Zuřivý reportér

Je pořád v terénu, žije jako kočovník, každý den jinde, ale vždycky při tom. Jeho záběr je maximální. Od výzkumných laboratoří a policejních služeben až po kutlochy bezdomovců nebo popelářská auta. Každé ráno se vám Zuřivý reportér Aleš Růžička živě hlásí z nějakého zajímavého místa se svojí poučnou reportáží. Vedle toho neváhá přijmout jakoukoliv adrenalinovou výzvu. Sní talíř smažených kobylek, skočí z mostu, nastoupí do akrobatického letadla, posadí se na fakírské hřebíky.

Ve vysílání Rádia Impuls uslyšíte každý všední den v 6:40, 7:40 a 8:40 hod.

Facebook

23.02.2017

Návštěva u výherkyně domu za 2,5 milionu

Zuřivý reportér se dnes vydal za majitelkou domu v hodnotě 2,5 milionu, který v roce 2011 vyhrála ve hře Haló, tady Impulsovi. Jak se Markétě Princové bydlí? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
22.02.2017

Zuřivý reportér šetří na daních

Zuřivý reportér dnes optimalizuje. Co vše odečetl z daní a ušetřil? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
21.02.2017

Zuřivý reportér učitelem matematiky

Zuřivý reportér se dnes přidal k tématu dne a rozhodl se svého čtyřletého syna naučit počítat matice. Podařilo se mu? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
20.02.2017

Zuřivý reportér autobusákem

Autobusáci hrozí stávkou, a tak se Zuřivý reportér vydal na autobusové nádraží Praha, Florenc, kde zjišťoval, jak jsou řidiči autobusů spokojeni se svoji prací. Poslechněte si zvukový záznam a dozvíte se, jestli se tato práce vyplatí.
17.02.2017

Zuřivý reportér zkouší sportovní střelbu

Český biatlon zažívá zlaté časy, z mistrovství světa už máme čtyři medaile, a tak si dnes Zuřivý reportér vyzkoušel sportovní střelbu. Jak se mu dařilo? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
16.02.2017

Zuřivý reportér sleduje nadměrný náklad

Zuřivý reportér se dnes vydal sledovat kamion s nadměrným nákladem. Ten měří 50 metrů a váha převáženého nákladu váží celých 174 tun. Jak se cesta daří a kudy kamion jede? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
15.02.2017

Dítě Jaromíra Jágra

Zuřivý reportér se dnes rozhodl zjistit, v jakém znamení by mělo být dítě známého hokejisty Jaromíra Jágra, který dnes slaví své 45. narozeniny. Co předpověděla astroložka? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
14.02.2017

Zuřivý reportér "neslaví" Valentýna

Valentýn má mnoho příznivců, ale i odpůrců, mezi které se dnes přidal i Zuřivý reportér se svým "antivalentýnským" balíčkem. Byl o něj zájem? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
13.02.2017

Zuřivý reportér se připojuje k internetu

Česko slaví 25 let od připojení na internet, a tak se Zuřivý reportér vydal sehnat analogový adsl modem. Podařilo se mu? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
10.02.2017

Zuřivý reportér kupuje auto!

V HTI jsme dnes hráli o další auto v hodnotě 400 tisíc korun, a tak se Zuřivý reportér rozhodl pořídit si nový vůz také. Jak dlouho by čekal na auto s výbavou, kterou si zvolil? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.