Zuřivý reportér

Je pořád v terénu, žije jako kočovník, každý den jinde, ale vždycky při tom. Jeho záběr je maximální. Od výzkumných laboratoří a policejních služeben až po kutlochy bezdomovců nebo popelářská auta. Každé ráno se vám Zuřivý reportér Aleš Růžička živě hlásí z nějakého zajímavého místa se svojí poučnou reportáží. Vedle toho neváhá přijmout jakoukoliv adrenalinovou výzvu. Sní talíř smažených kobylek, skočí z mostu, nastoupí do akrobatického letadla, posadí se na fakírské hřebíky.

Ve vysílání Rádia Impuls uslyšíte každý všední den v 6:40, 7:40 a 8:40 hod.

Facebook

24.07.2017

Zuřivý reportér muslimem na koupališti

Zuřivý reportér se dnes oblékl do "muslimského" a vyrazil do bazénu. Jak na jeho převlek reagovali lidé kolem?
21.07.2017

Zuřivý reportér sčítá škody po bouřkách

Zuřivý reportér se vydal do Jindřichova Hradce, kde zjišťoval, jestli se potvrdila výstraha meteorologů, podle kterých tady měly zasáhnout ničivé bouřky.
20.07.2017

Zuřivý reportér se stal profesionálním kuchařem

Zuřivý reportér se dnes rozhodl, že se stane profesionálním kuchařem. Jak je to s pliváním do jídel a naklepáváním řízků botou? Odpovědi zná Aleš Růžička.
19.07.2017

Kdo vyhraje volby?

Zuřivý reportér si založil vlastní analytickou firmu a vydal se na průzkum veřejného mínění zjistit, kdo by měl vyhrát volby do Poslanecké sněmovny, kdo by měl být premiérem a kdo prezidentem.
18.07.2017

Zuřivý reportér loví divoká prasata

Zuřivý reportér dnes loví divoká prasata nedaleko Brna. To proto, že i tady mají problém s divokými prasaty, která by mohla být nakažená africkým morem. Podařilo se mu nějaké vystopovat a ulovit?
17.07.2017

Zuřivý reportér hledá motocyklovou jedničku

Zuřivý reportér dnes hledá jedničky ve svém oboru, tedy jeho velkého koníčka, a to je jízda na motorce. Našel opravdu jednoho z těch nejznámějších, a tím je Pepa Sršeň.
14.07.2017

Zuřivý reportér a Lenka Jurošková zpívají duet!

Karel Gott nazpíval společně se skupinou No name duet, a tak si dnes jeden známý československý hit zazpíval i Zuřivý reportér a Lenka Jurošková.
12.07.2017

Je lepší německý nebo český párek?

Zuřivý reportér dnes kontroluje a porovnává české a německé výrobky, a to přímo v Německu. Jak dopadl test párků?
11.07.2017

Zuřivý reportér zkouší elektrokolo od Impulsových!

Ve hře Haló, tady Impulsovi hrajeme každý pátek o elektrokolo, a tak se ho dnes Zuřivý reportér navzdory špatnému počasí rozhodl vyzkoušet...
10.07.2017

Divoká prasata na dálnici

Aleš Růžička dnes na dálnici potkal skupinu divokých prasat. Podívejte se na jejich nebezpečnou procházku...
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.