Cestování s Jiřím Kolbabou

 

Objednávka hry Cestování s Jiřím Kolbabou

 

Pořad připravuje Lenka Jurušková a Honza Daněk. Ve vysílání Rádia Impuls ho můžete slyšet každý všední den v 6:10, 7:10 a 8:10 hodin. 

Rozhovory s předním českým cestovatelem a fotografem Jiřím Kolbabou, který navštívil více než 130 zemí na všech kontinentech naší planety. Jeho slovní zásoba, životní zkušenosti a nadhled ho předurčují k tomu, aby se o své nevšední a neopakovatelné zážitky dělil s posluchači a poutavě jim tak do domovů přinášel vůni vzdálených a exotických krajin.

V každém pořadu se věnuje jedné oblasti, kterou popisuje ze všech možných úhlů pohledu s důrazem na atraktivní zážitky a příběhy. Posluchači se tak mohou dozvědět, jaká dobrodružství cestovatel prožil v různých končinách, v jakých neobvyklých situacích se ocitl a jak je řešil, jak tam bydlel, stravoval se, jaké potkal lidi a jak se vzájemně poznávali. Jde o naprosto ojedinělý rozhlasový projekt, prostřednictvím kterého posluchači poznají oblasti, do nichž se obyčejný smrtelník dostane jen stěží.

Díky pořadu Cestování s Jiřím Kolbabou  a společnosti Bonaparte vznikla nová společenská hra „Cestování s Jiřím Kolbabou“, kterou  si můžete objednat na dobírku také  prostřednictvím formuláře za speciální ráááádiovou cenu 459,- Kč.

Internetové stránky fotografa a cestovatele Jirky Kolbaby<< ZDE >>

Sledujte Jiřího Kolbabu na sociální síti facebook

27.07.2016

Aljaška

Další zastávkou na našich cestách světem je Aljaška. Poslechněte si vyprávění Jirky Kolbaby o zemi plné přírody.
26.07.2016

Yosemitský národní park

Dnes jsme se s Jirkou Kolbabou vydali do Yosemitského národního parku. Kde se nachází, kdy se stal národním parkem a co krásného zde můžete vidět? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
25.07.2016

Fidži

Jirka Kolbaba je po krátké pauze zpět, a tak jsme rovnou vyrazili na výlet na Fidži. Poslechněte si zvukový záznam a cestujte s námi!
08.07.2016

Hlavní město Islandu

Jirka Kolbaba se nám i dnes přihlásil z Islandu, tentokrát nám přiblížil atmosféru hlavního města. Poslechněte si zvukový záznam a dozvíte se více!
07.07.2016

Lidé na Islandu

I dnes pokračujeme na naší cestě po Islandu, a to v doprovodu našeho cestovatele Jirky Kolbaby. Zajímá Vás, jací lidé zde žijí a co jediné se Jirkovi nelíbí? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
06.07.2016

Duchovní Island

I dnes jsme s Jirkou Kolbabou zůstali na Islandu. Proč sem náš cestovatel jezdí tak rád? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
05.07.2016

Vesnice na Islandu

Dnes jsme se s Jirkou Kolbabou vydali na Island, který náš cestovatel miluje. Poslechněte si zvukový záznam a poznejte blíže místní vesnice!
04.07.2016

Ráj v Atlantiku

Jirka Kolbaba nám dnes vyprávěl o jednom z nejoblíbenějších míst našeho moderátora Ludvíka Pospíšila, o Madeiře. Poslechněte si více a třeba zláká i Vás.
01.07.2016

Fotogenické Norsko

Máte o prázdninách raději chladnější místa než vysoké teploty na plážích? Vyzkoušejte Norsko, do kterého nás dnes pozval náš cestovatel. Více se dozvíte ze zvukového záznamu.
30.06.2016

Nebezpečný výlet s Jirkou Kolbabou

Dnes nás kapitán Kolbaba zavedl na Mys Horn. Proč je toto místo jedním z nejnebezpečnějších? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.