Tajemství úspěchu

Česko je skvělá země. Plná skvělých, šikovných, schopných a chytrých lidí. Každý pátek od 18:00 s nimi na Impulsu rozmlouvá Alan Hejma.

 
11.10.2019

Miloš Zapletal: Na Karla Gotta vzpomínám každý den!

Hostem Tajemství úspěchu byl Miloš Zapletal. Sedmasedmdesátiletý spisovatel, manažer, producent, někdejší prezident České miss a dnes i farmář pod Blaníkem zavzpomínal na své manažerské časy v dobách socialismu i kapitalismu. A také představil svoji novou knihu Za zády slavných.
04.10.2019

Adam Plachetka: V lednu se chystám obsadit pražskou O2 arénu!

Hostem Tajemství úspěchu byl operní pěvec Adam Plachetka. Mladý, čtyřiatřicetiletý umělec, kterému už bylo Národní divadlo malé. Má za sebou vystoupení v řadě světových operních domů a právě teď tráví čas v angažmá ve Spojených státech. Na leden ale plánuje operní koncert v pražské O2 aréně, který má jeho obor přiblížit běžnému posluchači…
27.09.2019

Štěpán Altrichter: O Národní třídě rozhodne první víkend v kinech!

Hostem Tajemství úspěchu byl filmový režisér Štěpán Altrichter. Do kin právě vstoupil jeho nový film Národní třída s Hynkem Čermákem v hlavní roli. Altrichter na scénáři spolupracoval se spisovatelem Jaroslavem Rudišem.
20.09.2019

Pavel Reigger: Český stát startujícím firmám a inovativním startupům příliš nepomáhá!

Hostem Tajemství úspěchu byl expert na finanční instituce a inovativní přístupy ve finančnictví Pavel Riegger. Porovnal např. úsilí soukromého sektoru vymýšlet něco nového a pasivitu státu v podpoře inovací...
13.09.2019

Pavlína Filipovská: Celý život mě provází neobyčejné štěstí!

Hostem Tajemství úspěchu byla zpěvačka, herečka i moderátorka Pavlína Filipovská. Vyprávěla především o svých začátcích v divadle Semafor, ale také o svém otci Františku Filipovském.
06.09.2019

Josef Čadík: My Češi jsme skvělí lidé! Umíme pomáhat druhým!

Hostem Tajemství úspěchu byl jednatel Kinematografu bratří Čadíků Josef Čadík. S potěšením vyprávěl o úspěšném vybírání peněz pro Konto Bariéry mezi publikem Kinematografu. Hovořil ale také o začátcích pozoruhodného projektu mobilních kin v roce 1992 a o bezkonkurenční oblibě českých filmů u českého diváka...
30.08.2019

Marek Hejdušek: Opožděné proplácení faktur brzdí celou ekonomiku!

Hostem Tajemství úspěchu byl autor a provozovatel internetové aplikace Cashbot Marek Hejdušek. Aplikace pomáhá firmám, podnikatelům i malým živnostníkům s rychlým proplácením faktur.
22.07.2019

Tomáš Fröde: Díky festivalům si vyděláme vždy na novou desku

Hudební skupina Imodium příští čtvrtek v 17 hodin zahájí tradiční liberecký festival Benátská s Impulsem. Hostem dnešního Tajemství úspěchu byl frontman, kytarista a moderátor sesterského rádia RockZone Tomáš Fröde.
04.07.2019

Petr Čech: Vždycky jsem chtěl být hokejistou!

V dětství chtěl být hokejistou, do fotbalové branky se dostal spíše náhodou. O milióny se mu starají lidé, kterým věří… Po kariéře začíná pracovat pro londýnskou Chelsea. Hostem dnešního Tajemství úspěchu je bývalý fotbalový brankář Petr Čech.
28.06.2019

Bohuslava Šenkýřová: Soukromé vysoké školy nestojí státní kasu ani korunu!

Hostem Tajemství úspěchu byla rektorka soukromé Vysoké školy finanční a správní Bohuslava Šenkýřová. Vysvětlovala, jak je to s financováním soukromých univerzit, se školným, se získáváním akreditací, jak poznat kvalitní školu, atd. Také o tom, že univerzit je u nás podle ní zbytečně mnoho…
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.