Zuřivý reportér

Je pořád v terénu, žije jako kočovník, každý den jinde, ale vždycky při tom. Jeho záběr je maximální. Od výzkumných laboratoří a policejních služeben až po kutlochy bezdomovců nebo popelářská auta. Každé ráno se vám Zuřivý reportér Aleš Růžička živě hlásí z nějakého zajímavého místa se svojí poučnou reportáží. Vedle toho neváhá přijmout jakoukoliv adrenalinovou výzvu. Sní talíř smažených kobylek, skočí z mostu, nastoupí do akrobatického letadla, posadí se na fakírské hřebíky.

Ve vysílání Rádia Impuls uslyšíte každý všední den v 6:40, 7:40 a 8:40 hod.

Facebook

26.05.2017

Zuřivý reportér se těší na Festival úsměvů

Zuřivý reportér se dnes přihlásil ze Špindlerova mlýna, kde zítra startuje Festival úsměvů. Poslechněte si zvukový záznam a dozvíte se více.
25.05.2017

Zuřivý reportér zkouší štěstí na výherních automatech

Zuřivý reportér se vydal do herny a zkusil své štěstí na jednom z výherních automatů. Přinesl mu hazard štěstí? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
24.05.2017

Když Troška točí čerty...

Zuřivý reportér se dnes podíval na natáčení nové pohádky Zdeňka Trošky - Čertoviny. Jak takové natáčení vypadá? Dozvíte se z videozáznamu.
24.05.2017

Se Zuřivým reportérem až do pekla

Zuřivý reportér nás dnes zavedl do pekla, a to do filmového. Podíval se totiž na natáčení nové pohádky Zdeňka Trošky - Čertoviny. Podívejte se na video.
23.05.2017

Zuřivý reportér obsluhuje u čerpací stanice

Zuřivý reportér dnes nejen pomáhá řidičům tankovat pohonné hmoty, ale i vyhrávat zajímavé ceny. Jaké výhody můžete čerpat na benzínové pumpě EuroOil a co zde můžete vyhrát? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
22.05.2017

Zuřivý reportér vydělává s kytarou na Kampě

Zuřivý reportér se dnes vydal s kytarou na Kampu a svým hraním si zkoušel vydělat tzv. do klobouku. Kolik se mu podařilo vydělat? Dozvíte se z videozáznamu.
18.05.2017

Zuřivý reportér zkouší posluchače z Ruštiny

Naši hokejisté dnes hrají s Ruskem o všechno, a tak se Zuřivý reportér vydal do ulic a zjišťoval, jak jsou na tom lidé s Ruštinou. Kolik lidí, kteří se tímto jazykem domluví, potkal? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
17.05.2017

Zuřivý reportér na návštěvě u Michala Davida

Jedním z umělců, kteří vystoupí na Českém mejdanu s Impulsem, je i Michal David. Za tím se dnes až domů vydal i Zuřivý reportér, podívejte se na video.
16.05.2017

Zuřivý reportér hledá starší nebo mladší ženu

Zuřivý reportér se dnes stal svůdníkem a pokusil se na schůzku zlákat buď výrazně starší nebo mladší ženu. Podařilo se mu naplánovat rande? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
15.05.2017

Jiří Kajínek opustí ve středu věznici Rýnovice

Zuřivý reportér se vydal do Rýnovic, kde si prohlédl věznici, ve které si svůj trest odpykává nejznámější vězeň u nás, Jiří Kajínek. Podívejte se s námi na toto místo.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.