Svět podle Moniky

Osobnost se pozná na první poslech! Naše zprávařka Monika Vrchotová glosuje neuvěřitelné příběhy ze svého neuvěřitelného života.
14.01.2018

Zimní radovánky mohou často skončit na chirurgii

Zima nabízí celou řadu možností ke sportování. Radovánky na sněhu nebo ledě ale mohou skončit i úrazy. Nejednu zlomeninu si odnesla i Monika Vrchotová.
07.01.2018

Proč si nedávat novoroční předsevzetí

S Novým rokem si celá řada lidí dává předsevzetí. Ale někteří už to vzdali, protože přišli na to, že to stejně nikdy nesplní. Jako třeba Monika Vrchotová.
31.12.2017

Co všechno se může přihodit za mikrofonem...

Máme Silvestr - čas bilancování a veselých oslav posledního dne roku. A jedno takové veselé shrnutí si pro nás připravila Monika Vrchotová.
24.12.2017

Příprava štědrovečerní večeře může přinést zajímavé okamžiky

Už za pár hodin usedneme ke štědrovečernímu stolu. A na chodbách domů bude cítit smažený kapr, řízek nebo třeba sýr. U Moniky Vrchotové to bude kapr, který už čeká, až ho obalí.
17.12.2017

Holubí ani psí exkrementy štěstí v loterii nezaručí

V pátek budeme na Impulsu hrát o „zlatý poklad“. Asi každý z nás v dětství zkoušel někde na zahradě kopat v zemi a doufal, že najde něco cenného. Spousta lidí zase zkouší štěstí v různých loteriích. Patří mezi ně i kolegyně Monika Vrchotová.
17.12.2017

Co všechno můžou způsobit trable se zuby

Návštěva zubaře je asi pro málokoho z nás příjemnou záležitostí. Spoustu času s otevřenou pusou v křesle už strávila kolegyně Monika Vrchotová. Kromě vrtání, plombování a trhání si ovšem odnesla i jeden neobvyklý zážitek.
10.12.2017

Jak může vánoční pečení zatopit v domácnosti…

Za dva týdny jsou tu Vánoce a v mnoha domácnostech už se peče cukroví. Voní to také u kolegyně Moniky Vrchotové, pro kterou je pečení vánočního cukroví velkým koníčkem.
03.12.2017

Jak může skončit horlivý vánoční úklid...

Dnes máme první adventní neděli - do Vánoc zbývají přesně 3 týdny a v domácnostech se začíná péct a uklízet. Jak ale říká Monika Vrchotová, s tím úklidem by se to nemělo moc přehánět.
12.11.2017

Co všechno se dá zažít u doktora

K lékaři zajde čas od času každý z nás. Někdy nás pošlou na vyšetření, která nejsou zrovna moc příjemná. Ale občas během nich může dojít k nečekanému zpestření. Podobnou zkušenost má Monika Vrchotová...
05.11.2017

Když se dítě shlédne v celebritách

Rodiče pro své děti udělají téměř cokoli. Na ty smutné, občas až vyděračské oči, se podle Moniky Vrchotové prý jen těžko kouká. Někdy ale své potomky můžou zklamat zcela bezděky…
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.