Impulsovi

Impulsovi

Lenka Jurošková a Honza Daněk - průvodci ranního bloku informací, zábavy a hudby, Haló, tady Impulsovi, který v éteru Rádia Impuls můžete slyšet každý všední den od 05:00 do 09:00 hodin.

Pořad připravují: Honza Daněk, Lenka Jurošková, Aleš Růžička, Mirek Macháček, Veronika Culková, Radek Macháček, Radek Luzar.     

Cestování s Jiřím Kolbabou

     Zuřivý reportér
Jiří Kolbaba
 
Zuřivý reportér

 

Do Haló, tady Impulsovi se můžete přihlásit  ZDE!

Nápovědu, s jejíž pomocí můžete ráno zdvojnásobit svojí výhru u Impulsových, naleznete ZDE!

 

V pořadu  se také dozvíte informace o aktuální dopravě a cenách benzínu.

Více zpráv z vašeho okolí je na serveru iRegiony.cz

facebook

 

 

15.01.2016

Filip Renč představuje Lídu Baarovou!

Dnes ráno přišel do studia Rádia Impuls známý český režisér Filip Renč. Posluchačům představil svůj nový film Lída Baarová, jehož premiéra proběhne v českých kinech už 21. ledna. Podívejte se na video!
03.01.2016

REPRÍZA: Roman Vaněk zhodnotil stravování Čechů

Mezi hosty pozvané do studia Rádia Impuls nechyběl ani známý odborník na jídlo Roman Vaněk. Zajímá Vás, jak se Češi stravují a jestli se zlepšujeme? Podívejte se na video a připomeňte si tento rozhovor.
02.01.2016

REPRÍZA: Dominátor posnídal s Impulsovými

Jedním z hostů, které si do svého vysílání pozval Honza s Jitkou, byl také slavný brankář Dominik Hašek. Podívejte se na video a připomeňte si tento rozhovor.
01.01.2016

REPRÍZA: Josef Klíma posnídal na Impulsu!

Jedním z hostů, kteří v minulosti posnídali ve studiu Rádia Impuls, byl i známý žurnalista Josef Klíma. Podívejte se na video a připomeňte si tento rozhovor.
28.12.2015

Předali jsme milion korun!

Dnes ráno si přijela do studia Rádia Impuls vyzvednout svoji výhru paní Marta Watzková, která se před Vánoci ohlásila správným výherním heslem a vyhrála milion korun. Podívejte se na video!
24.12.2015

REPRÍZA: Impulsovi hostí Zdeňka Pohlreicha!

Jitka s Honzou dnes ráno pohostili známého českého kuchaře Zdeňka Pohlreicha. Jak jsou na tom Češi s kvalitou jídla a zlepšuje se? Dozvíte se ze zvukového záznamu!
23.12.2015

Nová milionářka z Hodonínska!

V České republice přibyl další milionář. Ve hře Haló, tady Impulsovi se dnes usmálo štěstí na Martu Watzkovou ze Ždánic na Hodonínsku. Před půl devátou se po telefonu ohlásila výherním heslem a získala tak milionovou prémii.
18.12.2015

Dovolená v Karibiku má svojí výherkyni!

Dnes ráno se správným výherním heslem ohlásila paní Marie a vyhrála tak mimořádnou prémii v podobě dovolené v Karibiku. Podívejte se na video.
11.12.2015

Petr Janda snídal na Impulsu

Jaké bylo hrání v 60. letech a jak se cítí po operaci? Dneska jsme snídali s Petrem Jandou .
04.12.2015

Zuřivý reportér předal výherkyni Mikulášské auto!

Paní Marta Zaťková se dnes ráno ohlásila správným výherním heslem a vyhrála tak Mikulášské auto. A aby na svoji výhru nemusela čekat, Zuřivý reportér se vydal na cestu a výhru jí osobně dovezl. Podívejte se na video z předání.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.