Cestování s Jiřím Kolbabou

 

Objednávka hry Cestování s Jiřím Kolbabou

 

Pořad připravuje Lenka Jurušková a Honza Daněk. Ve vysílání Rádia Impuls ho můžete slyšet každý všední den v 6:10, 7:10 a 8:10 hodin. 

Rozhovory s předním českým cestovatelem a fotografem Jiřím Kolbabou, který navštívil více než 130 zemí na všech kontinentech naší planety. Jeho slovní zásoba, životní zkušenosti a nadhled ho předurčují k tomu, aby se o své nevšední a neopakovatelné zážitky dělil s posluchači a poutavě jim tak do domovů přinášel vůni vzdálených a exotických krajin.

V každém pořadu se věnuje jedné oblasti, kterou popisuje ze všech možných úhlů pohledu s důrazem na atraktivní zážitky a příběhy. Posluchači se tak mohou dozvědět, jaká dobrodružství cestovatel prožil v různých končinách, v jakých neobvyklých situacích se ocitl a jak je řešil, jak tam bydlel, stravoval se, jaké potkal lidi a jak se vzájemně poznávali. Jde o naprosto ojedinělý rozhlasový projekt, prostřednictvím kterého posluchači poznají oblasti, do nichž se obyčejný smrtelník dostane jen stěží.

Díky pořadu Cestování s Jiřím Kolbabou  a společnosti Bonaparte vznikla nová společenská hra „Cestování s Jiřím Kolbabou“, kterou  si můžete objednat na dobírku také  prostřednictvím formuláře za speciální ráááádiovou cenu 459,- Kč.

Internetové stránky fotografa a cestovatele Jirky Kolbaby<< ZDE >>

Sledujte Jiřího Kolbabu na sociální síti facebook

26.08.2016

Kypr

Dnes jsme se s naším cestovatelem vydali na Kypr. Poslechněte si zvukový záznam a dozvíte se věci, které jste o této zemi možná ani netušili.
25.08.2016

Historický Maratonský běh

Jirka Kolbaba si dnes vybral maratonské téma - a to o slavném běhu řeckého běžce z Marathónu do Athén, který se odehrál roku 490 před naším letopočtem. Poslechněte si zvukový záznam a podívejte se s námi do historie.
24.08.2016

Ledoborcem na Severní pól

Jirka Kolbaba nás dnes pozval na ledoborec a cestu na severní pól. Proč se sem jezdí právě teď a jaké zajímavosti Vás zde čekají? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
23.08.2016

Šalamounovy ostrovy

Dnes jsme se s Jirkou Kolbabou vydali na Šalamounovy ostrovy. Kde se nacházejí a co zajímavého Vás zde čeká? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
22.08.2016

Pozoruhodná Tanzánie

Jirka Kolbaba nás dnes zavedl do Afriky, do Tanzánie. Chcete se o této pozoruhodné zemi dozvědět více? Poslechněte si zvukový záznam.
19.08.2016

Zajímavosti Mexika

Dnes jsme s naším cestovatelem vyrazili do Mexika. Poslechněte si více o této zemi plné zajímavostí.
18.08.2016

Srdcové Japonsko

Dnes jsme se s Jirkou Kolbabou vydali na místo, ke kterému má náš cestovatel velmi kladný vztah - do Japonska. Poslechněte si zvukový záznam a nechte se touto zemí zasáhnout do srdce.
17.08.2016

Ohromující příroda Ameriky

Dnes jsme se s Jirkou Kolbabou vydali hledat přírodní skvosty do Ameriky. Poslechněte si zvukový záznam a dozvíte se, jaká místa Vás ohromí.
16.08.2016

Pestrá Čína

Dnes jsme s cestovatelem Jirkou Kolbabou vysílali o Číně. Poslechněte si více o této rozlehlé zemi.
15.08.2016

Kanada

Dnes jsme s cestovatelem Jirkou Kolbabou vyrazili do Kanady. Poslechněte si zvukový záznam a poznejte tuto zemi blíž.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.