Zuřivý reportér

Je pořád v terénu, žije jako kočovník, každý den jinde, ale vždycky při tom. Jeho záběr je maximální. Od výzkumných laboratoří a policejních služeben až po kutlochy bezdomovců nebo popelářská auta. Každé ráno se vám Zuřivý reportér Aleš Růžička živě hlásí z nějakého zajímavého místa se svojí poučnou reportáží. Vedle toho neváhá přijmout jakoukoliv adrenalinovou výzvu. Sní talíř smažených kobylek, skočí z mostu, nastoupí do akrobatického letadla, posadí se na fakírské hřebíky.

Ve vysílání Rádia Impuls uslyšíte každý všední den v 6:40, 7:40 a 8:40 hod.

Facebook

22.05.2017

Zuřivý reportér vydělává s kytarou na Kampě

Zuřivý reportér se dnes vydal s kytarou na Kampu a svým hraním si zkoušel vydělat tzv. do klobouku. Kolik se mu podařilo vydělat? Dozvíte se z videozáznamu.
18.05.2017

Zuřivý reportér zkouší posluchače z Ruštiny

Naši hokejisté dnes hrají s Ruskem o všechno, a tak se Zuřivý reportér vydal do ulic a zjišťoval, jak jsou na tom lidé s Ruštinou. Kolik lidí, kteří se tímto jazykem domluví, potkal? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
17.05.2017

Zuřivý reportér na návštěvě u Michala Davida

Jedním z umělců, kteří vystoupí na Českém mejdanu s Impulsem, je i Michal David. Za tím se dnes až domů vydal i Zuřivý reportér, podívejte se na video.
16.05.2017

Zuřivý reportér hledá starší nebo mladší ženu

Zuřivý reportér se dnes stal svůdníkem a pokusil se na schůzku zlákat buď výrazně starší nebo mladší ženu. Podařilo se mu naplánovat rande? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
15.05.2017

Jiří Kajínek opustí ve středu věznici Rýnovice

Zuřivý reportér se vydal do Rýnovic, kde si prohlédl věznici, ve které si svůj trest odpykává nejznámější vězeň u nás, Jiří Kajínek. Podívejte se s námi na toto místo.
15.05.2017

Lidé v Rýnovicích, kde je uvězněn Kajínek, se propuštění nebojí

Zuřivý reportér se dnes vydal do Rýnovic u Jablonce nad Nisou, kde sedí nejznámější český trestanec - Jiří Kajínek. Zaznamenal Aleš Růžička u místních nervozitu z jeho propuštění? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
12.05.2017

Zuřivý reportér zlezl Slánskou skálu

Aleš Růžička se dnes stal horolezcem. Podívejte se na video a vydejte se s Alešem Růžičkou do krásné přírody v okolí Slánské hory.
11.05.2017

Zuřivý reportér chystá čínu pro prezidenta

Když Čína, tak Čína. Zuřivý reportér se vrhl do kuchyně a společně s profesionálním kuchařem připravil čínu, která by mohla chutnat i prezidentovi Zemanovi.
10.05.2017

Zuřivý reportér nenachytal nepozorné řidiče

Zuřivý reportér a Mirek 007 dnes vyrazili na české silnice a zjišťovali, jaké nešvary mají řidiči. Potkali někoho s telefonem nebo rtěnkou v ruce?
09.05.2017

Kde se lidem žije díky EU lépe?

Zuřivý reportér vyrazil do obce Hrob, kde zjišťoval, jak se zde lidem žije a jestli mají pocit, že jim Evropská unie pomáhá k lepšímu životu.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.