Haló, tady Impulsovi – autem bez starostí

Publikováno: 24.09.2018 04:00
Nové kolo legendární hry je zpátky. Od 1. října hrajeme každý den o desetitisíce a statisíce korun s možností výhru ztrojnásobit. Anebo o všechno přijít, když se vám nepodaří správně zodpovědět bonusovou otázku. Ovšem - žádný strach! Na každý hrací den vás ve vysílání, na webu i facebooku vybavíme nápovědou.

Navrch přidáváme denní prémie (kartu na asistenční služby Autem bez starostí), mimořádné týdenní prémie (v pondělí autokamery, v pátek poukazy na pneumatiky) a to hlavní přijde před Vánocemi: 30. listopadu dáme za pozdrav úplně nové auto.

Po tři následující prosincové pátky půjde o milion v hotovosti! Kdo dřív přijde, ten dřív mele. 7. a 14.12. bude k milionovému zisku kromě pozdravu „Haló, tady Impulsovi“ potřeba také odpověď na bonusovou otázku. Pokud to nevyjde, 21. prosince dáme milion za slogan samotný.

Jak to funguje? Až vám po ránu zazvoní telefon, přihlásíte se do dvou vteřin po přijetí hovoru pozdravem „Haló, tady Impulsovi“. A pak už je to na jenom na vás. Do hry můžete vstoupit každých 5 minut. Vyplněním níže uvedeného formuláře nebo sms napsanou ve tvaru IMPULSOVI mezera VAŠE PŘÍJMENÍ a VÁŠ TELEFON a odeslanou na číslo 900 11. Cena SMS se řídí aktuálním tarifem vašeho mobilního operátora.

Technicky zajišťuje společnost ATS, s.r.o., Na Hřebenech II, 140 70 Praha 4, infolinka po-pá 9-16 tel.: 296 363 199 info@atspraha.cz.

Nápovědu k doplňující otázce Impulsových naleznete ZDE.

Pravidla hry „Haló, tady Impulsovi - Autem bez starostí"
Dodatek I k pravidlům hry „Haló, tady Impulsovi - Autem bez starostí"
Dodatek II k pravidlům hry „Haló, tady Impulsovi - Autem bez starostí"
Dodatek III k pravidlům hry „Haló, tady Impulsovi - Autem bez starostí" 
Dodatek IV k pravidlům hry „Haló, tady Impulsovi - Autem bez starostí" 
Poučení o zpracování osobních údajů účastníků soutěže Haló, tady Impulsovi

Impuls on-line
Český Impuls on-line
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.