Muž na síti

Na síti jsme jako doma. Skoro pořád se tam něco děje! A náš Muž na síti prolézá Facebook, Twitter, Youtube, Instagram a všechny dostupnými online diskuse, aby to nejzajímavější přenesl do vysílání dřív, než ostatní.
 
13.12.2018

Žluté vesty řádí i ve Sněmovně!

Jarda řádí! Mluvíme o poslanci sociální demokracie Jaroslavu Foldynovi. Dnes přišel do práce – rozumějte do Sněmovny – v reflexní vestě, a to nebyl v lihu. Co to znamená? Vysvětlí Muž na síti...
12.12.2018

Zvyšují se platy!

Web Novinky.cz přináší praktickou tabulku a ta nám hezky ukazuje, kdo si o kolik přilepší. Poslanci a senátoři o necelých sedm tisíc korun, premiér skoro o dvacet tisíc a prezident ještě o něco víc.
11.12.2018

Dara Rolins svlékla podprsenku a Putin byl dvojím agentem!

Dnes máme den plný překvapení! K těm největším patří vtipné představení předsedy ODS Petra Fialy v našem vysílání. On snad poprvé řekl vtip. S čerstvými on line novinkami přichází Muž na síti.
10.12.2018

Z prezidenta Zemana se stala hromádka nedopalků a premiér Babiš se proměnil v účtenky

Z prezidenta Zemana se stala hromádka nedopalků a premiér Babiš se proměnil v účtenky… To je výsledek příběhu, který teď sklízí úspěch na YouTube. Video rozebral Muž na síti.
06.12.2018

Jaká jsou pravidla pro přepravu nebeských bytostí?

Čerti s Mikulášem řádili už včera, Muž na síti má ale ještě jeden síťový dovětek...
05.12.2018

Osmiletý kluk vydělal za jeden rok 500 milionů korun!

Osmiletý kluk vydělal za jeden rok 500 milionů korun! Opravdu nečekanou zprávu dnes vydalo hned několik webů. A to hned zaujalo Muže na síti.
04.12.2018

Svět zná první držitelku Zlatého míče v dějinách!

Svět už zná první držitelku Zlatého míče v dějinách! Prestižní fotbalová cena se uděluje už desítky let, ale teprve teď ji poprvé dostala i žena. A co čert nechtěl, už se řeší sexistický skandál!
03.12.2018

Dny politického příměří zahájeny!

Tak jsme zahájili dny politického příměří. V prvním adventním rozhovoru se nám dnes představil vrchní Pirát Ivan Bartoš. A světe div se, on pořád kouří! Facebookové ohlasy přináší Muž na síti.
29.11.2018

Stopaři a spolujízdy napříč sítí

A my se ptáme, proč utrácet peníze za jízdu autem, když se můžete k někomu připojit! Muž na síti pátral, jak je na tom se stopaři a spolujízdou starý dobrý internet.
28.11.2018

Společensko-politické myšlenky napříč sítí

Teď jednou větou z Prahy, pak se přesuneme do Pardubic a skončíme v Berouně. Společensko-politické myšlenky z twitteru přináší Muž na síti.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.