Impulsovi

Impulsovi

Lenka Jurošková a Honza Daněk - průvodci ranního bloku informací, zábavy a hudby, Haló, tady Impulsovi, který v éteru Rádia Impuls můžete slyšet každý všední den od 05:00 do 09:00 hodin.

Pořad připravují: Honza Daněk, Lenka Jurošková, Aleš Růžička, Mirek Macháček, Veronika Culková, Radek Macháček, Radek Luzar.     

Cestování s Jiřím Kolbabou

     Zuřivý reportér
Jiří Kolbaba
 
Zuřivý reportér

 

Do hry Haló, tady Impulsovi o milion a ještě dvě přání se můžete přihlásit  ZDE!

Nápovědu, s jejíž pomocí můžete ráno zdvojnásobit svojí výhru u Impulsových, naleznete ZDE!

 

V pořadu  se také dozvíte informace o aktuální dopravě a cenách benzínu.

Více zpráv z vašeho okolí je na serveru iRegiony.cz

facebook

 

 

27.11.2015

Mandrage živě na Impulsu!

Dnes ráno navštívili studio Impulsových členové skupiny Mandrage - Pepa Bolan a František Bořík. Podívejte se na video a dozvíte se, jak se připravují na udílení Slavíků nebo co chystají pro své fanoušky.
20.11.2015

Režisér Steve Lichtag: Na ostrově Aldabra jsme natáčeli jako první po 60ti letech!

K Impulsovým dnes přišel posnídat režisér Steve Lichtag. Filmař českého původu, který emigroval do USA. V těchto dnech uvedl do kin film Aldabra: Byl jednou jeden ostrov. Divákům nabízí panenskou přírodu ve spojení s nejmodernějšími 3D technologiemi. Působivý rodinný snímek nabízí unikátní osudové příběhy podivuhodných živočichů. Jak těžké bylo natáčení, odpovídá Steve ve videu.
16.11.2015

Výherce cesty kolem světa ve studiu Impulsových!

Pan Petr Dubský, který vyhrál v Haló, tady Impulsovi cestu kolem světa, si dnes přijel do studia osobně vyzvednout výhru. Podívejte se na video!
13.11.2015

Skupina Jelen zahrála živě na Impulsu!

Dnes ráno nejen posnídala, ale také živě zahrála a zazpívala skupina Jelen. Podívejte se na video!
13.11.2015

Cesta kolem světa má svého výherce!

Milionovou cestu kolem světa zažije Petr Dubský ze Svídnice! Jako první zvedl telefon pět minut před půl devátou, přihlásil se výherním heslem Haló, tady Impulsovi a získal první ze tří prémií naší soutěže. Podívejte se na video!
23.10.2015

Pavel Šporcl snídá s Impulsovými!

Přišel propagovat nové album i koncertní turné a Impuls je mu v patách. Jsme mediálními partnery Bacha na Šporcla – Generali Tour 2015, které má třináct koncertů a začalo v Hradci a Pardubicích a dnes Pavel hraje v Kostelci nad Orlicí. Podívejte se na video a dozvíte se více!
16.10.2015

Janek Ledecký vydává nové CD

Dnes ráno přišel do studia Rádia Impuls známý zpěvák Janek Ledecký, který mimo jiné představil nové CD, které vydává po 10 letech. Podívejte se na video!
09.10.2015

Marie Rottrová chystá podzimní turné

Dnes ráno posnídala ve studiu Rádia Impuls známá česká zpěvačka Marie Rottrová, která se rozpovídala nejen o turné, které chystá, ale i o dalších zajímavostech. Podívejte se na video a dozvíte se více!
02.10.2015

Petr Kotvald pracuje na novém CD

Dnešním ranním hostem Rádia Impuls byl známý zpěvák Petr Kotvald, který mimo jiné mluvil o novém CD, na kterém pracuje. Podívejte se na video!
25.09.2015

Miroslav Žbirka vydává novou desku!

Dnes ráno navštívil studio Impulsových známý slovenský zpěvák a skladatel Miroslav Žbirka, který vydává novou desku. Podívejte se na video a dozvíte se více!
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.