Kauza dne

Pořad, který reaguje na aktuální dění daného dne.

24.05.2016

Ondřej Filip: Když cenzura internetu, tak ať je od nezávislého soudu!

Úterní host pořadu Kauza dne Rádia Impuls Ondřej Filip, zástupce poskytovatelů internetových domén a iniciativy Přichází cenzor, v rozhovoru se Zuzanou Bubílkovou vysvětloval, v čem s novelou zákona o omezování internetového hazardu nesouhlasí. Podle Filipa hrozí internetu cenzura od několika obyčejných úředníků ministerstva zahraničí. Podívejte se na video.
23.05.2016

Radim Jančura: Ministr dopravy Dan Ťok staví dálnice špatně

Hostem pondělní Kauzy dne Rádia Impuls byl majitel společnosti Student Agency Radim Jančura. V rozhovoru mluvil o opravách silnic, nových úsecích i kritice ministra dopravy Dana Ťoka. Vysvětlil také důvod svého odklonu od Andreje Babiše nebo pohled na příští prezidentskou volbu. Podívejte se na video.
19.05.2016

Daniel Herman: Každý imigrant musí respektovat evropská pravidla a zvyky!

V Kauze dne to v souvislosti s příchodem uprchlíků do zemí osmadvacítky zdůraznil ministr Daniel Herman. Šéf resortu kultury vzkázal všem, kteří budou pobízet k násilí, že v České republice nemají co dělat. V rozhovoru s Jaroslavem Pleslem se Herman vrátil také ke svému projevu v Norimberku, kde jako první člen české vlády vystoupil o víkendu na sudetoněmeckém sjezdu. Podívejte se na video.
18.05.2016

Jan Cemper: Soud s Milošem Zemanem bude!!!

Hostem středeční Kauzy dne Rádia Impuls byl levicový aktivista Jan Cemper. S reportérem Alanem Hejmou mluvili např.o 17.listopadu na Albertově a o žalobě na prezidenta Miloše Zemana.
17.05.2016

Jaroslav Faltýnek: „Miloše Zemana uznávám, volil jsem ho"

Předseda poslanců hnutí ANO byl hostem pořadu Rádia Impuls Kauza dne. Zuzaně Bubínkové odpověděl mimo jiné na otázku, zda ANO postaví do příštího souboje o Hrad vlastního kandidáta. Sledujte video!
16.05.2016

Fotbalový boss z Příbrami podvody na hřišti vylučuje

Majitel 1. FK Příbram Jaroslav Starka se v tomto smyslu vyjádřil v Kauze dne Rádia Impuls. Zuzaně Bubílkové tvrdil, že zmanipulovat zápas není možné. Podívejte se na videozáznam.
12.05.2016

Šéfka Úřadu práce: Dlouhodobě nezaměstnaným chybí motivace!

Dlouhodobě nezaměstnaným chybí motivace! V Kauze dne Rádia Impuls to řekla generální ředitelka úřadu práce Kateřina Sadílková. Podle ní zůstávají v evidenci především lidé, kteří nechtějí nastoupit do zaměstnání za minimální mzdu. Odpovídala také na otázky týkající se pomoci propuštěným z OKD.
11.05.2016

Urbanista Ivan Kaplan: Systém parkovacích zón v Praze je správný!

Hostem středeční Kauzy dne Rádia Impuls byl urbanista a architekt Ivan Kaplan. S uznávaným odborníkem hovořil reportér Alan Hejma výhradně o parkování ve městech. A především v Praze...
10.05.2016

Lenka Bradáčová: Kauzy Nagyová a Rath jsou nezpochybnitelné

Hostem úterní Kauzy dne Rádia Impuls byla vrchní státní zástupkyně v Praze Lenka Bradáčová.
09.05.2016

Ruský novinář Kuranov: Vede se proti mě propagandistická válka

Hostem pondělní Kauzy dne Rádia Impuls byl ruský novinář pobývající téměř 30 let v ČR Alexandr Kuranov, který se brání proti nařčením ze špionáže.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.