ČESKÝ MEJDAN S IMPULSEM 2019

Už počtvrté! Česká hudební událost roku se znovu hlásí o svoje místo na slunci. A znovu s největšími domácími hvězdami. Kdo bude zpívat tentokrát?

Ještě před Vánoci máme tu čest ohlásit velký návrat Zlaté Slavice Lucie Bílé do O2 areny. Její vystoupení v roce 2017 bylo oslnivé a diváci se mají na co těšit i v roce příštím. Poprvé se na pódiu Českého mejdanu s Impulsem objeví druhá nejpopulárnější domácí zpěvačka – co do počtu získaných Zlatých slavíků. Ano, Hana Zagorová! „O2 arenu mám ráda,“ řekla v rozhovoru pro Rádiu Impuls. Už víme, že v jejím programu zazní jak staré šlágry jako „Spěchám“, nebo „Málokdo ví“, tak i novinka „Já nemám strach“, kterou pro ni napsal Marek Ztracený. A ten je dalším nováčkem v mejdanové sestavě. I on už ví, jaké písničky v jeho části koncertu zazní.

Český mejdan s Impulsem zažije 19. října 2019 také návraty. Dalibor Janda zazpíval hned na prvním ročníku. Tentokrát sebou přivede dceru Jiřinu Annu Jandovou.

Radost máme z opětovné účasti plzeňské skupiny Mandrage. Její hit „Motýli“ se zařadil mezi stálice hudebního programu Impulsu, stejně jako starší „Šrouby a matice“ a „Hledá se žena“. Pořád však nejsme na konci seznamu – to ani zdaleka! Do sestavy přidáme další velká jména, ale všechno postupně.

Spolu s prvními oznámenými interprety byl spuštěn také předprodej cenově výhodných vstupenek do 4. patra. K dispozici bude více speciálních lístků na sezení přímo u pódia. Producenti koncertu – Rádio Impuls, Stratex Communication a Bestsport doporučují s koupí lístků neotálet, protože nejlepší místa bývají velmi brzy rozebrána.

Lístky jsou k dostání v prodejní síti Ticketportal v cenovém rozmezí 640 Kč – 2590 Kč.

Vstupenky kupte ZDE!

Podívejte se na sestřih Českého mejdanu s Impulsem 2018:

Podívejte se na fotky z letošního úspěšného koncertu:

 

V rámci tohoto pořadu zatím nebyly publikovány žádné články.

Impuls on-line
Český Impuls on-line
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.