Impulsovi

 Haló, tady Impulsovi!

Jitka Vlková a Honza Daněk - průvodci ranního bloku informací, zábavy a hudby Haló, tady Impulsovi, který v éteru Rádia Impuls můžete slyšet každý všední den od 05:00 do 09:00 hodin.

Pořad připravují: Honza Daněk, Jitka Vlková, Aleš Růžička, Mirek Macháček, Jiřína Součková, Radek Macháček, Radek Luzar.     

Cestování s Jiřím Kolbabou

     Zuřivý reportér
Jiří Kolbaba
 
Zuřivý reportér

 

Do nového kola Haló, tady Impulsovi se můžete přihlásit zde!

 

facebook

Roman Šmucler živě u Impulsových!

Publikováno: 27.03.2015 10:06
Dnes ráno navštívil studio Rádia Impuls známý český zubní lékař, moderátor a scénárista Roman Šmucler. Zajímají Vás novinky z jeho soukromého i pracovního života? Podívejte se na video!

Operní pěvkyně Dagmar Pecková ve vysílání Rádia Impuls!

Publikováno: 20.03.2015 10:23
Jako každý pátek, ani dnes nechyběl v pořadu Haló, tady Impulsovi host. Tím byla operní pěvkyně Dagmar Pecková. Chcete se dozvědět více? Podívejte se na video!

Ondřej Brzobohatý vydal nový singl!

Publikováno: 13.03.2015 10:03
Jako každý pátek, i dnes Honza s Jitkou přivítali hosta. Dnes jím byl skladatel, hudebník, moderátor a herec Ondřej Brzobohatý, který nám představil svůj nový singl. Podívejte se na video a dozvíte se více!

Jan Hrušínský: Divadlo na Jezerce uvede hru s Janem Třískou!

Publikováno: 27.02.2015 11:22
Dnes ráno navštívil studio Impulsových herec a principál Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský, který mimo jiné prozradil, že v květnu proběhne v Divadle Na Jezerce premiéra hry s Janem Třískou. Chcete se dozvědět více? Podívejte se na video!

VIDEO: Michal Dvořák hostem u Impulsových

Publikováno: 20.02.2015 11:42
Dnes ráno navštívil studio Impulsových textař, skladatel a jeden ze zakládajících členů skupiny Lucie - Michal Dvořák. Zajímají Vás detaily z jeho soukromého i pracovního života? Podívejte se na video!

VIDEO: Rádio Impuls se svezlo na vlnách zamilovaných!

Publikováno: 13.02.2015 12:04
Rádio Impuls připravilo pro posluchače i své zaměstnance speciální vysílání. Neslo se v duchu svátku zamilovaných, dobrého jídla a muziky. Podívejte se na video.

VIDEO: Jirka Mádl udržuje kvalitní vztah cestováním!

Publikováno: 13.02.2015 08:50
Herec a režisér to prozradil dnes ve speciálním ranním valentýnském rozhovoru u Impulsových. Podívejte se na video, kde uvidíte i živou kapelu ve studiu.

VIDEO: Lucie Vondráčková snídá na Impulsu!

Publikováno: 06.02.2015 08:43
Dnes ráno navštívila studio Impulsových zpěvačka Lucie Vondráčková. Zajímají Vás novinky z jejího soukromého i pracovního života? Podívejte se na video!

VIDEO: Petr Kolář vysvětluje svůj skandál!

Publikováno: 30.01.2015 08:45
Přijal pozvání k Impulsovým, kde představil nejen své nové akustické album z Žofína, ale promluvil i o svém trapasu na narozeninách Milana Drobného. Upadl a bulvár ho vyfotil s bílým práškem v ruce. Co na to v otevřené zpovědi říká? Podívejte se na video.

VIDEO: Marie Poledňáková píše detektivku!

Publikováno: 23.01.2015 16:18
Dnes ráno navštívila studio Impulsových známá česká režisérka a scénáristka Marie Poledňáková, která nám mimo jiné prozradila, že upustila od rodinných komedií a píše scénář pro detektivku. Chcete se dozvědět více? Podívejte se na video!