Impulsovi

 Haló, tady Impulsovi!

Jitka Vlková a Honza Daněk - průvodci ranního bloku informací, zábavy a hudby Haló, tady Impulsovi, který v éteru Rádia Impuls můžete slyšet každý všední den od 05:00 do 09:00 hodin.

Pořad připravují: Honza Daněk, Jitka Vlková, Aleš Růžička, Mirek Macháček, Jiřína Součková, Radek Macháček, Radek Luzar.     

Cestování s Jiřím Kolbabou

     Zuřivý reportér
Jiří Kolbaba
 
Zuřivý reportér

 

Do nového kola Haló, tady Impulsovi se můžete přihlásit zde!

 

V pořadu  se také dozvíte informace o aktuální dopravě a cenách benzínu.

 

facebook

Bývalý Zuřivý reportér Jakub Zahradníček opět za mikrofonem!

Publikováno: 08.07.2015 14:34
Bývalý Zuřivý reportér Jakub Zahradníček byl před rokem hostem Impulsových a určitě stojí za to si jeho povídání připomenout. Podívejte se na video.

Výherce si převzal poukaz na dům, který svět neviděl!

Publikováno: 26.06.2015 14:39
Dům, který svět neviděl, má svého výherce. Je jím pan Karel Burket, který si přijel poukaz na dům převzít do studia Rádia Impuls přímo od zástupců společnosti WOOD System. Podívejte se na video a poznejte našeho výherce!

Dům, který svět neviděl, má svého výherce!

Publikováno: 26.06.2015 10:00
Správným výherním heslem se dnes ráno Impulsovým přihlásil pan Karel Burket, a tak se stal novým majitelem domu, ve kterém svět neviděl. Podívejte se na video!

Michal Hrůza na Impulsu: Koncerty mě posilují a mám v hlavě novou píseň!

Publikováno: 19.06.2015 08:55
Exkluzivním hostem u Impulsových byl poprvé od svého těžkého úrazu zpěvák, hudebník a skladatel Michal Hrůza. Přišel s dobrou náladou a mluvil otevřeně o všem. Zmínil, co pro něj znamenala v nemocnici podpora fanoušků, že by rád vydal album, jaká nová píseň se chystá nebo že musí na přezkoušení do autoškoly. Podívejte se na video a dozvíte se víc.

Michal David chystá velkolepou oslavu narozenin!

Publikováno: 12.06.2015 10:23
Dnes ráno posnídal ve studiu Rádia Impuls známý český zpěvák, skladatel a hudební podnikatel, který se chystá oslavit své 55. narozeniny se známým hitmakerem DJ Bobem! Chcete se dozvědět více? Podívejte se na video!

Richard Krajčo živě na Impulsu!

Publikováno: 05.06.2015 10:25
Dnes ráno zavítal do studia Rádia Impuls známý divadelní a filmový herec a zpěvák Richard Krajčo. Zajímá Vás, co chystá na léto? Podívejte se na video!

Karel Voříšek: Rád předávám své zkušenosti!

Publikováno: 22.05.2015 10:30
Dnes ráno navštívil studio Rádia Impuls známý český moderátor Karel Voříšek. Zajímá Vás, co ho kromě moderování baví a kam se chystá na dovolenou? Podívejte se na video!

Martin Dejdar živě na Impulsu!

Publikováno: 15.05.2015 11:22
Dnes ráno navštívil studio Rádia Impuls známý český herec a moderátor Martin Dejdar. Zajímá Vás, co chystá v pracovním životě nebo jestli fandí hokeji? Podívejte se na video!

Pěvecké duo Eva a Vašek snídá na Impulsu!

Publikováno: 24.04.2015 10:05
Hned dva hosty přivítal dnes ve studiu Honza s Jitkou. O tom, co plánují a jak se mají přišlo dnes povídat pěvecké duo Eva a Vašek. Chcete se dozvědět více? Podívejte se na video!

Dominátor snídá na Impulsu!

Publikováno: 17.04.2015 09:15
Honza s Jitkou si dnes do ranního vysílání pozvali známého hokejového brankáře Dominika Haška. Chcete se o známém dominátorovi dozvědět více? Podívejte se na video!