Souhrn

Souhrn událostí uplynulého týdne připravuje pravidelně Alan Hejma.
18.02.2017

Třetí auto od Impulsových míří do Litomyšle!

Ani dnes nezapomněl Alan Hejma na souhrn důležitých událostí uplynulého týdne. Kromě radostné zprávy o dalším výherci auta ve hře HTI, tu byly i méně veselé situace. Jaké? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
11.02.2017

Sorry jako...

Alan Hejma se i dnes podíval na zásadní události uplynulého týdne. Co vše stojí za připomenutí? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
04.02.2017

Když se Babiš se Sobotkou hádá...

Alan Hejma dnes opět připomíná zásadní okamžiky uplynulého týdne. Hlavním tématem byl spor Babiš versus Sobotka, nabourané emaily ministerstva zahraničí nebo odškodnění úrazu na pražském chodníku. Poslechněte si zvukový záznam a dozvíte se i další zásadní momenty.
28.01.2017

Smog, výslužka pro prezidenta a naštvaný Andrej Babiš

Ani dnes nechybí ve vysílání Rádia Impuls reportér Alan Hejma s přehledem nejzajímavějších událostí uplynulého týdne. Poslechněte si je ze zvukového záznamu.
21.01.2017

Pozoruhodné události a výroky uplynulých sedmi dní

Jako každý týden, i dnes přichází Alan Hejma se svým zpravodajským souhrnem týdne. Poslechněte si zvukový záznam a připomeňte si zajímavé události a pozoruhodné výroky uplynulých sedmi dní.
14.01.2017

Co Vám nesmělo minulý týden uniknout...

Ani dnes nechyběl souhrn událostí Alana Hejmy. Jaké události minulého týdne stály za připomenutí? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
31.12.2016

Ohlédnutí za rokem 2016

Rok 2016 je u konce, a tak se reportér Alan Hejma podíval na jeho nejdůležitější události. Poslechněte si zvukový záznam a připomeňte si zásadní okamžiky uplynulého roku.
19.12.2016

Nejzajímavější události minulého týdne...

Jako každý týden, ani dnes nechybí souhrn událostí minulého týdne reportéra Alana Hejmy. Dnes na téma otevření dálnice D8, dotační skandál v ROP severozápad nebo o největší chybě v historii Senátu. Jaká to byla? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
10.12.2016

Konec kouření v hospodách, konec hradního ceremoniáře a Nobelova cena pro Andreje Babiše

Jako každý víkend, i dnes je tu Alan Hejma se svým týdenním souhrnem. Témata jsou jasná - schválený protikuřácký zákon, konec Jindřicha Forejta na Hradě nebo výrok prezidenta na adresu Andreje Babiše. Více se dozvíte ze zvukového záznamu.
03.12.2016

EET, Čína a konec TOP 09

Alan Hejma se opět ohlédl za důležitými událostmi minulého týdne. Mezi nimi nesmělo chybět spuštění EET, o distanci Senátu od prohlášení k Číně nebo o možném konci strany TOP 09 ve vysoké politice. Poslechněte si zvukový záznam a připomeňte si je s námi.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.