Cestování s Jiřím Kolbabou

 

Objednávka hry Cestování s Jiřím Kolbabou

 

Pořad připravuje Lenka Jurušková a Honza Daněk. Ve vysílání Rádia Impuls ho můžete slyšet každý všední den v 6:10, 7:10 a 8:10 hodin. 

Rozhovory s předním českým cestovatelem a fotografem Jiřím Kolbabou, který navštívil více než 130 zemí na všech kontinentech naší planety. Jeho slovní zásoba, životní zkušenosti a nadhled ho předurčují k tomu, aby se o své nevšední a neopakovatelné zážitky dělil s posluchači a poutavě jim tak do domovů přinášel vůni vzdálených a exotických krajin.

V každém pořadu se věnuje jedné oblasti, kterou popisuje ze všech možných úhlů pohledu s důrazem na atraktivní zážitky a příběhy. Posluchači se tak mohou dozvědět, jaká dobrodružství cestovatel prožil v různých končinách, v jakých neobvyklých situacích se ocitl a jak je řešil, jak tam bydlel, stravoval se, jaké potkal lidi a jak se vzájemně poznávali. Jde o naprosto ojedinělý rozhlasový projekt, prostřednictvím kterého posluchači poznají oblasti, do nichž se obyčejný smrtelník dostane jen stěží.

Díky pořadu Cestování s Jiřím Kolbabou  a společnosti Bonaparte vznikla nová společenská hra „Cestování s Jiřím Kolbabou“, kterou  si můžete objednat na dobírku také  prostřednictvím formuláře za speciální ráááádiovou cenu 459,- Kč.

Internetové stránky fotografa a cestovatele Jirky Kolbaby<< ZDE >>

Sledujte Jiřího Kolbabu na sociální síti facebook

27.09.2016

Podzemní tunely ve Vietnamu

Cestovatel Jiří Kolbaba nás dnes opět pozval do Vietnamu, tentokrát nám více řekl o podzemních tunelech. Chcete se dozvědět více? Poslechněte si zvukový záznam.
26.09.2016

Vietnam

Dnes jsme se s naším cestovatelem vydali do Vietnamu. Chcete se dozvědět více o této vzdálené zemi? Poslechněte si zvukový záznam.
23.09.2016

Slavný objevitel David Livingstone

Jirka Kolbaba nám dnes vyprávěl o slavném africkém badateli Davidovi Livingstonovi. Chcete se i něm dozvědět více i Vy? Poslechněte si zvukový záznam.
22.09.2016

Historicky bohatá Čína

Dnes jsme s Jirkou Kolbabou vyrazili do Číny. Jak se našemu cestovateli líbí tato země? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
21.09.2016

Ostrov Martinik

Dnes jsme se s cestovatelem Jirkou Kolbabou vydali do Karibiku na ostrov Martinik. Poslechněte si zvukový záznam a poznejte tento ráj blíže.
20.09.2016

Pozoruhodný Laugavegur

Dnes jsme se s Jirkou Kolbabou vydali na Island, a to na jedno z jeho nejpozoruhodnějších míst, na Laugavegur. Poslechněte si zvukový záznam a poznejte toto dobrodružství blíže.
16.09.2016

Všechny chutě Vietnamu

I dnes jsme s Jirkou Kolbabou zůstali ve Vietnamu, tentokrát u jídla. Na jakých dobrotách si zde náš cestovatel pochutnává? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
15.09.2016

Jirka Kolbaba živě z Vietnamu

Jirka Kolbaba nás dnes pozdravil z Vietnamu, kde se právě nachází a samozřejmě nám toto místo i zajímavě vylíčil. Poslechněte si zvukový záznam.
14.09.2016

Příroda Arizony

Cílem našeho dnešního výletu byla Arizona. Poslechněte si zvukový záznam a vyprávění našeho milovníka filmových westernů, Jirky Kolbaby.
13.09.2016

Bahrajnské království

Jirka Kolbaba nás dnes zavedl na západ Saúdské Arábie, co Bahrajnu. Poslechněte si zvukový záznam a poznejte blíže jeho zářivá města.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.