Zuřivý reportér

Je pořád v terénu, žije jako kočovník, každý den jinde, ale vždycky při tom. Jeho záběr je maximální. Od výzkumných laboratoří a policejních služeben až po kutlochy bezdomovců nebo popelářská auta. Každé ráno se vám Zuřivý reportér Aleš Růžička živě hlásí z nějakého zajímavého místa se svojí poučnou reportáží. Vedle toho neváhá přijmout jakoukoliv adrenalinovou výzvu. Sní talíř smažených kobylek, skočí z mostu, nastoupí do akrobatického letadla, posadí se na fakírské hřebíky.

Ve vysílání Rádia Impuls uslyšíte každý všední den v 6:40, 7:40 a 8:40 hod.

Facebook

19.01.2017

Zuřivý reportér kontroluje sněhovou kalamitu

Zuřivý reportér se vydal do Jablonce nad Nisou a zjišťoval, jestli je tady pořád sněhová kalamita. Co zjistil? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
18.01.2017

Zuřivý reportér a cizí slova

Zuřivý reportér se dnes stal lovcem anglicismů. Jaká cizí slova, která v Češtině běžně používáme, zaznamenal? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
17.01.2017

Zuřivý reportér prodává čipy

Úřady budou v budoucnu vydávat pouze občanské průkazy s čipem, a tak si na tom Zuřivý reportér hned založil byznys. Jaký? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
16.01.2017

Zuřivý reportér zametá před Vaším prahem

Zuřivý reportér dnes nabízí unikátní úklidovou službu, a to že zamete před Vaším prahem. Jak se mu jeho nový podnikatelský záměr dařil? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
13.01.2017

Zuřivý reportér sáňkuje!

Zuřivý reportér se nám dnes dovolal přímo ze sáněk. Jak si užívá fenomenální sáňkařskou dráhu na Černé Hoře? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
12.01.2017

Zuřivý reportér revizorem kotlů

Zuřivý reportér se dnes stal revizorem kotlů. Kolik udání mu bylo doručeno a potvrdila se? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
11.01.2017

Zuřivý reportér vzpomíná na Michala Tučného

Zuřivý reportér dnes vzpomíná na Michala Tučného, který by dnes oslavil 70. narozeniny. Poslechněte si zvukový záznam a písničky slavného písničkáře v podání Aleše Růžičky.
10.01.2017

Zuřivý reportér s chovateli holubů

Zuřivý reportér dnes strávil ráno s chovateli poštovních holubů a zajímal se, jestli mají strach z ptačí chřipky. Poslechněte si zvukový záznam a dozvíte se více.
09.01.2017

Zuřivý reportér kupuje ojeté auto

Zuřivý reportér dnes brouzdá na internetu a hledá ojeté auto do 400 000 korun. Podařilo se mu najít super auto za výhodnou cenu? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
06.01.2017

Jak se zbavit vánočního stromečku?

Dnes jsou Tři králové, den, kdy většina z nás odzdobí stromeček. Proto se Zuřivý reportér vydal mezi posluchače a zjišťoval, jak se vánočního stromečku zbavují.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.