Rada pro dnešní den

Pravidelná rubrika, ve které se posluchači dozví praktické informace z oblasti ekonomiky, obchodu, služeb, či sociální sféry. Připravuje Aleš Růžička. 

Ve vysílání Rádia Impuls uslyšíte každý všední den v 10:45 a 14:45 hodin.

30.06.2016

Jak se chovat na prohlídce zámku nebo hradu?

Začínají prázdniny, doba výletů a návštěv hradů a zámků. Jak bychom se ale na těchto místech měli chovat? Dozvíte se z rady Aleše Růžičky.
29.06.2016

Jak zlikvidovat neprodejné auto?

Ani dnes nechyběl Aleš Růžička se svojí Radou pro dnešní den. Tématem, na které se zaměřil, je likvidace nepotřebného auta. Poslechněte si zvukový záznam a dozvíte se, jak probíhá ekologická likvidace.
28.06.2016

Kupovat a konzumovat lokální potraviny je prospěšné!

Odborníci na výživu stále radí, abychom kupovali regionální farmářské a biopotraviny. Jak to opravdu je? Dozvíte se z rady Aleše Růžičky.
27.06.2016

Navigace na motorce může být nebezpečná!

Dnešní díl pořadu Rada pro dnešní den se týká motorkářů, Aleš Růžička se totiž vydal zjišťovat, jak je to s používáním navigací na motorkách. Poslechněte si zvukový záznam a dozvíte se více.
27.11.2015

Pěší i cykloturistika na Šumavě

Aleš Růžička nám v dnešním díle pořadu Rada pro dnešní den doporučil Šumavu, kam můžete vyrazit nejen za pěší, ale i cykloturistikou. Poslechněte si zvukový záznam a dozvíte se více!
20.11.2015

Krásy hlavního města Prahy

A protože se celý tento týden se pohybujeme v turistickém regionu Hlavní město Praha, Aleš Růžička poradí, kam se v matičce vydat a co vše zde můžete vidět! Poslechněte si zvukový záznam.
13.11.2015

Jižní Morava a Blansko

Dnes se pohybujeme v turistickém regionu Jižní Morava. Jenže pozor, Jižní Morava není jen o vínu, vinohradech a s tím spojenou zábavou. Jižní Morava je i oblast Moravského krasu. Konkrétně do Blanska, kam nás dnes pozval Aleš Růžička. Poslechněte si zvukový záznam.
06.11.2015

Vyrážíme na Plzeňsko a Český les!

Na Impulsu přinášíme tipy, kam v rámci České republiky vyrazit na výlet. Dnes se zaměříme na region Plzeňsko a Český les. Kolega Aleš Růžička poradil, kam se v této zajímavé oblasti vydat. Poslechněte si zvukový záznam a dozvíte se více!
30.10.2015

Beroun a okolí

Jestli si děláte plány na víkend, poslouchejte pozorně Radu pro dnešní den. Tento týden se pohybujeme v turistickém regionu Střední Čechy a kolega Aleš Růžička nás pozve do královského města Berouna a jeho okolí. Více se dozvíte se zvukového záznamu.
23.10.2015

Turistický region střední Morava a Jeseníky

Dnes jsme Vám v pořadu Rada dne doporučili, co byste měli navštívit, pokud se dostanete do turistického regionu střední Morava a Jeseníky. Poslechněte si zvukový záznam.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.