Haló, tady Impulsovi – každý týden o milion!

Publikováno: 04.03.2018 20:00
Tohle kolo legendární hry je ve finále. Každý červnový pátek z toho může být milion. Hrát o něj budeme tak dlouho, dokud ho někdo nezíská.

 

Slevomat je generální partner současného kola.

 

1. června to nevyšlo. Pan Roman váhal, zda jít do rizika a přijít o desetitisícovou výhru. Nakonec vsadil na jistotu a milion nám zůstal v kase. Takže to 8. června zkusíme znovu.

Za pozdrav „Haló, tady Impulsovi“ dáme základní výhru. Ihned poté máte možnost hrát o sumu s šesti nulami! Stačí zariskovat a pustit se do bonusové otázky. Abyste se mohli alespoň rámcově připravit, bude na našem webu, facebooku i ve večerním vysílání k dispozici nápověda – téma, kterého se bude bonusová otázka týkat.

Pokud to nevyjde ani 8. června, zkusíme hlavní prémii udat 15., nebo 22.6. Když ani tehdy, dáme 29. června milionovou sumu pouze za léty ověřený pozdrav: „Haló, tady Impulsovi“. Bez bonusové otázky.

Průběh hry? Princip zůstává: Zvednete-li telefon před koncem šestého zazvonění a ohlásíte-li se do dvou vteřin od okamžiku přijetí hovoru heslem „Haló, tady Impulsovi“, získáváte základní výhru. Volbou bonusové otázky se sice vystavujete riziku ztráty základní výhry, zároveň tím však volíte příležitost výhru znásobit.

Do hry můžete vstoupit každých 5 minut. Vyplněním níže uvedeného formuláře nebo sms napsanou ve tvaru IMPULSOVI mezera VAŠE PŘÍJMENÍ a VÁŠ TELEFON a odeslanou na číslo 900 11. Cena SMS se řídí aktuálním tarifem vašeho mobilního operátora.

 

Technicky zajišťuje společnost ATS, s.r.o., Na Hřebenech II, 140 70 Praha 4, infolinka po-pá 9-16 tel.: 296 363 199 info@atspraha.cz.

 

 

Nápovědu k doplňující otázce Impulsových naleznete ZDE.

 

Pravidla hry [PDF]

Interní předpis [PDF]

Dodatek I. [PDF]

Dodatek II. [PDF]

Poučení o ochraně osobních údajů [PDF]

 

 

Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.