Cestování s Jiřím Kolbabou

 

Objednávka hry Cestování s Jiřím Kolbabou

 

Pořad připravuje Lenka Jurušková a Honza Daněk. Ve vysílání Rádia Impuls ho můžete slyšet každý všední den v 6:10, 7:10 a 8:10 hodin. 

Rozhovory s předním českým cestovatelem a fotografem Jiřím Kolbabou, který navštívil více než 130 zemí na všech kontinentech naší planety. Jeho slovní zásoba, životní zkušenosti a nadhled ho předurčují k tomu, aby se o své nevšední a neopakovatelné zážitky dělil s posluchači a poutavě jim tak do domovů přinášel vůni vzdálených a exotických krajin.

V každém pořadu se věnuje jedné oblasti, kterou popisuje ze všech možných úhlů pohledu s důrazem na atraktivní zážitky a příběhy. Posluchači se tak mohou dozvědět, jaká dobrodružství cestovatel prožil v různých končinách, v jakých neobvyklých situacích se ocitl a jak je řešil, jak tam bydlel, stravoval se, jaké potkal lidi a jak se vzájemně poznávali. Jde o naprosto ojedinělý rozhlasový projekt, prostřednictvím kterého posluchači poznají oblasti, do nichž se obyčejný smrtelník dostane jen stěží.

Díky pořadu Cestování s Jiřím Kolbabou  a společnosti Bonaparte vznikla nová společenská hra „Cestování s Jiřím Kolbabou“, kterou  si můžete objednat na dobírku také  prostřednictvím formuláře za speciální ráááádiovou cenu 459,- Kč.

Internetové stránky fotografa a cestovatele Jirky Kolbaby<< ZDE >>

Sledujte Jiřího Kolbabu na sociální síti facebook

28.04.2017

Krásy egyptských pouští

Jiří Kolbaba nás dnes zavedl do Egypta, na místní fotogenické pouště...
27.04.2017

Timbuktu, město ztracené v Sahaře

Jiří Kolbaba nás dnes zavedl do kdysi slavného, dnes skoro ztraceného města Timbuktu...
26.04.2017

Noční procházka New Yorkem

Jirka Kolbaba se nám dnes přihlásil z New Yorku. Jak si užívá zdejší krásy velkoměsta a kdy má procházky po něm nejraději?
25.04.2017

Výborná vína jihoafrické republiky

Jirka Kolbaba nás dnes zavedl do Jihoafrické republiky, kde jsme společně ochutnali ta nejlepší místní vína...
24.04.2017

Nebezpečná i krásná řeka Okavango

Jiří Kolbaba nás dnes zavedl k řece Okavango. Poznejte blíže její krásnou i nebezpečnou přírodu...
21.04.2017

Vodopády na Islandu

Jirka Kolbaba nám dnes vyprávěl o těch nejznámějších vodopádech na Islandu...
20.04.2017

Slavné silnice světa

Jirka Kolbaba nás dnes provezl po legendárních silnicích světa. Poznejte je s námi...
19.04.2017

Svatá Lucie v Karibiku

Do Čech se vrátila zima, a tak jsme se dnes vydali s Jiřím Kolbabou do tepla. Naším dnešním cílem je ostrov Svatá Lucie v Karibiku...
18.04.2017

Devils Tower ve Wyomingu

Další část Ameriky, kterou jsme dnes s Jirkou Kolbabou navštívili, byl stát Wyoming a jeho přírodní i duchovní zajímavosti...
13.04.2017

Nejkrásnější ostrov Havaje

Jirka Kolbaba nám dnes představil nejkrásnější ostrov Havaje - ostrov Kauai.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.