Cestování s Jiřím Kolbabou

 

Objednávka hry Cestování s Jiřím Kolbabou

 

Pořad připravuje Lenka Jurušková a Honza Daněk. Ve vysílání Rádia Impuls ho můžete slyšet každý všední den v 6:10, 7:10 a 8:10 hodin. 

Rozhovory s předním českým cestovatelem a fotografem Jiřím Kolbabou, který navštívil více než 130 zemí na všech kontinentech naší planety. Jeho slovní zásoba, životní zkušenosti a nadhled ho předurčují k tomu, aby se o své nevšední a neopakovatelné zážitky dělil s posluchači a poutavě jim tak do domovů přinášel vůni vzdálených a exotických krajin.

V každém pořadu se věnuje jedné oblasti, kterou popisuje ze všech možných úhlů pohledu s důrazem na atraktivní zážitky a příběhy. Posluchači se tak mohou dozvědět, jaká dobrodružství cestovatel prožil v různých končinách, v jakých neobvyklých situacích se ocitl a jak je řešil, jak tam bydlel, stravoval se, jaké potkal lidi a jak se vzájemně poznávali. Jde o naprosto ojedinělý rozhlasový projekt, prostřednictvím kterého posluchači poznají oblasti, do nichž se obyčejný smrtelník dostane jen stěží.

Díky pořadu Cestování s Jiřím Kolbabou  a společnosti Bonaparte vznikla nová společenská hra „Cestování s Jiřím Kolbabou“, kterou  si můžete objednat na dobírku také  prostřednictvím formuláře za speciální ráááádiovou cenu 459,- Kč.

Internetové stránky fotografa a cestovatele Jirky Kolbaby<< ZDE >>

Sledujte Jiřího Kolbabu na sociální síti facebook

09.12.2016

Panama a její ostrovy

Jiří Kolbaba nás dnes pozval do Panamy. Poslechněte si zvukový záznam a dozvíte se více nejen o Panamě, ale i o známém Panamském průplavu.
08.12.2016

Krásné Holandsko

Cestovatel Jirka Kolbaba nás dnes pozval do krásné země, do Holandska. Poslechněte si zvukový záznam a nechtě se inspirovat na výlet.
07.12.2016

Úchvatný Laos

Laos, země, která uchvátila Jirku Kolbabu a země, do které nás dnes pozval. Poslechněte si zvukový záznam a poznejte ji i vy.
06.12.2016

Zážitky z Jemenu

Dnes jsme s Jirkou Kolbabou vyrazili do Jemenu. Poznejte blíže zemi, která sice nemá v poslední době dobrou pověst, náš cestovatel si ji ale užil.
05.12.2016

Nejzajímavější zvířata Himalájí

Jirka Kolbaba nás dnes pozval do Himalájí. Zajímá Vás, jaká zvířata zde žijí? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
02.12.2016

Havaj a její ostrovy

Jirka Kolbaba nás dnes zavedl na Havaj, o které už jsme si povídali mockrát. Dnes nám ale řekl, z kolika ostrovů se Havaj skládá a blíže nám představil ten největší.
01.12.2016

Španělský Madrid

Dnes jsme se s Jirkou Kolbabou vypravili do španělského Madridu. Poslechněte si zvukový záznam a poznejte blíže z největších měst Evropské unie více.
30.11.2016

Fidžijské ostrovy

Jirka Kolbaba nás pozval na Fidži, které je pro našeho cestovatele nezapomenutelným zážitkem. Poslechněte si zvukový záznam a dozvíte se více.
29.11.2016

Benátky

Dnes jsme s Jirkou Kolbabou navštívili ostrovní město Benátky. Poslechněte si více o místě, které je zapsané v seznamu UNESCO.
28.11.2016

Světová jednička Jirky Kolbaby

Dnes jsme se s Jiřím Kolbabou vydali do Austrálie, do nejoblíbenějšího města našeho cestovatele, do Sydney. Poslechněte si zvukový záznam a zamilujte se do něj také.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.