Návštěva Vlasty Korce

Vlasta Korec živě telefonuje s herci, zpěváky a celebritami naší země, ptá se jich na jejich práci i soukromí.

Vlasta Korec živě telefonuje s herci, zpěváky a celebritami naší země, ptá se jich na jejich práci i soukromí.

Ve vysílání Rádia Impuls uslyšíte každý všední den v 10:15 hod.

09.11.2017

Lucie Bílá pokřtila kalendrář Českého mejdanu

Lucie Bílá přišla do studia s důležitým úkolem, pokřtít kalendář Českého mejdanu s Impulsem! Podívejte se na video.
07.03.2017

Lucie Bílá: Ano, mám chlapa a nosí mě na rukách

Rozzářená Lucie Bílá byla hostem u Vlasty Korce a nepřišla sama! Lucie bude také na našem Českém mejdanu s Impulsem, který se uskuteční 16.12.2017! Podívejte se na video.
24.02.2017

Petr Kotvald popřál Rádiu Impuls k 18. narozeninám!

Vlasta Korec měl dnes ve studiu živého hosta. Zpěvák Petr Kotvald přišel na návštěvu, aby poblahopřál rádiu Impuls všechno nejlepší. Podívejte se na video.
06.01.2012

AUDIO: Hana Zagorová má ráda sníh

Fanda Matějíček si v dnešním dopoledním vysílání popovídal s Hanou Zagorovou. Zajímalo ho nejen to, jak Hana strávila Vánoce, ale také jestli má raději sníh nebo sluníčko. Poslechněte si zvukový záznam.
05.01.2012

AUDIO: Jakub Smolík pokřtil novou desku

Vlasta Korec si dnes do svého vysílání pozval Jakuba Smolíka. Zajímalo ho, jak si Jakub užil Vánoce a jestli je úspěšná nová deska, kterou před Vánoci pokřtil. Poslechněte si zvukový záznam.
04.01.2012

AUDIO: Alice Bendová chtěla být veterinářkou

Vlasta Korec si dnes do svého vysílání pozval Alici Bendovou. Popovídal si s ní nejen o tom, jak si užila Vánoce, ale také o tom, jaké bylo její vysněné povolání. Poslechněte si více.
02.01.2012

AUDIO: Tomáš Řepka slaví narozeniny

Vlasta Korec ve svém dnešním vysílání popřál Tomášovi Řepkovi k narozeninám, které právě dnes slaví. Poslechněte si, jaké je Tomášovo největší narozeninové přání.
30.12.2011

AUDIO: Iva Hajnová bude slavit Silvestra tři dny

Vlasta Korec si do svého dnešního vysílání pozval Ivu Hajnovou, s kterou si popovídal o tom, jak strávila vánoční svátky a co chystá na Silvestra. Poslechněte si zvukový záznam.
29.12.2011

AUDIO: Zuzana Miková má nové album

Vlasta Korec je zpět a v jeho dopoledním vysílání nemohl chybět host. Tím byla zpěvačka Zuzana Miková, s kterou si popovídal nejen o vánočním cukroví, ale také o nové desce, která vyšla minulý měsíc. Poslechněte si zvukový záznam.
28.12.2011

AUDIO: Igor Timko je spokojený s turné

Fanda Matějíček si do dnešního dopoledního vysílání pozval Igora Timka ze skupiny No Name. Zjišťoval, jaké dárky našel pod stromečkem a jak byl spokojen s turné skupiny No Name, které proběhlo před Vánoci. Poslechněte si zvukový záznam.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.