Máme Česko ráááádi

 

 

Povídání o významných hradech, zámcích a pozoruhodnostech v ČR.

Rozhovory s nadšeným českým turistou, panem Miroslavem Tausigem, který je organizátorem sběratelské soutěže Cesty ke hvězdám. Sběratelskou prioritou účastníků soutěže je získávání turistických karet s motivy hradů, zámků, pochodů či různých akcí na celém území České republiky.

Ve vysílání Rádia Impuls uslyšíte v premiéře každou sobotu v 10 hodin.

Další tipy na výlety po ČR můžete získat na cestovani.impuls.cz

Více informací naleznete na webu SBĚRATELSKÁ KARTA KČT.

14.01.2017

S láskou dělané šumavské sklo

Poslední zastávkou na Šumavě bylo muzeum skla v Lenoře na Prachaticku. Poslechněte si zvukový záznam a mimo jiné se dozvíte, že sklo odtud je opravdu dělané s láskou.
14.01.2017

Rozhledna Boubín

Další zastávkou na putování Šumavou a jejím okolím byla rozhledna Boubín. Poslechněte si zvukový záznam a dozvíte se více.
14.01.2017

Rozhledna Knížecí stolec

Dnes jsme v pořadu Máme Česko ráááádi s Miroslavem Tausigem v jihočeské části Šumavy, začínáme Knížecím stolcem.
31.12.2016

Loučíme se s Miroslavem Tausigem!

Ale nebojte, jen pro rok 2016... Jeho poslední letošní vyprávění je o silvestrovském zážitku z nejvyššího místa Prahy. Poslechněte si zvukový záznam a dozvíte se více.
31.12.2016

Silvestr v Tatrách

Další zastávka na našem putování s Miroslavem Tausigem byla výjimečně ve slovenských Tatrách. Jak se zde slaví Silvestr a jaké krásy zde můžete pozorovat? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
31.12.2016

Pochod Čtyřlístek

Ani v poslední den roku 2016 nechybí ve vysílání Rádia Impuls turista z povolání Miroslav Tausig. Ten nás pozval na pochod Čtyřlístek. Poslechněte si zvukový záznam a dozvíte se více.
28.12.2016

Betlémské světlo

Ani na Štědrý den nechybí ve vysílání Miroslav Tausig z klubu českých turistů. Jeho dnešním prvním tématem je Betlémské světlo. Poslechněte si zvukový záznam a o této tradici se dozvíte více.
24.12.2016

Netradiční vánoční oslava

Jeden takový netradiční vánoční večer nám dnes představil Mirek Tausig z Klubu českých turistů. Kde se koná a co je na něm zvláštního? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
24.12.2016

Vánoce v útulcích

Mirek Tausig nám dnes prozradil, co je jednou z jeho tradic o Vánocích. Navštěvuje totiž zvířata v útulcích, která navíc obdaruje dobrotami. Poslechněte si zvukový záznam a dozvíte se více.
17.12.2016

Čertovy hlavy

Naší poslední dnešní zastávkou na Mělnicku jsou Čertovy hlavy. Co se dospělým líbí a co dětem nahání strach? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.