Muž na síti

Na síti jsme jako doma. Skoro pořád se tam něco děje! A náš Muž na síti prolézá Facebook, Twitter, Youtube, Instagram a všechny dostupnými online diskuse, aby to nejzajímavější přenesl do vysílání dřív, než ostatní.
23.08.2017

Slávie dnes hraje o Ligu mistrů na vyprodaném stadionu!

Dnes hraje Slávie! A je vyprodáno! Potvrzuje to oficiální twitterový účet fotbalové Slavie, která se v klíčovém zápase utká o Ligu mistrů. A jak zápas dopadne podle reakcí na síti?
18.08.2017

Rakev pro vedení fotbalové Sparty

Fanoušci Sparty zuří! Fotbalový klub hraje – slušně řečeno – nevýrazně, takže tvrdé jádro přineslo hráčům RAKEV...
16.08.2017

"Jste darebáci," křičí Zaorálek na podnikatele

Jste darebáci, křičí volební lídr ČSSD Lubomír Zaorálek! Oslovuje tak podnikatele, kteří nechtějí svým zaměstnancům dávat slušné platy. V předvolební kampani se tak rozhořel boj o minimální mzdu. Darebáky sledujeme i na síti...
15.08.2017

Napálená Alexandra Udženija

A teď politika trochu jinak. Máme informace o tom, že jedna falešná zpráva zamotala hlavu místopředsedkyni ODS. Alexandra Udženija se nechala napálit webem Pravdivé zprávy...
10.08.2017

Lepší platy ve francouzských firmách v Česku?

Sociální demokraté vyhlašují válku levné práci. To už jsme slyšeli v našich zprávách. ČSSD chce ale jít ještě dál, dokonce až za francouzským prezidentem! Více jsme zjišťovali na síti.
09.08.2017

Řidič "vybržďovač" míří k soudu

Posluchače zvedl ze židlí další případ vybržďování. Jde o muže, který údajně vybrzdil na dálnici auto, v němž jel jeho syn. Případ musí rozhodnout soud, který začal právě dnes. Jak na kauzu reaguje síť?
08.08.2017

Jedeme do Krnova!

Jedeme do Krnova! A doufám, že ho neobjedeme, když už tam začínají stavět obchvat. Jak se Krnov projevuje na síti?
07.08.2017

Pomůže fotbalové Spartě nová posila?

Fotbalová Sparta znovu posiluje a je toho plný twitter! Dnes dotáhla do konce přestup francouzského záložníka Jonathana Biabianyho. Posila přichází z Interu Milán na roční hostování. A co na to síť?
27.07.2017

Benátská s Impulsem začíná!

Benátská s Impulsem začíná! Zbývá nám oficiálně pár minut, kdy to v našem stanu rozjede kolega Aleš Růžička. Láďa Vonz projel sociální sítě, a tak přinášíme další zajímavosti.
26.07.2017

Lidstvu hrozí vyhynutí!

Lidstvu hrozí vyhynutí! Tedy minimálně Evropanům. Dramaticky jim ubývají spermie a to může mít neblahé následky...
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.