Muž na síti

Na síti jsme jako doma. Skoro pořád se tam něco děje! A náš Muž na síti prolézá Facebook, Twitter, Youtube, Instagram a všechny dostupnými online diskuse, aby to nejzajímavější přenesl do vysílání dřív, než ostatní.
22.05.2017

Čekání na Kajínka...

Čekání na Kajínka. Tak by se dal nazvat seriál posledních dnů. Horda novinářů je srocená před věznicí v Rýnovicích a na síti se to hemží různými vtípky.
17.05.2017

Je vládní krizi konec?

Zdá se, že končí vládní krize. Premiér Sobotka před malou chvílí oznámil, že novým ministrem financí bude Ivan Pilný z hnutí ANO. Na tahu je teď prezident Zeman a my jsme zkoumali, jak lidé na nového ministra reagují na sítích.
16.05.2017

Jdeme si pro tři body!

Pohodová část hokejového mistrovství končí. Naši hrají se Švýcarskem a my zkoumáme síťovou náladu...
10.05.2017

"Zavřít, sebrat majetek. Nazdar!"

Fajnšmekři a milovníci politiky si dnes užívají. Poslanecká sněmovna řeší nahrávky ministra financí Babiše a jeho vztah k médiím. Nálada mezi poslanci je vášnivá, což také vyvolává vášnivé reakce na síti. Fajnšmekři a milovníci politiky si dnes užívají. Poslanecká sněmovna řeší odposlechy ministra financí Babiše a jeho vztah k médiím. Nálada mezi poslanci je vášnivá, což také vyvolává vášnivé reakce na síti...
09.05.2017

Jak se Robert Záruba dovysílal...

Televizní komentátor Robert Záruba se dostal do postavení mimo hru. Včera při utkání s Finskem vyřadil sám sebe, když se v návalu emocí odpojil od elektřiny. A ani tato událost nenechala sítě klidnými.
05.05.2017

Česko se chystá na zápas s Kanadou!

Zpíváme s klasikem: Už se to blíží, hokejové mistrovství světa začíná pro naše hráče atraktivně: večerním zápasem s Kanadou! A tak jsme projeli sociální sítě a zjišťovali, jak se chystají čeští fanoušci.
04.05.2017

Pes na parapetu, dítě uvízlé v lavičce... Hasič tvrdý chleba má

Když zadáme ve vyhledávači heslo „hasiči“, tak nám vyjede přes osm milionů odkazů! Mezi nimi jsme našli i síťové zajímavosti.
03.05.2017

Zadržení Pelty, Březiny a Jansty nenechalo sítě klidné...

Co se to děje v českém fotbale? Dnešní policejní razie vyvolává stovky otázek na sociálních sítích!
02.05.2017

Demise - geniální tah nebo obrovská politická chyba?

Geniální tah nebo obrovská politická chyba? To je jedna z mnoha síťových reakcí na oznámenou demisi vlády premiéra Sobotky. Vládní krizi sledujeme mimo jiné i na síti.
26.04.2017

Víte, co je to „singlmatka“?

Víte, co je to „singlmatka“? Tento výraz padl v Poslanecké sněmovně, která probírala možnost umělého oplodnění u neprovdaných žen. Nechyběla ani ostrá slova! A jaké reakce jsou na sítích?
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.