Haló, tady Impulsovi – každý týden o milion!

Publikováno: 04.03.2018 20:00
Milion je pryč, ale hrajeme dál. O desetitisíce statisíce korun. Za slogan „Haló, tady Impulsovi“ dáváme základní výhru a pokud zodpovíte bonusovou otázku, můžete trojnásobit. Stačí se podívat na nápovědu na těchto stránkách, facebooku, nebo si je vyslechnout z našeho večerního vysílání.

 

Průběh hry? Princip zůstává: Zvednete-li telefon před koncem šestého zazvonění a ohlásíte-li se do dvou vteřin od okamžiku přijetí hovoru správným heslem, získáváte základní výhru. Volbou bonusové otázky se sice vystavujete riziku ztráty základní výhry, zároveň tím však volíte příležitost sumu znásobit.

 

Do hry můžete vstoupit každých 5 minut. Vyplněním níže uvedeného formuláře nebo sms napsanou ve tvaru IMPULSOVI mezera VAŠE PŘÍJMENÍ a VÁŠ TELEFON a odeslanou na číslo 900 11. Cena SMS se řídí aktuálním tarifem vašeho mobilního operátora.

 

 

 

 

Technicky zajišťuje společnost ATS, s.r.o., Na Hřebenech II, 140 70 Praha 4, infolinka po-pá 9-16 tel.: 296 363 199 info@atspraha.cz.

 

 

Nápovědu k doplňující otázce Impulsových naleznete ZDE.

 

Pravidla hry [PDF]

Interní předpis [PDF]

Dodatek I. [PDF]

Dodatek II. [PDF]

Poučení o ochraně osobních údajů [PDF]

 

 

Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.