Hrnečku vař

Recepty známé i neznámé nejen z kuchyně Lenky Juroškové a Honzy Daňka, ale i z kuchařek našich babiček.

Ve vysílání Rádia Impuls uslyšíte v premiéře v neděli v 9:50 hodin a v repríze v neděli ve 12:45 hodin.

 

 

22.01.2017

Rybí dobrota

I dnes se Lenka s Honzou rozhodli zalovit ve vodách bohatých na vitamín A, D a omega3 mastné kyseliny. Vaříme rybí dobrotu!
15.01.2017

Partnerský sexy losos s hruškovým salátem

Lenka je dnes rozhozená z článku o tom, že leden je měsícem rozvodů, a tak se rozhodla, že si u partnera udělá očko sexy lososem s hruškovým salátem. Poslechněte si zvukový záznam a překvapte svého partnera i Vy!
08.01.2017

Polentový koláč s ananasem

První lednový týden je za námi, a tak Honzu zajímalo, jestli Lenka drží své předsevzetí a stravuje se zdravě. Lenka vydržela a představila nám svůj recept na zdravé mlsání. Poslechněte si zvukový záznam a vařte s námi.
01.01.2017

Salát z červené čočky

S Novým rokem si mnoho z nás dává novoroční předsevzetí, mezi která často patří i hubnutí a zdravá strava. Proto se dnes Fanda s Lenkou rozhodli, že si připraví salát z červené čočky. Připravte si novoroční tradici trochu jinak...
25.12.2016

Citronové rýžové nudle

Máte po Štědrém dni chuť na něco lehčího? Pak ochutnejte Honzovy citronové rýžové nudle. Recept se dozvíte ve zvukovém záznamu.
18.12.2016

Pečený losos s okurkovo-bramborovým salátem

Honza nám dnes poradil, jak prožít opravdu klidné Vánoce bez stresu. Kromě výzdoby a podobně poradil i netradiční vánoční pokrm - pečeného lososa s rychlým okurkovo-bramborovým salátem. Poslechněte si zvukový záznam a vařte s námi!
11.12.2016

Vánoční vanilkové rohlíčky

Vánoce se blíží, a tak se dnes Honza s Lenkou pustili do pečení vánočního cukroví. Pro posluchače si dnes připravili vanilkové rohlíčky. Poslechněte si zvukový záznam a pečte s námi!
04.12.2016

Houbový Kuba

Vánoce se blíží, a tak se Honza s Lenkou rozhodli pro jednu z českých klasik - houbového Kubu. Poslechněte si zvukový záznam a vařte s námi.
27.11.2016

Slaný lososový koláč

Prosinec se blíží, to bude zase sladkostí a tučných jídel, a proto si Honza s Lenkou ještě dávají odlehčený oběd, než na všechny ty hříchy dojde. Poslechněte si zvukový záznam a ochutnejte s námi slaný lososový koláč.
20.11.2016

Mrkvové placičky s ananasovým dipem

Lenka je po svatomartinské huse a 17. listopadu přejedená, a tak si dnes s Honzou připravila mrkvové placičky s ananasovým dipem. Poslechněte si zvukový záznam a dozvíte se více.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.