Kauza dne

 

Přes prázdniny pořad Kauza dne nevysíláme. Na nové hosty se můžete těšit opět od září.

 

Pořad, který reaguje na aktuální dění daného dne.

01.07.2016

Miloš Zeman: Nejtěžší vyjednávání má vládní koalice ještě před sebou!

Prezident České republiky Miloš Zeman v Kauze dne moderované šéfredaktorem MF DNES Jaroslavem Pleslem mluvil o aktuálních kauzách. Podle Zemana nejtěžší koaliční krize teprve přijde! V rozhovoru také vysvětlil, z jakého důvodu by podporoval vypsání referenda o vystoupení Česka z EU a NATO, ačkoli by v nich hlasoval proti odchodu z těchto organizací. Podívejte se na video rozhovoru pořízeného na chalupě prezidenta Zemana, kde hodlá jako vždy strávit své letní volno.
30.06.2016

Tomáš Lerch: Jezděte v létě s chladnou hlavou!

Hostem čtvrteční Kauzy dne Rádia Impuls byl ředitel dopravní policie Tomáš Lerch. S reportérem Alanem Hejmou mluvili o rizicích letního cestování i o 10.narozeninách českého bodového systému.
29.06.2016

Andrej Babiš: Start EET se posune nebo budou kontroloři vstřícnější!

Ministr financí Andrej Babiš v Kauze dne Rádia Impuls mluvil o pravděpodobném odkladu zavedení elektronické evidence tržeb až na začátek roku 2017. Babiš se také pozastavoval nad odchodem Velké Británie z Evropské unie nebo na jménu kandidáta na pozici šéfa Útvaru boje proti organizovanému zločinu. Podívejte se na video.
28.06.2016

Vítězslav Jandák: Brexit může mít pro Evropu velmi pozitivní dopad!

Host Kauzy dne Rádia Impuls, poslanec a sociální demokrat Vítězslav Jandák odpovídal na dotazy šéfredaktora MF DNES Jaroslava Plesla v Poslanecké sněmovně ČR. Řeč přišla na odchod Velké Británie z Evropské unie, jeho příčiny a hlavně důsledky na politické klima. Jandák také naznačil, jak se pravděpodobně budou vyvíjet vtahy ve vládní koalici. Podívejte se na video.
27.06.2016

Josef Skála: Bez komunistů by dnes bydlely děvečky v maštali!

Hostem pondělní Kauzy dne Rádia Impuls byl místopředseda KSČM Josef Skála. Reportér Alan Hejma s ním v Den památky obětí komunistického režimu mluvil o zločinech komunismu, o studené válce i o oprýskaných fasádách domů...
23.06.2016

Pavel Bělobrádek: Obsah rozhovoru s Robertem Šlachtou si nechám pro sebe

Místopředseda vlády a předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek v Kauze dne Rádia Impuls v rozhovoru s šéfredaktorem MF DNES Jaroslavem Pleslem mluvil o vztazích koaličních stran kvůli reorganizaci policejních útvarů a jak se bude vyvíjet situace kolem odcházejícího šéfa Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu (ÚOOZ) Roberta Šlachty. S tím se dokonce minulý týden osobně setkal. Co se od něj dozvěděl ale nechtěl prozradit. Podívejte se na video.
22.06.2016

Petr Fiala: Jméno Roberta Šlachty nemáme vůbec znát!!!

Předseda ODS Petr Fiala byl hostem středeční Kauzy dne Rádia Impuls. S reportérem Alanem Hejmou mluvil o policejní krizi, o fotbalu, o brexitu i o dovolené.
21.06.2016

Miroslav Kalousek: Podstatné jsou výsledky voleb a ne průzkumy oblíbenosti politiků!

Předseda politické strany TOP 09 Miroslav Kalousek v Kauze dne Rádia Impuls s moderátorkou Zuzanou Bubílkovou vyložil svůj pohled na průzkumy popularity politiků, ve kterých skončil na poslední příčce. Došlo i na kritiku hnutí ANO a sdílení názorů na rozepře ve vládní koalici. Podívejte se na video.
20.06.2016

Alena Šebková: Rušení lékařských oborů zhorší péči o děti

Předsedkyně Odborné společnosti praktických dětských lékařů Alena Šebková v Kauze dne Rádia Impuls mluvila o svých obavách z projednávané novely zákona o vzdělávání lékařů. Bojuje zejména proti slučování programů ambulantní praktický dětský lékař a nemocniční dětský lékař do jednoho oboru Pediatrie. Podle Šebkové hrozí, že novela sníží jak počet pediatrů, tak kvalitu jejich vzdělání. Podívejte se na video.
16.06.2016

Lou Fanánek Hagen: Konečně si připadám jako pětadvacetiletý dospělý člověk

Host Kauzy dne, frontman kapely Tři sestry František Moravec alias Lou Fanánek Hagen, rozebíral s šéfredaktorem Jaroslavem Pleslem svých uplynulých padesát let života. Řeč došla jak na tvorbu textů, tak i na alkoholismus a pohled na otcovství. Podívejte se na video.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.