Zuřivý reportér

Je pořád v terénu, žije jako kočovník, každý den jinde, ale vždycky při tom. Jeho záběr je maximální. Od výzkumných laboratoří a policejních služeben až po kutlochy bezdomovců nebo popelářská auta. Každé ráno se vám Zuřivý reportér Aleš Růžička živě hlásí z nějakého zajímavého místa se svojí poučnou reportáží. Vedle toho neváhá přijmout jakoukoliv adrenalinovou výzvu. Sní talíř smažených kobylek, skočí z mostu, nastoupí do akrobatického letadla, posadí se na fakírské hřebíky.

Ve vysílání Rádia Impuls uslyšíte každý všední den v 6:40, 7:40 a 8:40 hod.

Facebook

25.04.2017

Zuřivý reportér hledá Maxipsa Fíka

Josef Dvořák, jehož hlas znáte i z pohádky Maxipes Fík, dnes slaví 75. narozeniny, a tak se Zuřivý reportér vydal do Kadaně, kde je socha této slavné pohádkové postavy.
24.04.2017

Moderní trendy v tetování

Zuřivý reportér dnes zjišťoval, co se nejčastěji tetuje na lidská těla. Jak zní zvuk tetovacího strojku a co je dnes na kůži moderní? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
21.04.2017

Zuřivý reportér slaví Český mejdan s Impulsem!

Zuřivý reportér a Mirek 007 dnes oslavili Český mejdan s Impulsem, a to na Černé hoře. Podívejte se na doslova sněhové video.
20.04.2017

Zuřivý reportér u předání požehnaného piva pro papeže Františka

Ale Růžička se zúčastnil generální audience u papeže Františka při jejíž příležitosti bylo předáno i požehnané plzeňské pivo. Celé předání nám natočil, podívejte se, jak blízko se k papeži na Svatopetrském náměstí dostal...
20.04.2017

Zuřivý reportér kontroluje pneumatiky

Zuřivý reportér se dnes stal pneumatikovým inspektorem. Kdo už má přezuto a jezdí v těchto mrazivých dnech na "letňákách"? Dozvíte se ze zvukového záznamu. Dozvíte se ze zvukového záznamu.
19.04.2017

Zuřivý reportér ve frontě na Svatopetrské náměstí

Zuřivý reportér se nám pravidelně hlásí z Vatikánu, kde se zúčastní předání požehnaného piva pro Papeže. Právě teď stojí v dlouhé frontě na Svatopetrské náměstí. Podívejte se na video.
19.04.2017

Zuřivý reportér na generální audienci u Papeže

Papež František dnes pořádá ve Vatikánu generální audienci, které se zúčastní i Zuřivý reportér. Ten se nachází na Svatopetrském náměstí, kde se akce bude konat. Poslechněte si zvukový záznam.
19.04.2017

Zuřivý reportér ochutnává požehnané pivo

Zuřivý reportér se opět přihlásil z Vatikánu, a to s vrchním sládkem plzeňského pivovaru, Václavem Berkou. Podívejte se na ochutnávku speciálního požehnaného piva.
18.04.2017

Vatikán očima Zuřivého reportéra

Zuřivý reportér dorazil do Vatikánu, kde se zítra osobně zúčastní předání požehnaného piva pro Papeže. Podívejte se na video.
18.04.2017

Zuřivý reportér veze pivo po Papeže

Zuřivý reportér má namířeno do Vatikánu, kam společně se sládkem plzeňského pivovaru veze Papeži požehnaný ležák. Jak zatím probíhá jeho cesta?
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.