Téma dne

Vaše názory nás zajímají! Aktuální domácí události v politice, společenském životě i ve světě. Vysílání Rádia Impuls se celý den věnuje jednomu tématu dne, ke kterému se vyjadřují odborníci či známé osobnosti a prostor pro svůj názor dostávají i posluchači.

Své názory na Téma dne můžete volat na telefonní číslo 604 111 211.

Ve vysílání Rádia Impuls uslyšíte každý všední den vždy ráno ve čtvrt a třičtvrtě mezi 5. a 10. hodinou.

Zobrazování témat pořadu Téma dne bylo ukončeno ke 13.1.2014

25.07.2014

VIDEO: Strach válečného reportéra s přibývajícími roky sílí!

Sám na sobě to pozoruje známý fotograf Jan Šibík. Ten byl od šesti večer hostem Honzy Benešovského v pořadu Tajemství úspěchu. Proč v médiích klesá zájem o reportážní fotografie? A jaký je pohled na bojiště skrz hledáček fotoaparátu? Podívejte se na video.
29.05.2014

AUDIO: Vstoupili byste do politiky?

V pořadu Téma dne jsme se Vás dnes ptali, jestli byste Vy sami vstoupili do politiky. Co na to naši posluchači, chtěli by? Dozvíte se ze zvukového záznamu!
28.05.2014

AUDIO: Jste workoholici?

Dnešním tématem dne byl workoholismus. Co si o něm myslí naši posluchači? Dozvíte se ze zvukového záznamu!
27.05.2014

AUDIO: Oblíbené seriály našich posluchačů

Jaký je Váš oblíbený seriál? To byla dnešní otázka pro naše posluchače. Poslechněte si zvukový záznam a dozvíte se více!
26.05.2014

AUDIO: Nízká účast v eurovolbách

Nízká účast v eurovolbách, to je dnešním tématem dne. Proč tomu tak podle našich posluchačů je? Dozvíte se ze zvukového záznamu!
23.05.2014

AUDIO: Slevy a akce na zboží

Tématem pro dnešní den byly slevy a akce na zboží. Jaké byly názory posluchačů? Dozvíte se ze zvukového záznamu!
22.05.2014

AUDIO: Tresty pro obviněné v metanolové kauze

Rozsudky v metanolové kauze padly a byly také dnešním tématem dne na Impulsu. Co si rozsudcích myslí posluchači? Dozvíte se ze zvukového záznamu!
13.01.2014

ČSSD, ANO a lidovci podepsali koaliční smlouvu, na tahu je Zeman

Zástupci ČSSD, ANO a KDU-ČSL už podepsali ve Sněmovně koaliční smlouvu. Oficiálně taky zveřejnili kandidáty na ministry, žádné jméno nepřekvapilo. Na tahu nyní bude prezident Miloš Zeman.
09.01.2014

Uklízet výměšky po psech je naše povinnost

Psí výkaly trápí obyvatele měst. Kdyby si po sobě dokázala zvířátka uklízet sama, určitě by to dělala. Jejich majitelé často na povinnost sebrat hromádku po svém psovi kašlou. Boj úřadů je už dlouhá léta marný.
08.01.2014

Zvyšují se důchody, dávky na bydlení i náhrady výdělku při úrazu

České zákony se mění velmi často. Skupina senátorů chce zabránit zneužívání sociálních dávek a tak k poslancům míří návrh na jejich zpřísnění.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.