Impulsovi

Impulsovi

Lenka Jurošková a Honza Daněk - průvodci ranního bloku informací, zábavy a hudby, Haló, tady Impulsovi, který v éteru Rádia Impuls můžete slyšet každý všední den od 05:00 do 09:00 hodin.

Pořad připravují: Honza Daněk, Lenka Jurošková, Aleš Růžička, Mirek Macháček, Veronika Culková, Radek Luzar.     

Cestování s Jiřím Kolbabou

     Zuřivý reportér      Co Vy na to, Zuzano?
Jiří Kolbaba
 
Zuřivý reportér
 

 

Haló, tady budka!

Od 19. září do 7. října voláme každé všední ráno do některého z více než deseti tisíc telefonních automatů rozmístěných na území České republiky. K tomu správnému vás budou Impulsovi navigovat už od šesté ranní. Ten, kdo přijme hovor jako první, získá od ranního týmu balíček kuchyňských potřeb od Tescomy v hodnotě 5 tisíc korun. Takže hurá do budky!

Pravidla soutěže a seznam výher naleznete ZDE.

 

 

 

28.09.2016

REPRÍZA: Karel Heřmánek v Rádiu Impuls

Dnes si připomínáme jednoho ze zajímavých hostů, který letos navštívil Rádio Impuls. Byl jím známý herec Karel Heřmánek, podívejte se na video.
27.09.2016

Opuštěná budka v Kozmicích

Další budka, do které se dnes Honza s Lenkou pokusili dovolat, byla v obci Kozmice v okrese Tábor. Tam u sluchátka čekal pan Jůza, zvedl sluchátko a vyhrál hodnotnou cenu. A Vy nezapomeňte poslouchat také ve čtvrtek, třeba zavoláme do budky blízko Vás.
26.09.2016

Dnešní výhra míří do Rozhovic na Chrudimsku

Dnes ráno volali Impulsovi do telefonní budky v obci Rozhovice v okrese Chrudim. Tam čekal posluchač Martin Kovář, který včas zvedl sluchátko a výhra je tedy jeho. Nezapomeňte poslouchat i zítra, třeba se dovoláme právě k Vám!
23.09.2016

Igor Timko zve na Český mejdan s Impulsem, ale i do Tater

Hostem u Impulsových byl frontman kapely No Name, Igor Timko. Na co všechno se můžeme těšit na Českém mejdanu s Impulsem, proč miluje Tatry, a jak těžké byly začátky kapely? Podívejte se na video.
23.09.2016

Budka zazvonila v obci Rousava

Hra Haló, tady budka je v plném proudu a ani dnes nechybělo volání do jednoho z telefonních automatů v České republice. Tentokrát zazvonil v obci Rousava, kde sluchátko zvedla paní Zacharová. Poslechněte si zvukový záznam.
22.09.2016

Dnes u sluchátka nikdo nečekal

Honza s Lenkou dnes volali do telefonní budky ve vesničce Lenešice v Ústeckém kraji, kde u sluchátka bohužel nikdo nečekal. Impulsovi ale vytočí telefonní číslo jednoho z telefonních automatů v Čechách i zítra, proto poslouchejte zítra mezi 5. a 9. hodinou a třeba bude kuchyňský balíček Váš.
21.09.2016

Šárka doběhla k telefonní budce jako první!

I dnes ráno Impulsovi volali do jedné z telefonních budek v naší republice, tentokrát to byla budka v Chroustově, kde už čekala posluchačka Šárka, která stihla sluchátko zvednout v časovém intervalu. I ve čtvrtek voláme do jednoho z telefonních automatů, přibližovací zprávy poslouchejte u Honzy a Lenky v ranním vysílání mezi pátou a devátou hodinou.
20.09.2016

Budka zvoní v Bradlecké Lhotě!

I dnes se Impulsovi dovolali do výherní budky, tentokrát do Bradlecké Lhoty na Semilsku. Tam už čekala paní Štěpánková, která sluchátko nejen zvedla, ale také se ohlásila známým heslem. Poslechněte si zvukový záznam a poslouchejte zase zítra, třeba se dovoláme do budky, ke které nebudete mít daleko!
19.09.2016

Impulsovi ráno volají do telefonních budek!

V pondělí měl štěstí posluchač Jan Cikrit, když mezi osmou a devátou zvedl sluchátko v Hraběšicích na Šumpersku!
17.09.2016

Richard Müller: Svlékání na koncertu zatím neplánuji

Pátečním hostem u Impulsových byl zpěvák Richard Müller, který se rozpovídal o svém novém albu s názvem 55. Jak vycházel Richard se svým otcem, co všechno zazní na koncertech a jak si užíval dovolenou? Podívejte se na rozhovor.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.