Partnerské impulsy doktorky Laury

Pořad je zaměřen na partnerské vztahy a sex a slyšet jej můžete každý pátek od 18 hodin.

PhDr. Dr.phil. Laura Janáčková, CSc.Rubriku připravuje Jan Benešovský s PhDr. Dr.phil. Laurou Janáčkovou, CSc.


Pořad je zaměřen na partnerské vztahy a sex a slyšet jej můžete každý pátek od 18 hodin.


PhDr. Dr.phil. Laura Janáčková, CSc. je doktorkou psychologie a odbornou asistentkou na vysoké škole. Pracuje jako vedoucí oddělení somatopsychiky Všeobecné fakultní nemocnice v Praze. Její dlouholetá praxe zasahuje do různých oborů aplikované medicíny, kde se zajímá o vliv psychosociálních faktorů na změnu zdravotního stavu člověka. Přednáší na univerzitách v Praze a v Brně a pravidelně se aktivně účastní domácích i zahraničních vědeckých konferencí. Publikovala desítky odborných i populárních článků, učebních textů a kapitol ve vědeckých monografiích. Mezi její poslední samostatné monografie patří Bolest a její zvládání, Základy zdravotnické psychologie, Nevěra a její zvládání, Komunikace ve zdravotnické péči a Praktická komunikace pro každý den.


Oficiální web PhDr. Dr.phil. Laury Janáčkové, CSc. zde.

15.03.2013

VIDEO: Domácí nahota je přirozená

V dnešním díle Partnerských impulsů se sexuoložka Laura Janáčková, student Felix a speciální host, výživový poradce Petr Havlíček, zabývají tématem nahota. Jaká je míra nahoty přijatelná v domácím prostředí? Podívejte se na video a dozvíte se více.
08.03.2013

VIDEO: Kolikrát je tak akorát?

Kolik sexu je v partnerském vztahu málo a co udělat proto, aby ho bylo takzvaně akorát pro obě strany. Podívejte se na video.
01.03.2013

VIDEO: Opravdu se při sexu hubne?

Speciálním hostem dnešních Partnerských impulsů je výživový poradce Petr Havlíček, a proto je dnešní téma jasné - sex a jídlo. Opravdu se při sexu hubne? Podívejte se na video a dozvíte se více!
22.02.2013

VIDEO: Jak oddálit vyvrcholení při sexu

Sexuoložka Laura Janáčková dnes hovoří o představách při sexu, které mají oddálit vyvrcholení. O ty své se dnes podělili také přední český urolog Libor Zámečník a zástupce mladé generace, student Felix. Podívejte se na video a dozvíte se více!
15.02.2013

VIDEO: Proč ženy říkají ne

Sexuoložka Laura Janáčková dnes opět vysílá společně s předním českým urologem Liborem Zámečníkem, tentokrát společně řeší otázku, proč ženy říkají ne. Zajímá Vás více na toto téma? Podívejte se na video.
08.02.2013

VIDEO: V mládí erotik, ve stáří prostatik - platí toto heslo?

Sexuoložka Laura Janáčková a přední český urolog Libor Zámečník vysílají dnes na téma prostata. Dá se předejít problémům s prostatou? Podívejte se na video a dozvíte se více!
01.02.2013

VIDEO: Máme komunikovat při sexu?

Na téma komunikace v sexu dnes vysílá sexuoložka Laura Janáčková a přední český urolog, Libor Zámečník. Chcete se na toto téma dozvědět více? Podívejte se na video!
25.01.2013

VIDEO: Sexuální nedostatek

I dnes vysílá společně se sexuoložkou Laurou Janáčkovou přední český urolog, Libor Zámečník a zástupce mladé generace, student Felix. Tentokrát na téma sexuální nedostatek. Zajímá Vás více? Podívejte se na video.
18.01.2013

VIDEO: Zařaďte navlékání kondomu do předehry!

Sexuoložka Laura Janáčková, přední český urolog, Libor Zámečník a zástupce mladé generace, student Felix dnes společně hovoří na téma kondomy. Podívejte se na video a dozvíte se více!
11.01.2013

VIDEO: Záleží na velikosti?

Laura Janáčková řeší v dnešních Partnerských impulsech otázku, zda záleží nebo nezáleží na velikosti penisu. Na tuto otázku dnes také odpovídá speciální host, zástupce přednosty kliniky urologie Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, Libor Zámečník a zástupce mladé generace, student Felix. Podívejte se na video a dozvíte se více!
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.