Zdraví

Jitka Vlková sleduje nejnovější trendy ve zdravotnictví, novinky v tradiční i alternativní medicíně, přináší rady odborníků jak na zdraví a krásu.

Ve vysílání Rádia Impuls uslyšíte každou neděli v 7:40 a v 15:45 hod.

05.10.2014

AUDIO: Růžovka - hronické onemocnění kůže

Jitka Vlková dnes zjišťovala víc o onemocnění rosacea nebo-li růžovka. V různých formách postihuje asi 10 % populace, častěji ženy než muže. Vyskytuje se v centrálních partiích obličeje – zasahuje nos, tváře, bradu a čelo. Pokračuje Jitka Vlková.
28.09.2014

AUDIO: Národní referenční laboratoř pro chřipku

Chřipku si často lidé pletou s nachlazením. Chřipka je ale závažnější a zhoršuje jiná chronická onemocnění. Způsobuje komplikace, které mohou mít různé následky. Jitka Vlková zjišťovala víc o speciální národní laboratoři, která chřipku monitoruje.
21.09.2014

AUDIO: Poruchy učení u dětí

Jitka Vlková dnes řeší s psycholožkou Věrou Drtinovou poruchy učení. Co dělat, když se u Vaše dítěte prokáže? Dozvíte se ze zvukového záznamu!
14.09.2014

AUDIO: Nepodceňujte chřipku, pečujte o své zdraví!

Blíží se doba chřipek, a proto dnes Jitka Vlková vyzpovídala profesora Romana Chlíbka z České vakcinologické společnosti. Jaké jsou výhody očkování proti chřipce a kdo by se měl rozhodně nechat očkovat? Dozvíte se ze zvukového záznamu!
07.09.2014

AUDIO: Jaké rtěnky jsou pro nás bezpečné?

Víte, co všechno obsahuje vaše oblíbená rtěnka a co si potažmo posíláte do svého těla? Na to se dnes ptala svých hostů Jitka Vlková. Poslechněte si zvukový záznam a dozvíte se více!
31.08.2014

AUDIO: Je Vaše rtěnka kvalitní?

Používáte rtěnky? A víte, že v nich můžou být látky, které pro nás mohou být škodlivé? Jaké to jsou a jak si správně vybrat rtěnku, to se dozvíte ze zvukového záznamu!
24.08.2014

AUDIO: Co vše dokáže autokoučink?

Jitka Vlková dnes hovoří s jednou z posluchaček o tom, jak jí pomohla metoda autokoučinku. Chcete se dozvědět více? Poslechněte si zvukový záznam!
17.08.2014

AUDIO: Omládnutí pomocí faceliftingu

Jitka Vlková si dnes povídala s plastickým chirurgem Andrejem Sukopem o faceliftingu. Zajímá Vás, jak operace probíhá nebo jaká je její cena? Poslechněte si zvukový záznam!
10.08.2014

AUDIO: Jak uchránit děti před násilím kolem nás?

Násilí je všude kolem nás. Děti o něm slýchají nejen z televize, ale sami si jej zkouší třeba v počítačových hrách. Zajímá Vás, jak je uchránit? Poslechněte si zvukový záznam!
03.08.2014

AUDIO: Jak vypnout hlad?

Jitka Vlková dnes v pořadu zdraví řeší otázku "vypnutí hladu". Zajímá Vás toto téma více? Poslechněte si zvukový záznam!
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.