Impulsovi

 Haló, tady Impulsovi!

Jitka Vlková a Honza Daněk - průvodci ranního bloku informací, zábavy a hudby Haló, tady Impulsovi, který v éteru Rádia Impuls můžete slyšet každý všední den od 05:00 do 09:00 hodin.

Pořad připravují: Honza Daněk, Jitka Vlková, Aleš Růžička, Mirek Macháček, Jiřína Součková, Radek Macháček, Radek Luzar.     

Cestování s Jiřím Kolbabou

     Zuřivý reportér
Jiří Kolbaba
 
Zuřivý reportér
 Do Hry haló, tady Impulsovi se můžete přihlásit ZDE!

facebook

VIDEO: Vinobraní na Impulsu s cimbálem a dobrou náladou!

Publikováno: 10.10.2014 09:45
Rádio Impuls dnes pro všechny na přijmu připravilo unikátní páteční ráno. Vinařský speciál odstartoval už po páté ranní a postupně se přidala i kapela, dobré víno a ještě lepší nálada. To nejlepší z rána a dopoledne můžete teď vidět i na videu.

VIDEO: Jan Rosák hostem Impulsových!

Publikováno: 10.10.2014 08:59
Do studia Impulsových se přišel na speciální vysílání plné bobulí podívat také moderátor Jan Rosák. Kromě povídání o víně zavzpomínal i na Videostop nebo svojí hudební dráhu. Podívejte se na video.

VIDEO: Moderátorka a zpěvačka Gábina Partyšová navštívila Impulsovy!

Publikováno: 03.10.2014 10:41
Jak se vyrovnala s rozvodem, má nového přítele? To všechno se dozvíte v pátečním rozhovoru!

VIDEO: Právník Tomáš Sokol hostem u Impulsových!

Publikováno: 26.09.2014 10:43
Známý právník a šéf Unie obhájců ČR Tomáš Sokol přišel posnídat k Impulsovým a promluvil nejen o své praxi, ale také koníčcích nebo politické kariéře. Podívejte se na video.

VIDEO: Laura Janáčková opět na Impulsu!

Publikováno: 19.09.2014 10:30
Dnes ráno navštívila studio Impulsových sexuoložka a docentka klinické psychologie lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Všeobecné fakultní nemocnice Laura Janáčková. Zajímají Vás detaily z jejích oborů? Podívejte se na video!

VIDEO: Petr Vacek snídá na Impulsu!

Publikováno: 12.09.2014 10:19
Dnes ráno navštívil studio Impulsových český herec, moderátor, překladatel a tlumočník Petr Vacek. Zajímají Vás detaily z jeho soukromého i pracovního života? Podívejte se na video!

VIDEO: Helena Vondráčková snídá na Impulsu

Publikováno: 05.09.2014 10:53
Prvním poprázdninovým hostem Impulsových byla zpěvačka Helena Vondráčková, která přišla představit své nové CD - Best of best. Podívejte se na video!

VIDEO: Jan Svěrák představil na Impulsu pohádku Tři bratři!

Publikováno: 15.08.2014 08:59
Na exkluzivní páteční rozhovor přišel dnes ráno k Impulsovým režisér Jan Svěrák. Řeč byla hlavně o jeho nové pohádce Tři bratři. Promluvil ale také o jeho spolupráci s tatínkem Zdeňkem nebo že chystá film pro dospělé. Podívejte se na video.

VIDEO: Pan Svoboda si dnes převzal poukaz na nový byt!

Publikováno: 30.06.2014 08:55
Páteční výherce bytu za více než dva miliony dnes dorazil do studia Impulsových i s celou rodinou, aby si převzal od zástupců developerské společnosti JRD poukaz na novou nemovitost. Celou atmosféru ve studiu můžete vidět právě teď na videu.

AUDIO: Byt snů má svého výherce!

Publikováno: 27.06.2014 09:33
Stal se jím pan Jiří Svoboda, který se ohlásil již známým heslem Haló, tady Impulsovi! Jaká byla jeho první reakce a jaké plány s bytem má? Dozvíte se ze zvukového záznamu!