Impulsovi

Impulsovi

Lenka Jurošková a Honza Daněk - průvodci ranního bloku informací, zábavy a hudby, Haló, tady Impulsovi, který v éteru Rádia Impuls můžete slyšet každý všední den od 05:00 do 09:00 hodin.

Pořad připravují: Honza Daněk, Lenka Jurošková, Aleš Růžička, Mirek Macháček, Veronika Culková, Radek Luzar.     

Cestování s Jiřím Kolbabou

     Zuřivý reportér      Co Vy na to, Zuzano?
Jiří Kolbaba
 
Zuřivý reportér
 

 

Do hry Haló, tady Impulsovi - Milionové prázdniny se můžete přihlásit ZDE!

Nápovědu k doplňující otázce, na kterou se zeptají Impulsovi, naleznete ZDE!

 

V pořadu  se také dozvíte informace o aktuální dopravě a cenách benzínu.

Více zpráv z vašeho okolí je na serveru iRegiony.cz

27.07.2016

Sebastian: Hraní na Benátské je pro nás splněný sen

Třetím hostem v řadě, který vystoupí na festivalu Benátská! 2016, byla Liberecká kapela Sebastian. Proč spal Séba na dnešek jenom hodinu, a proč je pro ně festival Benátská! splněný sen? Podívejte se na video.
26.07.2016

Mandrage: Muzika, mobily, instagram, erotika, to je náš svět

V ranním vysílání u Honzy a Lenky jste v úterý mohli slyšet další kapelu, která vystoupí na festivalu Benátská 2016. Rádio Impuls je mediálním partnerem 24. ročníku populárního festivalu. Nezapomeňte navštívit stan rádia Impuls, kde bude probíhat náš Český mejdan. Festival se koná od 28.07. - 31.07. 2016. Podívejte se na video z rozhovoru.
25.07.2016

Divokej Bill: Vozíme si s sebou vlastní bar

V pondělí u Impulsových posnídali dva členové kapely Divokej Bill, kteří budou hrát na festivalu Benátská. Co kluci dělají, když je v kapele ponorka a co všechno si vozí na své koncerty? Podívejte se na video.
13.07.2016

Haló, tady Impulsovi o letní kolekci od Alpine PRO!

Od pondělí do čtvrtka hrajeme o letní kolekci od Alpine PRO! Podívejte se, o jaké oblečení můžete hrát.
06.07.2016

REPRÍZA: Zdeněk Pohlreich na Impulsu!

Známý český kuchař Zdeněk Pohlreich byl mezi hosty, kteří posnídali v uplynulých letech v našem studiu, a tak si dnes rozhovor s ním připomeneme. Podívejte se na video z doby, kdy u nás ještě vysílala Jitka Vlková.
05.07.2016

REPRÍZA: Jaroslav Uhlíř navštívil Impuls

Dnes si připomínáme jednoho z milých hostů, kteří posnídali v našem studiu. Byl jím známý český skladatel Jaroslav Uhlíř. Podívejte se na video.
01.07.2016

Letní prémie, jeden milion korun, má svého vítěze

Honza Martikán ml. je nový milionář díky letní prémii ve hře Haló, tady Impulsovi. Na co peníze rodina Martikánových použije, a kdo drží rodinnou kasu? Podívejte se na video.
30.06.2016

Milion má svého výherce!

Letní prémie jeden milion korun v HTI má svého výherce! Štěstí se usmálo na Honzu z Ostravice a již zítra v ranním vysílání si převezme výhru osobně.
24.06.2016

Barbora Dory Munzarová snídala s Impulsovými

Barbora Munzarova, hlas ústřední postavy z nového animáku Hledá se Dory, posnídala u Impulsových. Jaké bylo dětství vedle slavných rodičů a proč už jí nevídáme na televizních obrazovkách tak často? Podívejte se na video.
17.06.2016

Petr Spálený: Nejlepší dovolená je na pódiu

Pěvecká legenda Petr Spálený byl hostem u Impulsových. Jakému alkoholou dává přednost a za jakých okolností se Petr seznámil s naším Mirkem 007? Podívejte se na video.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.