Zuřivý reportér

Je pořád v terénu, žije jako kočovník, každý den jinde, ale vždycky při tom. Jeho záběr je maximální. Od výzkumných laboratoří a policejních služeben až po kutlochy bezdomovců nebo popelářská auta. Každé ráno se vám Zuřivý reportér Aleš Růžička živě hlásí z nějakého zajímavého místa se svojí poučnou reportáží. Vedle toho neváhá přijmout jakoukoliv adrenalinovou výzvu. Sní talíř smažených kobylek, skočí z mostu, nastoupí do akrobatického letadla, posadí se na fakírské hřebíky.

Ve vysílání Rádia Impuls uslyšíte každý všední den v 6:40, 7:40 a 8:40 hod.

Facebook

24.03.2017

Zuřivý pohraničník u devíti křížů

Zuřivý reportér se dnes v převleku pohraničníka vydal na místo, kterému se říká devět křížů. Podařilo se Aleše dopadnout? Dozvíte se z videozáznamu.
23.03.2017

Zuřivý fotbalista vyčkává v Kostelci nad Labem

Zuřivý fotbalista se dnes vydal do Kostelce nad Labem, kde čekal na své odchycení. Dopadl ho některý z posluchačů? Dozvíte se z videozáznamu.
22.03.2017

Snowboardista Aleš polapen v Trnávce

Za Zuřivým reportérem - snowboardistou si dnes po cestě do školky v Trnávce dojela posluchačka Tereza. Podívejte se na video.
21.03.2017

Zuřivá sestřička odchycena v Doubravčicích

Ve Šťastné ulici si dnes Zuřivého reportéra přestrojeného ve zdravotní sestru odchytila paní Lenka, a tak si domů odnesla výhru v hodnotě pět tisíc korun. Podívejte se na video.
20.03.2017

Barča si doběhla pro výhru!

Zuřivý reportér se dnes vydal do Plzně, kde za ním doslova doběhla posluchačka Barča. Podívejte se na video.
17.03.2017

Zuřivý turista odchycen na Špindlu!

Zuřivého reportér převlečeného za turistu dnes ráno odchytila paní Marta Sprinzová ve Špindlu. Za to si zasloužila dárek v hodnotě pět tisíc korun. Podívejte se na video.
16.03.2017

Neandrtálec Zuřivec polapen v Lípě

Zuřivec se ve čtvrtek ráno vydal v podobě neandrtálce do obce Lípa na Vysočině. Tam ho odchytla posluchačka Eva, která si tak vysloužila hodnotnou cenu. Podívejte se na video.
15.03.2017

Chytili ho! V Doubravici nad Svitavou.

Ráno dávejte pozor – možná okolo vás běží náš Zuřivec. Jezdí v přestrojení po celé republice a rozdává dárky. Dneska ho chytil posluchač Honza v jihomoravské Doubravici nad Svitavou a odnesl si tak sadu na fondue v hodnotě 5 tisíc korun. Jak to vypadalo, se můžete podívat ve videozáznamu.
14.03.2017

Ani ve Snědovicích Zuřivý reportér neunikl...

Zuřivý reportér se dnes vydal do Snědovic. I tam byl ale odchycen, a to posluchačem Štefanem, který díky tomu vyhrál dárek v hodnotě 5 tisíc korun. Podívejte se na video.
13.03.2017

Zuřivý reportér polapen ve Stříbře!

Zuřivý reportér se ráno vypravil do Stříbra v Západních Čechách. Jako první ho chytil popelář Karel a dostal odměnu za pět tisíc korun. Jak vypadalo předání ceny uvidíte ve videozáznamu.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.