Český mejdan s Impulsem se kvapem blíží!

 

 

Kromě Karla Gotta vystoupí hvězdy české a slovenské hudby, nebudou chybět Chinaski, No Name, Michal David, Dalibor Janda, Miro Žbirka, Petr Kolář, Janek Ledecký, Peter Nagy, Vašo Patejdl, Ilona Csáková, Jelen, Leona Machálková a další.

Díky velkému zájmu o vstupenky na koncert bylo rozhodnuto o úpravě pódia v unikátním řešení, které poskytne návštěvníkům možnost vidět hudební show ze všech stran. Stage bude doplněna o středové molo, které interpretům umožní bližší kontakt s publikem.

Akci moderují Vlasta Korec a mistr hudebních omáček Petr Vondráček.

Vstupenky jsou k dostání na jednom z více než 900 prodejních míst Ticketportalu nebo na www.ticketportal.cz.

VIP vstupenky můžete koupit zde.

Záštitu nad akcí Český mejdan s Impulsem převzalo hlavní město Praha. 

Pořadatelem akce jsou Rádio Impuls, Stratex Communication a Bestsport.

 

 

14.10.2016

Pro hladký odjezd z Českého mejdanu posílí České dráhy dva noční vlaky

Avizovaná rekordní návštěvnost sobotního Českého mejdanu Rádia Impuls v O2 Aréně přiměla České dráhy k posílení dvou nočních vlaků. Jde o vlaky EuroNight Metropol, který odjíždí směr Brno z hlavního nádraží Praha ve 23:58 a noční Rychlík Jan Kašpar do Kolína, Přelouče a Pardubic, který odjíždí z Libně v 00:08 hod.
11.10.2016

Český mejdan s Impulsem už tuto sobotu! Nabízíme poslední VIP vstupenky!

Vychutnejte si VIP zážitek z hudební události letošního podzimu! Chcete mít exkluzivní výhled na celou show a k tomu si pochutnat na bohatém občerstvení?
13.09.2016

Český mejdan s Impulsem už za měsíc!

Hudební akce roku je za rohem. Své vystoupení 15. října 2016 v pražské O2 areně přislíbil i pan Karel Gott! Všechny své příznivce na Český mejdan s Impulsem pozval v živém vysílání Fandy a jeho české bandy na Rádiu Impuls.
15.06.2016

Michal David se chystá na mejdan roku!

Také legenda českého popu zahraje na Českém mejdanu s Impulsem. Svátek české a slovenské hudby se koná letos 15.října O2 Areně.
15.06.2016

Vašo Patejdl zahraje na Českém mejdanu s Impulsem!

Další zástupce československé popmusic se představí 15.října v O2 Areně.
19.04.2016

Michal Malátný zve všechny fanoušky na Český mejdan s Impulsem!

Michal Malátný zve ve vysílání Rádia Impuls všechny fanoušky na Český mejdan s Impulsem na 15. 10. 2016 do pražské O2 areny.
26.03.2016

Dalibor Janda: Píseň Já si tě najdu exkluzivně pro Impuls!

Dalibor zahraje živě s kapelou Prototyp na Českém mejdanu s Impulsem 15.10.2016 v O2 aréně! Protože zve všechny své fanoušky, zahrál živě na Impulsu! Podívejte se!
25.03.2016

Petr Kolář: Sedm armád live na Impulsu!

Jestli se letos chystá něco velkého, je to Český mejdan s Impulsem. Svátek všech milovníků české a slovenské hudby. Bude tam také Petr Kolář, který exkluzivně zazpíval živě svojí novou píseň Sedm armád. Podívejte se!
24.03.2016

Igor Timko z No Name: Prožíváme šťastné období!

Také No Name, legendární slovenská kapela slavící 20 let na scéně, vystoupí na Českém mejdanu s Impulsem na podzim v O2 aréně. Hlavní tvář skupiny, Igor Timko, už se těší. Dokonce tak moc, že přiletěl do Impulsu prozradit, co si No Name přichystají. Podívejte se na video.
23.03.2016

Janek Ledecký zve posluchače na Český mejdan s Impulsem!

Jankovi navíc nyní vychází po dlouhých letech nová deska! Kdo přijde 15. října do O2 arény, nové písně bude moct slyšet na vlastní uši, jak nám Janek v dnešním rozhovoru potvrdil. Podívejte se na video s autorem celé řady hitů
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.