Impulsovi

Impulsovi

Lenka Jurošková a Honza Daněk - průvodci ranního bloku informací, zábavy a hudby, Haló, tady Impulsovi, který v éteru Rádia Impuls můžete slyšet každý všední den od 05:00 do 09:00 hodin.

Pořad připravují: Honza Daněk, Lenka Jurošková, Aleš Růžička, Mirek Macháček, Veronika Culková, Radek Luzar.     

Cestování s Jiřím Kolbabou

     Zuřivý reportér      Co Vy na to, Zuzano?
Jiří Kolbaba
 
Zuřivý reportér
 

 

V Haló, tady Impulsovi hrajeme o 4 auta! Přihlásit se můžete zde.

 

13.01.2017

Alexander Hemala: Hnoje a peněz není nikdy dost

Moderátorská legenda, náš milý kolega Saša Hemala dnes ráno posnídal u Impulsových. Jaké bylo jeho dětství na Moravě, a jaký má recept na štastný vztah i po 40 letech? Podívejte se na video.
23.12.2016

Výherce Vánoční prémie ve studiu

Výherce Vánoční premie jenoho milionu korun, Josef Macíček, dorazil do Ráááádia Impuls, aby si převzal svojí výhru! Podívejte se na video.
23.12.2016

Vánoční prémie 1 milion korun má svého vítěze!

Vánoční prémie jeden milion korun putuje do Kroměříže! Štěstí se usmálo na Josefa Macíčka. Podívejte se, jak to celé probíhalo.
09.12.2016

Pavel Šporcl posnídal u Impulsových

Pavel Šporcl opět po roce navštívil ranní tým Impulsových. Tráví Vánoce pracovně? Kde všude si letos zahrál a jak se na koncertech projevuje obecenstvo? Podívejte se na rozhovor.
05.12.2016

Impulsovi rozdávali mikulášskou nadílku

Ranní tým Impulsových se rozhodl vyrazit do ulic převlečení za čerta, mikuláše a anděla, aby postrašili pár dětí. Naštěstí byly děti hodné a řekly básničku, takže čert 007 si je nemusel brát s sebou do pekla.
17.11.2016

REPRÍZA: Petr Janda vzpomíná na staré časy!

Připomeňte si jednoho z milých hostů, který navštívil ranní vysílání. Vybrali jsme Petra Jandu, který zavzpomínal na to, jaké bylo hraní v 60. letech. Podívejte se na video.
11.11.2016

Koulař Stanley Bradley byl hostem u Impulsových

Koulaře Ráááádia Impuls můžete slýchat každé dopoledne s Vlastou Korcem, kde vám radí s vašimi problémy. Ale jaký doopravdy Stanley je, kam rád jezdí na dovolenou, kolik má dětí? Ranní tým vyzpovídal našeho koulaře! Podívejte se na video.
04.11.2016

U Impulsových posnídala Dara Rolins

Pátek ráno tradičně patří hostům. Lenka s Honzou si dnes pozvali zpěvačku Daru Rolins, která doslova rozzvonila studio a na hit Zvonky štěstí přišla také řeč. Jak vznikal tento legendární duet s Karlem Gottem a co stálo za vydáním osobního diáře Rok podle Dary? Podívejte se na video.
28.10.2016

REPRÍZA: Josef Klíma znovu pokračuje na případu Kájínek

Před prázdninami navštívil ranní vysílání Josef Klíma. Kromě toho, že ochutnal výbornou francouzskou snídani, se rozpovídal o případu Kájínek, který znovu otevřel. Podívejte se na video a připomeňte si tento zajímavý rozhovor.
21.10.2016

Janek Ledecký: Vánoce jsou nejlepší na horách

Hostem u Impulsových byl zpěvák, textař, Janek Ledecký. Jak čerpá sílu při náročném vánočním turné, a natočí ještě další vánoční píseň? Podívejte se na video.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.