Stačí se přihlásit výherním sloganem „Haló, tady Impulsovi“ do 2 vteřin po přijetí hovoru a získat základní sumu. Je libo vydělat víc? Zkuste trojnásobit! S rizikem, že přijdete o všechno.

 

Hlavní prémií tohoto kola je 1 milion korun.

Získat ho můžete každý červnový pátek za výherní slogan a zodpovězení bonusové otázky. Napoprvé to nevyšlo, ačkoliv se paní Martina rozhodla jít do rizika. Napodruhé jsme měli smůlu na vypnutý telefon pana Jaroslava. Znovu to zkusíme v pátek 21. června. A pokud se to znovu nepovede, získá 28. června sumu jeden z posluchačů za slogan samotný.

Po celý šestý měsíc dáváme k dennímu jackpotu domácí wellness pobyty v hodnotě 10 tisíc korun. Dostane se na každého, kdo se přihlásí výherním sloganem. Bez ohledu na to, zda se rozhodne riskovat a trojnásobit.

Jak to funguje? Až vám po ránu zazvoní telefon, přihlásíte se do dvou vteřin po přijetí hovoru pozdravem „Haló, tady Impulsovi“. Peněžité výhry můžete trojnásobit. S rizikem, že přijdete o všechno, když na bonusovou otázku Impulsových neodpovíte správně. 

Vstoupit do hry můžete každých 5 minut vyplněním níže uvedeného formuláře nebo sms napsanou ve tvaru IMPULSOVI mezera VAŠE PŘÍJMENÍ a VÁŠ TELEFON a odeslanou na číslo 900 11. Cena SMS se řídí aktuálním tarifem vašeho mobilního operátora.

Technicky zajišťuje společnost ATS, s.r.o., Na Hřebenech II, 140 70 Praha 4, infolinka po-pá 9-16 tel.: 296 363 199 info@atspraha.cz.

Pravidla soutěže:

HTI MILIONOVÝ ZÁVOD_JARO 2019_Pravidla Hry.pdf

HTI_Milionový závod_2019_Dodatek_I.pdf

HTI_Milionový závod_2019_Dodatek_II.pdf

Poučení o zpracování osobních údajů HTI jaro 2019.pdf

Registrace do hry Haló, tady Impulsovi

    

+420

* Telefonní číslo zadejte ve formatu 777123456

* Váš věk zadejte prosím jako číslo

Na e-mail Vám zašleme potvrzení o registraci do soutěže a případná další sdělení týkající se soutěže.

Telefonní číslo slouží jako kontakt pro účely soutěže. Zkontrolujte, proto prosím řádně jeho správnost.

Z účasti jsou vyloučeny osoby mladší 16 let. Tento údaj nám slouží pro ověření této skutečnosti.


Nápovědu k doplňující otázce Impulsových naleznete ZDE.

Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.