Cestování s Jiřím Kolbabou

 

Objednávka hry Cestování s Jiřím Kolbabou

 

Pořad připravuje Eva Hronková a Honza Daněk. Ve vysílání Rádia Impuls ho můžete slyšet každý všední den v 6:10, 7:10 a 8:10 hodin. 

Rozhovory s předním českým cestovatelem a fotografem Jiřím Kolbabou, který navštívil více než 130 zemí na všech kontinentech naší planety. Jeho slovní zásoba, životní zkušenosti a nadhled ho předurčují k tomu, aby se o své nevšední a neopakovatelné zážitky dělil s posluchači a poutavě jim tak do domovů přinášel vůni vzdálených a exotických krajin.

V každém pořadu se věnuje jedné oblasti, kterou popisuje ze všech možných úhlů pohledu s důrazem na atraktivní zážitky a příběhy. Posluchači se tak mohou dozvědět, jaká dobrodružství cestovatel prožil v různých končinách, v jakých neobvyklých situacích se ocitl a jak je řešil, jak tam bydlel, stravoval se, jaké potkal lidi a jak se vzájemně poznávali. Jde o naprosto ojedinělý rozhlasový projekt, prostřednictvím kterého posluchači poznají oblasti, do nichž se obyčejný smrtelník dostane jen stěží.

Díky pořadu Cestování s Jiřím Kolbabou  a společnosti Bonaparte vznikla nová společenská hra „Cestování s Jiřím Kolbabou“, kterou  si můžete objednat na dobírku také  prostřednictvím formuláře za speciální ráááádiovou cenu 459,- Kč.

Internetové stránky fotografa a cestovatele Jirky Kolbaby<< ZDE >>

Sledujte Jiřího Kolbabu na sociální síti facebook

 
18.04.2018

Ulice v Hanoji jsou pojmenované podle řemesel

Cesta kolem světa se přesunula na další zajímavé místo, do Vietnamu. Poznejte s Jirkou Kolbabou místní ulice a ochutnejte výbornou kuchyni.
17.04.2018

Japonsko je pečlivé, barevné a voňavé

Ani dnes nechybělo vyprávění Jirky Kolbaby z cesty kolem světa. Dnes o barevném a voňavém Japonsku.
13.04.2018

Ostrov Palau je rájem pro potápění

Jirka Kolbaba se dnes přihlásil z další zastávky na cestě kolem světa, a to z ostrova Palau v Oceánii. Užil si tady nejen původní vegetaci, ale i legraci v bahně.
12.04.2018

Další splněný sen v Oceánii

Jirka Kolbaba si na ostrově Palau v Oceánii splnil další ze svých dlouholetých snů. Proletěl se nad nádhernými ostrovy v cessně.
11.04.2018

Přelet nad posvátným územím v Austrálii

Jirka Kolbaba nás dnes prostřednictvím svého vyprávění pozval do Austrálie, která je další částí cesty kolem světa. Jaká byla návštěva posvátných území a jaká zvířata zde potkal?
10.04.2018

Jiří Kolbaba vstoupil na posvátnou půdu Austrálců

Po dvou dnech, kdy se nepodařilo spojení s naším cestovatelem, jsme se mu dnes dovolali na další ze zastávek cesty kolem světa, do Austrálie.
05.04.2018

Kanibalové a lovci lebek na Šalamounových ostrovech

I dnes jsme se s Jirkou Kolbabou prošli po Šalamounových ostrovech, tentokrát jsme se blíže seznámili s domorodci a ochutnali místní kuchyni.
04.04.2018

Šalamounovy ostrovy získaly své jméno omylem

Další zastávkou na cestě kolem světa s Jirkou Kolbabou byly dnes Šalamounovy ostrovy, které jsou nejen rájem na zemi, ale mají i svoji smutnou historii.
03.04.2018

Jirka Kolbaba fotil na Havaji velryby z helikoptéry

Jirka Kolbaba se nám dnes ozval z dalšího místa cesty kolem světa, z Havaje, kde kromě návštěvy sopky zde zažil další úžasný zážitek...
29.03.2018

Sjíždění úbočí sopky Cerro Negro v Nikaragui

Jirka Kolbaba se i dnes přihlásil z cesty kolem světa. Tentokrát nám vyprávěl o sopkách a dobrodružství, které zde zažil.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.