Impulsovi

Impulsovi

Lenka Jurošková a Honza Daněk - průvodci ranního bloku informací, zábavy a hudby, Haló, tady Impulsovi, který v éteru Rádia Impuls můžete slyšet každý všední den od 05:00 do 09:00 hodin.

Pořad připravují: Honza Daněk, Lenka Jurošková, Aleš Růžička, Mirek Macháček, Veronika Culková, Radek Luzar.     

Cestování s Jiřím Kolbabou

     Zuřivý reportér      Co Vy na to, Zuzano?
Jiří Kolbaba
 
Zuřivý reportér
 

 

Do hry Haló, tady Impulsovi - Milionové prázdniny se můžete přihlásit ZDE!

Nápovědu k doplňující otázce, na kterou se zeptají Impulsovi, naleznete ZDE!

 

V pořadu  se také dozvíte informace o aktuální dopravě a cenách benzínu.

Více zpráv z vašeho okolí je na serveru iRegiony.cz

13.05.2016

V pátek ráno u nás posnídal moderátor Karel Voříšek

Jako každý pátek u nás posnídal host. Tentokrát moderátor, kouč, Karel Voříšek, kterého asi všichni znají z TV Prima. Jak se dostal k lásce k vínu. Jaké byly jeho začátky v televizi? Podívejte se na video.
06.05.2016

Zdeněk Pohlreich posnídal ráno u Impulsových

Dnes u nás posnídal kuchař, televizní star, Zdeněk Pohlreich. Kam vyrazí na dovolenou, co chystá v listopadu za nový pořad a jaké rady rozdal našim posluchačům? Podívejte se na video.
29.04.2016

Klára Doležalová hostem na Impulsu!

Dnes ráno byla hostem Impulsových známá česká moderátorka Klára Doležalová. Zajímá Vás více z jejího osobního i pracovního života? Podívejte se na videozáznam rozhovoru.
29.04.2016

Fiat Tipo má svého majitele!

Dnes ráno jsme na Impulsu rozdávali další z prázdninových prémií, kterou byl Fiat Tipo. V časovém limitu a se správným heslem zvedl telefon pan Miroslav Novotný z Milevska, který se tak stal nejmladším výhercem v historii hry. Podívejte se na video!
22.04.2016

Moderátorka Gabriela Kratochvílová posnídala u Impulsových

Dnes se v rádiu zastavila posnídat moderátorka TV Prima, bývalá Miss, Gabriela Kratochvílová. Naše zprávařka Veronika si dneska ušetřila práci a přenechala čtení zpráv Gabriele. Jak se jí to podařilo? Uvidíte v našem videu.
15.04.2016

Michal Malátný dnes posnídal u Impulsových

U Impulsových dnes snídal frontman kapely Chinaski, Michal Malátný, který se v rádiu ukázal omylem již minulý týden! Proč se tak stalo, chystá kapela nové CD a jaké písně zazní 15.října na Českém mejdanu s Impulsem? Podívejte se na naše video.
08.04.2016

Pavel Kříž snídal u Impulsových

Legendární Štěpánek z Básníků přišel k Impulsovým propagovat další díl Básníků, Jak básníci čekají na zázrak, který jde do kin už 14.4.2016. Preferuje Pavel divadlo nebo film, jak se mu hrála role Hitlera? Podívejte se na rozhovor s hercem Pavlem Křížem.
01.04.2016

Aneta Langerová vyrazila na turné

Dnes ráno navštívila naše studio známá česká zpěvačka Aneta Langerová, která v březnu odstartovala turné s názvem Na radosti. A nejen o něm, ale i o stejnojmenné desce nám dnes řekla více. Podívejte se na video.
14.03.2016

Zdeněk Škromach si zahraje v naší hře Haló, tady Impulsovi!

Místopředseda Senátu za ČSSD je milovníkem koupání v zahradním bazénku - od toho svého v jihomoravském Rohatci vysílá své proslavené Hovory od bazénku.
11.03.2016

Peter Nagy snídal u Impulsových

V pátek Impulsovi snídali se zpěvákem Peterem Nagym. Proč už nemá na focení čas a na čem aktuálně pracuje? Podívejte se na rozhovor.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.