Impulsovi

Impulsovi

Lenka Jurošková a Honza Daněk - průvodci ranního bloku informací, zábavy a hudby Haló, tady Impulsovi, který v éteru Rádia Impuls můžete slyšet každý všední den od 05:00 do 09:00 hodin.

Pořad připravují: Honza Daněk, Lenka Jurošková, Aleš Růžička, Mirek Macháček, Veronika Culková, Radek Macháček, Radek Luzar.     

Cestování s Jiřím Kolbabou

     Zuřivý reportér
Jiří Kolbaba
 
Zuřivý reportér

 

Toto kolo hry Haló, tady Impulsovi skončilo. Za tři týdny se však vrátíme. S výhrami v hodnotě, jaká tu ještě nikdy nebyla! Více se dozvíte ZDE!

V pořadu  se také dozvíte informace o aktuální dopravě a cenách benzínu.

Více zpráv z vašeho okolí je na serveru iRegiony.cz

facebook

 

 

02.10.2015

Petr Kotvald pracuje na novém CD

Dnešním ranním hostem Rádia Impuls byl známý zpěvák Petr Kotvald, který mimo jiné mluvil o novém CD, na kterém pracuje. Podívejte se na video!
25.09.2015

Miroslav Žbirka vydává novou desku!

Dnes ráno navštívil studio Impulsových známý slovenský zpěvák a skladatel Miroslav Žbirka, který vydává novou desku. Podívejte se na video a dozvíte se více!
18.09.2015

Jaroslav Uhlíř živě na Impulsu

Dnes ráno navštívil studio Rádia Impuls známý český skladatel Jaroslav Uhlíř. Zajímá Vás, co chystá nového? Podívejte se na video!
11.09.2015

Miroslav Etzler posnídal s Honzou a Lenkou

Prázdniny jsou za námi, a tak se můžete opět těšit na páteční hosty. Dnes jím byl známý český herec Miroslav Etzler. Podívejte se na videozáznam rozhovoru!
04.09.2015

Voxel vydává nové CD!

Své nové album přišel dnes do studia Impulsových představit Václav Lebeda alias Voxel. Podívejte se na video!
28.08.2015

Loučíme se s Jitkou Vlkovou

Jitka Vlková odchází na mateřskou dovolenou a dnešek byl jejím posledním dnem v Rádiu Impuls. My jí přejeme hodně štěstí a přidáváme video z loučení.
14.08.2015

Tereza Maxová a Teribear hýbou Prahou!

Světová modelka Tereza Maxová dnes přišla na rozhovor k Impulsovým, aby představila svůj projekt Teribear. Akce Teribear hýbe Prahou je sportovně – charitativní akce, určená všem, kdo chtějí pomoci znevýhodněným dětem. Po deset dní máte non-stop příležitost udělat dobrý skutek, a to i opakovaně. Více řekne Tereza ve videu.
08.07.2015

Bývalý Zuřivý reportér Jakub Zahradníček opět za mikrofonem!

Bývalý Zuřivý reportér Jakub Zahradníček byl před rokem hostem Impulsových a určitě stojí za to si jeho povídání připomenout. Podívejte se na video.
26.06.2015

Výherce si převzal poukaz na dům, který svět neviděl!

Dům, který svět neviděl, má svého výherce. Je jím pan Karel Burket, který si přijel poukaz na dům převzít do studia Rádia Impuls přímo od zástupců společnosti WOOD System. Podívejte se na video a poznejte našeho výherce!
26.06.2015

Dům, který svět neviděl, má svého výherce!

Správným výherním heslem se dnes ráno Impulsovým přihlásil pan Karel Burket, a tak se stal novým majitelem domu, ve kterém svět neviděl. Podívejte se na video!
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.