Souhrn

Souhrn událostí uplynulého týdne připravuje pravidelně Alan Hejma.
01.04.2017

Stávka autobusáků a další kandidát na prezidenta

Alan Hejma se i dnes podíval na zásadní události uplynulého týdne. Těmi byla bezesporu stávka autobusáků nebo další kandidát na prezidenta a Ovčáčkovy reakce na něj...
25.03.2017

Stávka autobusáků a ztracená prezidentská bota

I dnes se reportér Alan Hejma ohlédl za důležitými událostmi uplynulého týdne. Jak to vypadá se stávkou řidičů autobusu a našel Miloš Zeman ztracenou botu? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
18.03.2017

Daně Andreje Babiše, stávka autobusáků a zbraně

Alan Hejma se opět ohlédl za důležitými událostmi minulého týdne. Připomeňte si téma daně Andreje Babiše, stávka řidičů autobusů nebo zpřísnění pravidel držení zbraní.
25.02.2017

Odvolaný mládek, selhání protikorupčního opatření a vichřice v Česku

Reportér Alan Hejma se opět ohlédl za důležitými událostmi minulého týdne. Tím bylo třeba odvolání ministra Mládka, rozfoukané ministerské vlasy a další výroky prezidenta Zemana. Více se dozvíte ze zvukového záznamu.
18.02.2017

Třetí auto od Impulsových míří do Litomyšle!

Ani dnes nezapomněl Alan Hejma na souhrn důležitých událostí uplynulého týdne. Kromě radostné zprávy o dalším výherci auta ve hře HTI, tu byly i méně veselé situace. Jaké? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
11.02.2017

Sorry jako...

Alan Hejma se i dnes podíval na zásadní události uplynulého týdne. Co vše stojí za připomenutí? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
04.02.2017

Když se Babiš se Sobotkou hádá...

Alan Hejma dnes opět připomíná zásadní okamžiky uplynulého týdne. Hlavním tématem byl spor Babiš versus Sobotka, nabourané emaily ministerstva zahraničí nebo odškodnění úrazu na pražském chodníku. Poslechněte si zvukový záznam a dozvíte se i další zásadní momenty.
28.01.2017

Smog, výslužka pro prezidenta a naštvaný Andrej Babiš

Ani dnes nechybí ve vysílání Rádia Impuls reportér Alan Hejma s přehledem nejzajímavějších událostí uplynulého týdne. Poslechněte si je ze zvukového záznamu.
21.01.2017

Pozoruhodné události a výroky uplynulých sedmi dní

Jako každý týden, i dnes přichází Alan Hejma se svým zpravodajským souhrnem týdne. Poslechněte si zvukový záznam a připomeňte si zajímavé události a pozoruhodné výroky uplynulých sedmi dní.
14.01.2017

Co Vám nesmělo minulý týden uniknout...

Ani dnes nechyběl souhrn událostí Alana Hejmy. Jaké události minulého týdne stály za připomenutí? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.