Souhrn

Souhrn událostí uplynulého týdne připravuje pravidelně Alan Hejma.
21.01.2017

Pozoruhodné události a výroky uplynulých sedmi dní

Jako každý týden, i dnes přichází Alan Hejma se svým zpravodajským souhrnem týdne. Poslechněte si zvukový záznam a připomeňte si zajímavé události a pozoruhodné výroky uplynulých sedmi dní.
14.01.2017

Co Vám nesmělo minulý týden uniknout...

Ani dnes nechyběl souhrn událostí Alana Hejmy. Jaké události minulého týdne stály za připomenutí? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
31.12.2016

Ohlédnutí za rokem 2016

Rok 2016 je u konce, a tak se reportér Alan Hejma podíval na jeho nejdůležitější události. Poslechněte si zvukový záznam a připomeňte si zásadní okamžiky uplynulého roku.
19.12.2016

Nejzajímavější události minulého týdne...

Jako každý týden, ani dnes nechybí souhrn událostí minulého týdne reportéra Alana Hejmy. Dnes na téma otevření dálnice D8, dotační skandál v ROP severozápad nebo o největší chybě v historii Senátu. Jaká to byla? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
10.12.2016

Konec kouření v hospodách, konec hradního ceremoniáře a Nobelova cena pro Andreje Babiše

Jako každý víkend, i dnes je tu Alan Hejma se svým týdenním souhrnem. Témata jsou jasná - schválený protikuřácký zákon, konec Jindřicha Forejta na Hradě nebo výrok prezidenta na adresu Andreje Babiše. Více se dozvíte ze zvukového záznamu.
03.12.2016

EET, Čína a konec TOP 09

Alan Hejma se opět ohlédl za důležitými událostmi minulého týdne. Mezi nimi nesmělo chybět spuštění EET, o distanci Senátu od prohlášení k Číně nebo o možném konci strany TOP 09 ve vysoké politice. Poslechněte si zvukový záznam a připomeňte si je s námi.
19.11.2016

Rok vězení za hanobení hlavy státu...

Alan Hejma se ve svém dnešním souhrnu podíval na zajímaví události uplynulého týdne. Mezi tématy nechyběl rok vězení za hanobení prezidenta republiky, 17. listopad a jeho letošní průběh a další zajímavosti. Poslechněte si zvukový záznam a dozvíte se více.
12.11.2016

Odvolání ministrů, nový prezident USA a trocha humoru z vězení...

Ani dnes nechybí souhrn událostí minulého týdne v podání reportéra Alana Hejmy. Dnes se podíval na Sobotkovo odvolání ministrů, nového amerického prezidenta, omluvě našeho prezidenta a jednom humorném výroku ředitele vězeňské služby. Komu se omlouval? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
05.11.2016

Michal Horáček, Dalajláma a hidžáb v českých školách

Alan Hejma se v dnešním souhrnu podíval nejen na kandidaturu Michala Horáčka na prezidenta, ale i na hlavní téma poslední doby - návštěvu Dalajlámy nebo soud zabývající se nošením hidžáb ve škole. Poslechněte si zvukový záznam a dozvíte se více!
29.10.2016

Kauza Brady, ekonom gamblerem a exekuce na Hrad...

Alan Hejma přichází s událostmi minulého týdne, které by Vám rozhodně neměly uniknout. Poslechněte si zvukový záznam a souhrn zpráv uplynulých dní.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.