Krimi Impulsy

 

Jsou všude kolem nás: nešikové, popletové, amatéři. A není nic horšího, než když se tací dají do služeb zločinu. To nejzajímavější z policejních svodek vybírá každou sobotu V 6:40 a 8:40 hodin Václav Komárek.

 

13.01.2018

I v betonovém květináči si můžete dát "šlofíka"

Ani v dnešním vysílání nechyběly krimi případy uplynulého týdne. Tentokrát se v Krimi Impulsech podíváme za ženou spící v betonovém květináči nebo mužem, který ukradl tank!
06.01.2018

Marihuana je nebezpečné koření!

Dnešní krimi Impulsy budou trochu vážnější. Přinesou vraždu, nešťastný přehmat a dlouhou policejní honičku. Připravil je pro vás redaktor Tomáš Kabát.
30.12.2017

Oheň, otravy a drogy. I to bylo součástí vánočních svátků.

Vánoční svátky přinesly požáry, otravu i rozbití drogového gangu. Více o těchto případech přinášejí Krimi Impulsy tohoto týdne.
16.12.2017

Hlava v mikrovlnce a kocour ve sklenici

Hlava v mikrovlnce a kocour ve sklenici. To jsou témata dnešních Krimi Impulsů, které připravil Václav Komárek.
09.12.2017

Velká kachní loupež

Ukradený dům a velká kachní loupež. I takové případy řešili policisté v uplynulém týdnu. Krimi Impulsy připravil Václav Komárek.
02.12.2017

Vypálený rybník a smolař v kontejneru

Vypálený rybník a smolař v kontejneru. I takové případy řešili v uplynulém tydnu čeští policisté. Krimi Impulsy připravil reportér Václav Komárek.
25.11.2017

Hajlující veverka a zahrádkářovo prokletí. I takové případy museli v uplynulém týdnu řešit policisté.

Kuriózní případ řeší hodonínští policisté. Devětadvacetiletý muž chtěl odjet z technické kontroly, jenže byl tak zmatený, že si svou tašku s doklady a zhruba 23ti tisíci korunami odložil do cizího auta. Neznámý řidič s brašnou odjel a náš smolař stál jak opařený. Na policii vypověděl, že cizí auto vypadalo podobně jako jeho vozidlo. Kriminalisté teď po tašce pátrají.
18.11.2017

Pražští celníci zadrželi dvě tuny kondomů!

Ani dnes nechybí krimi případy uplynulého týdne. Dnes se Vašek Komárek podíval na nešťastného sebevraha z Plzně nebo neuvěřitelné množství balení kondomů zadržených na pražském letišti...
11.11.2017

Na Prostějovsku se ztratil kus lesa...

Asi už jste si zvykli, že zloději kradou peníze nebo auta, ale to, co se stalo ve Štarnově na Prostějovsku, nemá obdoby. Ztratil se tam totiž kus lesa...
04.11.2017

Opilé osmdesátileté řidičce hrozí 3 roky vězení

Ani dnes nechyběly v našem vysílání Krimi Impulsy Vaška Komárka. Mezi hlavními hrdiny jsou tentokrát důchodce v rouře, popletený narkoman nebo osmdesátiletá řidička pod vlivem alkoholu...
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.