Cestování s Jiřím Kolbabou

 

Objednávka hry Cestování s Jiřím Kolbabou

 

Pořad připravuje Lenka Jurušková a Honza Daněk. Ve vysílání Rádia Impuls ho můžete slyšet každý všední den v 6:10, 7:10 a 8:10 hodin. 

Rozhovory s předním českým cestovatelem a fotografem Jiřím Kolbabou, který navštívil více než 130 zemí na všech kontinentech naší planety. Jeho slovní zásoba, životní zkušenosti a nadhled ho předurčují k tomu, aby se o své nevšední a neopakovatelné zážitky dělil s posluchači a poutavě jim tak do domovů přinášel vůni vzdálených a exotických krajin.

V každém pořadu se věnuje jedné oblasti, kterou popisuje ze všech možných úhlů pohledu s důrazem na atraktivní zážitky a příběhy. Posluchači se tak mohou dozvědět, jaká dobrodružství cestovatel prožil v různých končinách, v jakých neobvyklých situacích se ocitl a jak je řešil, jak tam bydlel, stravoval se, jaké potkal lidi a jak se vzájemně poznávali. Jde o naprosto ojedinělý rozhlasový projekt, prostřednictvím kterého posluchači poznají oblasti, do nichž se obyčejný smrtelník dostane jen stěží.

Díky pořadu Cestování s Jiřím Kolbabou  a společnosti Bonaparte vznikla nová společenská hra „Cestování s Jiřím Kolbabou“, kterou  si můžete objednat na dobírku také  prostřednictvím formuláře za speciální ráááádiovou cenu 459,- Kč.

Internetové stránky fotografa a cestovatele Jirky Kolbaby<< ZDE >>

Sledujte Jiřího Kolbabu na sociální síti facebook

20.01.2017

Gibraltarský průliv

Gibraltarský průliv je místem, na které jsme dnes vyrazili s Jirkou Kolbabou. Poslechněte si zvukový záznam a poznejte zajímavosti kolem něj.
19.01.2017

Fjordy v podání Jirky Kolbaby

V Čechách se drží mráz, a tak nás Jirka Kolbaba pozval do tématicky podobných fjordů. Chcete se dozvědět více? Poslechněte si zvukový záznam.
18.01.2017

Gurmánský zážitek na Bali

Naším dnešním cílem bylo Bali. Proč se sem Jirka Kolbaba rád vrací a na čem si zde pochutnává? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
17.01.2017

Magický Bajkal

Jiří Kolbaba nás dnes pozval k jezeru Bajkal. Co ho zde okouzlilo a čeho je zde naopak velká škoda? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
16.01.2017

To nejkrásnější ze Singapuru

Jirka Kolbaba dnes pro Impulsovi i pro posluchače vzpomíná na Singapur. Poslechněte si zvukový záznam a poznejte jeho zajímavá místa.
03.01.2017

Krásné město pokryté smogem

Dnes jsme se s Jirkou Kolbabou vydali do Kalkaty, což je hlavní město Západního Bengálska. Poslechněte si více o jeho krásách ukrytých pod smogem.
02.01.2017

Krugerův národní park

Ani v roce 2017 nebude v našem vysílání chybět cestovatel Jirka Kolbaba. Ten nás dnes zavedl do Afriky, do Krugerova národního parku. Poslechněte si zvukový záznam a poznejte toto rozlehlé místo plné zvířat.
30.12.2016

Poloostrov Reykjanes

Jirka Kolbaba nás dnes opět zavedl na svůj oblíbený Island, tentokrát na poloostrov Reykjanes, kde se nachází i hlavní město Reykjavík. Poslechněte si zvukový záznam a dozvíte se více.
29.12.2016

Jižní Korea

Cestovatel Jirka Kolbaba nám dnes vyprávěl o zemi v jihovýchodní Asii, o Korei. Poslechněte si zvukový záznam a poznejte toto úžasné místo blíže.
28.12.2016

Jezero Lago di Garda

Jirka Kolbaba nás dnes pozval do Itálie, k jezeru Lago di Garda. Chcete toto krásné místo poznat blíže? Poslechněte si zvukový záznam.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.