Impulsovi

Impulsovi

Lenka Jurošková a Honza Daněk - průvodci ranního bloku informací, zábavy a hudby, Haló, tady Impulsovi, který v éteru Rádia Impuls můžete slyšet každý všední den od 05:00 do 09:00 hodin.

Pořad připravují: Honza Daněk, Lenka Jurošková, Aleš Růžička, Mirek Macháček, Veronika Culková, Radek Luzar.     

Cestování s Jiřím Kolbabou

     Zuřivý reportér      Co Vy na to, Zuzano?
Jiří Kolbaba
 
Zuřivý reportér
 

 

Hra Haló, tady Impulsovi se vrací s novým podzimním kolem. Přihlásit se můžete zde.

 

21.10.2016

Janek Ledecký: Vánoce jsou nejlepší na horách

Hostem u Impulsových byl zpěvák, textař, Janek Ledecký. Jak čerpá sílu při náročném vánočním turné, a natočí ještě další vánoční píseň? Podívejte se na video.
16.10.2016

Peter Nagy posnídal Zuřivcův vyprošťovák

Peter Nagy dnes posnídal u Impulsových. Jak Peterovi chutnala česnečka od našeho Zuřivého reportéra, a jaký recept na vyprošťovák nám poradil? Podívejte se na video.
07.10.2016

Jindra Polák z kapely Jelen posnídal u Impulsových

Český mejdan s Impulsem se nezadržitelně blíží a první kapelou, která na megakoncertu vystoupí, jsou Jeleni. Lídr Jindra Polák nám ve studiu představil nové album, které vychází právě dnes. Jak trávil Jindra léto, a srazil už někdy jelena? Podívejte se na video.
07.10.2016

Boj o hodnotné výhry v HTI začíná v pondělí!

Už od 3. října se můžete hlásit do boje o 1 milion korun a 11 poukazů v hodnotě 50 tisíc korun na nákup spotřební elektroniky v Planeo Elektro. V pondělí se hraje o prvních 20 tisíc nového kola.
06.10.2016

Grilovací sadu vyhrává Anička!

Dnes ráno volali Impulsovi do telefonní budky v obci Stanoviště na Brněnsku. U sluchátka už čekala posluchačka Anička, která díky tomu dnes vyhrála. Poslouchejte i zítra, třeba zavoláme do telefonního automatu ve Vašem okolí.
05.10.2016

Pan Másílko na příjmu

Honza s Lenkou dnes vytočili telefonní číslo budky, který se nachází v Hradišti u Kasejovic. Tam už čekal pan Másílko, který si díky zvednutí sluchátka vysloužil hodnotnou výhru. A Vy poslouchejte zase zítra, třeba zazvoní budka právě u vás.
04.10.2016

Další výhra míři na východ Prahy

Telefonní budka se dnes zazvonila na Praze východ, několik kilometrů od Brandýsa nad Labem. Tam čekal posluchač Petr, který zvedl sluchátko a vyhrál jednu z našich cen. Poslouchejte i zítra a třeba vyhrajete právě Vy!
03.10.2016

Výhra míří na Prostějovsko

Honza s Lenkou dnes volali do telefonního automatu v obci Budětsko, která leží v Olomouckém kraji. Po krátkém vyzvánění se ozval pan Honza, který tak vyhrál zajímavou cenu. Pokud chcete vyhrát i Vy, nezapomeňte zítra poslouchat.
02.10.2016

Petr Kolář: K padesátinám si udělám Kolářovský mejdan

Petr Kolář dnes ráno posnídal u Impulsových. Na co se můžeme těšit na Českém mejdanu s Impulsem, kde trávil Petr dovolenou, a jak se zpívalo vojákům v Afghánistánu? Podívejte se na video.
30.09.2016

Osamocené sluchátko v podhůří Orlických hor

Dnes ráno Impulsovi volali do telefonní budky ve vesničce Líšnice nedaleko Žamberka. Telefon dlouho vyzváněl, sluchátko však nikdo nezvedl. Pokračovat budeme zase v pondělí, tak nezapomeňte poslouchat, třeba zavoláme k Vám a právě Vy vyhrajete grilovací set v hodnotě pět tisíc korun.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.