Haló, tady Impulsovi - milionový závod

Milion je pryč, ale hra stále pokračuje! Nezapomeňte se přihlásit a každý všední den hrát o desetitisíce nebo statisíce korun.

Stávající kolo ranní hry pokračuje s novou prémií. 13. září někdo z vás získá Cestu kolem světa - cestu pro vás dva. Ano, pro dvě osoby! 7 novodobých divů světa s CK SEN - privátním letadlem na 19 denní cestě. Stačí se do sluchátka ohlásit pozdravem „Haló, tady Impulsovi“.

Jak to funguje? Až vám po ránu zazvoní telefon, přihlásíte se do dvou vteřin po přijetí hovoru pozdravem „Haló, tady Impulsovi“. Peněžité výhry můžete trojnásobit. S rizikem, že přijdete o všechno, když na bonusovou otázku Impulsových neodpovíte správně. 

Vstoupit do hry můžete každých 5 minut vyplněním níže uvedeného formuláře nebo sms napsanou ve tvaru IMPULSOVI mezera VAŠE PŘÍJMENÍ a VÁŠ TELEFON a odeslanou na číslo 900 11. Cena SMS se řídí aktuálním tarifem vašeho mobilního operátora.

Technicky zajišťuje společnost ATS, s.r.o., Na Hřebenech II, 140 70 Praha 4, infolinka po-pá 9-16 tel.: 296 363 199 info@atspraha.cz.

Pravidla soutěže:

HTI MILIONOVÝ ZÁVOD_JARO 2019_Pravidla Hry.pdf

HTI_Milionový závod_2019_Dodatek_IV.pdf

Poučení o zpracování osobních údajů HTI jaro 2019.pdf

Registrace do hry Haló, tady Impulsovi

    

+420

* Telefonní číslo zadejte ve formatu 777123456

* Váš věk zadejte prosím jako číslo

Na e-mail Vám zašleme potvrzení o registraci do soutěže a případná další sdělení týkající se soutěže.

Telefonní číslo slouží jako kontakt pro účely soutěže. Zkontrolujte, proto prosím řádně jeho správnost.

Z účasti jsou vyloučeny osoby mladší 16 let. Tento údaj nám slouží pro ověření této skutečnosti.


Nápovědu k doplňující otázce Impulsových naleznete ZDE.

Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.