Pošli to dál

Rádio Impuls hledá lidi s dobrým srdcem!

Projekt dobrých skutků Pošli to dál vstupuje do třetího roku své existence. Rádio Impuls, se rozhodlo v rámci něj hledat lidi s dobrým srdcem. Lidi dlouhodobě, trvale a nezištně pomáhající ostatním. Hledáme ty, kteří si zaslouží naši pozornost a jsou dobrým příkladem pro ostatní. Rádi je ve vysílání představíme a podpoříme tak jejich činnost.

Znáte někoho, kdo si rád najde čas na ostatní? Kdo je připraven naslouchat a podat pomocnou ruku?

Někoho, komu ostatní nejsou lhostejní? Napište nám na adrese http://radiodobrychskutku.impuls.cz/

11.03.2015

Na Impulsu jsme se dnes postarali o vysněný dárek pro Filipa Kroce!

To, že je Filip velkým fanouškem rádia nám napsal jeho dědeček. K 13. narozeninám proto dostal pozvánku a místo školy zamířil do studia Impulsu. Studenta Jedličkova ústavu se ujali Impulsovi, připravili dort a byli jeho osobními průvodci. Filip dokonce mezi osmou a devátou vysílal živě. Podívejte se na video.
29.12.2014

VIDEO: Impulsu letos vládly dobré skutky!

Rádio Impuls udělalo celou řadu dobrých skutků. Rok jsme uzavřeli dobrem mezi sebou v ráááádiu, kde to máme ráááádi! Impulsovi vyzdobili studio, Vlasta nemusel vysílat dopravu a počasí nebo všichni dostali masáž. Podívejte se na video.
14.10.2014

VIDEO: Duchové věřících v Lukové zachraňují kostel!

O kostel svatého Jiří na návrší se stará invalidní důchodce Petr Koukl, který získává peníze na jeho opravu. Není v tom ale sám, pomohl mu student sochařství Jakub Hadrava, když odlil do kostelních lavic dvaatřicet sádrových postav věřících. Zájem návštěvníků díky tomu roste a pan Koukl opuštěné místo otevírá už dva roky téměř denně. Nalaďte si příběh dobrosrdečného kastelána tento týden na Impulsu!
03.06.2014

VIDEO: Modelář Jiří Rudolf dělá dobré skutky srdcem i duší!

Rádio Impuls našlo dalšího člověka s dobrým srdcem. Tentokrát je to devětapadesátiletý Jiří Rudolf z Litoměřic, který vede technický klub pro děti i dospělé. Podívejte se na jeho medailonek!
27.05.2014

VIDEO: Vzepřít se nepřízni osudu chce hodně sil!

Své o tom ví třicetiletý Tomáš Slavata, který vyrůstal s matkou i sestrou závislou na alkoholu. V šestnácti se proto vydal vlastní cestou a začal studovat i pracovat. Ve volném čase navštěvoval své dva malé synovce v dětském domově. Postupně si je bral na víkendy, až v osmnácti požádal úřady o svěření dětí do péče. Úředníci ale byli velmi nedůvěřiví. Šiml se protáhl na dva roky, ale už v jednadvaceti se stal Tomáš pro kluky mámou i tátou dohromady. Přitom chodil také do práce a profesionálně se věnoval triatlonu, celý jeho obdivuhodný příběh najdete ve videu.
12.05.2014

VIDEO: Rádio Impuls představuje dalšího člověka s dobrým srdcem!

Tento týden dáváme prostor Aleně Jarošové, která ve Vyškově zdarma už tři roky doučuje děti. Nejdříve pomáhala předškolákům svých známých, dnes už do přípravky chodí bezmála dvacítka dětí. Vstříc Aleně vyšel Domov dětí a mládeže ve Vyškově, který pro výuku propůjčil třídu. My jsme tam poslali reportéry a vše přinášíme na videu.
05.05.2014

VIDEO: Rádio Impuls našlo na tento týden více než dvě desítky lidí s dobrým srdcem!

Jde o děti z domova v Krásné Lípě, kteří se spolu s vedením rozhodly udělat něco víc! Vybraly mezi sebou z kapesného peníze na rodinu postiženou loňskou povodní. Po deseti a stokorunách postupně nastřádaly bezmála deset tisíc a rodině Lenochových ze Zálezlic výtěžek společně odvezly. To ale není všechno, podívejte se.
28.04.2014

VIDEO: Na Impulsu vám tento týden chceme představit nadšence z Holešova!

Teprve dvaadvacetiletý Jakub Nevřala ještě donedávna bydlel vedle zarostlého a zchátralého Amerického parku. To se ale rozhodl změnit – spolu s partou kamarádů vzal nářadí a rozhodl se místo k odpočinku zvelebit. Podívejte se na video.
27.03.2014

VIDEO: Blanka Schröpferová a její dobré srdce!

Při studiu na vysoké škole pracovala na částečný úvazek v útulku pro psy v Plzni. Před deseti lety založila záchrannou stanici pro týrané koně a pomáhá jim ze všech sil!Přes 90 procent týraných koní v její záchranné stanici nalezne nejen nový domov, ale hlavně zdraví a nový život. My jsme se rozhodli Blanku ocenit!
18.03.2014

VIDEO: Rádio Impuls představuje obecního srdcaře Jiřího Černého

Do našeho hledáčku se dostal starosta Zlaté Olešnice Jiří Černý. Třicetiletý obecní srdcař se stará nejen o chod obce, ale pro místní pořádá i celou řadu aktivit. Už deset let vede mladé hasiče, udržuje koupaliště, vybudoval volejbalové hřiště - jednoduše ho baví pracovat pro ostatní…
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.