Ishop Rádia Impuls

Ishop

30.05.2016

FotoImpuls – mobilní aplikace zdarma ke stažení

Posílejte pohlednice s vlastní fotografií. Vytvořte si jednoduše fotoknihu nebo kalendář a tiskněte překrásné fotografie. To všechno prostřednictvím naší mobilní aplikace, kterou si můžete zdarma stáhnout do svého mobilu nebo tabletu na AppStore nebo Googleplay. Nebo můžete všech funkcí využít i ve webové verzi na www.fotoimpuls.eu
30.05.2016

Stolní hra Doprava 007 Rádia Impuls

Otestujte svoji orientaci na českých silnicích, zvolte nejrychlejší trasu, projeďte tři města a spěchejte zpět do Prahy.
30.05.2016

Hra Cestování s Jiřím Kolbabou

S novou společenskou hrou "Cestování s Jiřím Kolbabou“ se nejen výborně pobavíte, ale netradičními otázkami se dozvíte i mnoho zajímavostí, které jste zvyklí slyšet ve stejnojmenném pořadu na Rádiu Impuls. To vše navíc v doprovodu mých fotografií.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.