Muž na síti

Na síti jsme jako doma. Skoro pořád se tam něco děje! A náš Muž na síti prolézá Facebook, Twitter, Youtube, Instagram a všechny dostupnými online diskuse, aby to nejzajímavější přenesl do vysílání dřív, než ostatní.
16.10.2017

Nejdřív mlíko a pak sluníčko

Nejdřív mlíko a pak sluníčko. Na mnoha místech České republiky to podle komentářů na Facebooku Rádia Impuls ráno vypadlo právě takto...
13.10.2017

Šťastný pátek třináctého na Rádiu Impuls

Páteční třináctka byla pro naše rádio šťastná! Měli jsme Den otevřených lahví a taky jsme „hráli na cimbály“. Jak se náš den líbil fanouškům na našem Facebooku?
12.10.2017

Boss fotbalové Slavie Tvrdí přitvrdil

Tvrdík, zdá se, přitvrdil. Boss fotbalové Slavie se na twitteru opřel do vedení české fotbalové asociace. Dokonce hrozí, že Slavia nebude uvolňovat hráče pro reprezentační zápasy! A síťová debata je už tady...
11.10.2017

Chloupky v nose - nový trend?

Na sociálních sítích se objevil nový trend - blogerky se tam chlubí ozdobou nosních dírek, a to chloupky... Jak reagují diskutující?
10.10.2017

Stramaccioni zůstává u Sparty, národní tým dál povede Karel Jarolím

Uf, český fotbal si oddechl. Stramaccioni zůstává u Sparty a národní tým tak dál povede Karel Jarolím. Fotbalová asociace ho zatím podržela, musí ale s reprezentací postoupit na EURO. Fotbalová zpráva dne už koluje na síti...
09.10.2017

Lithium rozlítilo Andreje Babiše!

Lithium rozlítilo Andreje Babiše! Ministerstvo průmyslu má podle něj vysvětlit lithiové memorandum podepsané s australskou firmou. A pokud to nevysvětlí, měla by úřadovat policie a státní zástupci. Jak to tedy je s tím drahým kovem?
06.10.2017

Blíží se politická superdebata v přímém přenosu!

Na trhu politických superdebat se objevila další! Naši kolegové z iDNES.cz a z Mladé fronty Dnes si to s volebními lídry rozdají v úterý 10. října...
05.10.2017

"Nesmrtelný" Jágr se upsal týmu Calgary Flames!

Hokejista Jaromír Jágr šokuje, překvapuje, vyvolává pozdvižení! NHL žije tím, že se česká legenda upsala týmu Calgary Flames. Reakce fanoušků přicházejí z celého světa!
04.10.2017

Herec Petr Čtvrtníček zastřelil Miroslava Kalouska!

Herec Petr Čtvrtníček zastřelil Miroslava Kalouska! Šokující informaci přinesl předvolební klip TOP09. Jde samozřejmě o černý humor, na který Kalouskova strana sází. A jak jsou na tom ostatní? Přinášíme reakce publika.
03.10.2017

Hudební skupina Ortel vynesla ortel nad Českým slavíkem!

Český šoubyznys prožívá těžkou chvíli. Hudební skupina Ortel vynesla ortel nad Českým slavíkem! Skupina prohlašuje, že už nehodlá dál zvedat plivance a že hráz pomalu praská. Na Slavíkovi nebude!
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.