Cestování s Jiřím Kolbabou

 

Objednávka hry Cestování s Jiřím Kolbabou

 

Pořad připravuje Lenka Jurušková a Honza Daněk. Ve vysílání Rádia Impuls ho můžete slyšet každý všední den v 6:10, 7:10 a 8:10 hodin. 

Rozhovory s předním českým cestovatelem a fotografem Jiřím Kolbabou, který navštívil více než 130 zemí na všech kontinentech naší planety. Jeho slovní zásoba, životní zkušenosti a nadhled ho předurčují k tomu, aby se o své nevšední a neopakovatelné zážitky dělil s posluchači a poutavě jim tak do domovů přinášel vůni vzdálených a exotických krajin.

V každém pořadu se věnuje jedné oblasti, kterou popisuje ze všech možných úhlů pohledu s důrazem na atraktivní zážitky a příběhy. Posluchači se tak mohou dozvědět, jaká dobrodružství cestovatel prožil v různých končinách, v jakých neobvyklých situacích se ocitl a jak je řešil, jak tam bydlel, stravoval se, jaké potkal lidi a jak se vzájemně poznávali. Jde o naprosto ojedinělý rozhlasový projekt, prostřednictvím kterého posluchači poznají oblasti, do nichž se obyčejný smrtelník dostane jen stěží.

Díky pořadu Cestování s Jiřím Kolbabou  a společnosti Bonaparte vznikla nová společenská hra „Cestování s Jiřím Kolbabou“, kterou  si můžete objednat na dobírku také  prostřednictvím formuláře za speciální ráááádiovou cenu 459,- Kč.

Internetové stránky fotografa a cestovatele Jirky Kolbaby<< ZDE >>

Sledujte Jiřího Kolbabu na sociální síti facebook

27.10.2016

Řím - město plné legend

Dnes jsme se s Jirkou Kolbabou vydali do Říma. Jaké zajímavosti zde můžete vidět a na co se sbíhaly sliny naší Lence? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
26.10.2016

Nové Mexiko

Jirka Kolbaba dnes vyprávěl o Novém Mexiku. Jaké zajímavosti zde můžete navštívit a jak se liší od starého Mexika? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
25.10.2016

Staré kultury v Etiopii

Jirka Kolbaba nám dnes vyprávěl o Etiopii. Jaké krásy zde můžete poznat a co zde obdivoval náš cestovatel? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
21.10.2016

Oblíbená Kanada

Jirka Kolbaba nás dnes pozval do své oblíbené Kanady. Poslechněte si zvukový záznam a poznejte ji blíže i Vy.
20.10.2016

Buddhistické festivaly v Bhútánu

Jirka Kolbaba se i dnes přihlásil z exotického Bhútánu. Jaký byl jeho let na toto místo? A jaké jsou zdejší buddhistické festivaly? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
19.10.2016

Země hřmícího draka

Jirka Kolbaba nás dnes zavedl na pozoruhodné místo na planetě, do království Bhútán. Jak se mu na tomto místě líbí a jak se sem můžete dostat? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
18.10.2016

Jedno z nejkrásnějších měst v Norsku

I dnes jsme s Jirkou Kolbabou zůstali v Norsku, tentokrát ve městě Bergen. Poslechněte si více o druhém největším městě v Norsku.
17.10.2016

Město Lillehammer

Jirka Kolbaba se dnes opět podíval do Norska, a to do města Lillehammer. Chcete toto zajímavé město poznat i Vy? Poslechněte si zvukový záznam.
14.10.2016

Vyrážíme do Osla

Naše dnešní kroky vedly do Osla, kam nás nemohl pozvat nikdo jiný, než Jirka Kolbaba. Poslechněte ti zvukový záznam a poznejte toto místo blíže.
13.10.2016

Za módou a designem do Milána

Dnes jsme se s Jirkou Kolbabou vydali živě do italského města Milán. Co vše si zde můžete prohlédnout a čím je toto město známé? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.