ČESKÝ MEJDAN S IMPULSEM 2018

Český mejdan s Impulsem 2018 vstoupil do 3. ročníku a proběhne opět v pražské O2 areně, tentokrát už 13. října 2018. V prodeji zbývají poslední vstupenky na stání a stání u pódia.

Akce slibuje velká hudební jména, a také největší české a slovenské hity naživo. Návštěvníky čeká zcela nové hvězdné obsazení, kterému vévodí skupina Kryštof. Ta zahraje na závěr hodinový koncert na svém jediném letošním halovém vystoupení a osobně vás na koncert zve.

Na obřím podiu se také objeví Richard Müller, Xindl X, Peter Nagy se skupinou Indigo nebo legendární hvězda písniček z Impulsovic krabičky Václav Neckář. Své filmové hity, jako je Zakázané uvolnění nebo Pro Emu přijde zazpívat na Český mejdan Michal Hrůza. Chybět nebudou ani zástupci nastupující generace muzikantů a stále úspěšnější skupiny Jelen nebo Mirai.

Do mejdanové sestavy se znovu vrací také Michal David, který má navíc na svém kontě i letošní hymnu „Český mejdan podle plánu“. Naživo ji uslyšíte poprvé právě O2 areně na velkém říjnovém koncertu. A spolu s Michalem Davidem si ji zazpívá i vítěz soutěže Rádia Impuls Zazpívej si na mejdanu. Podívejte se na videoklip k písničce a připomeňte si atmosféru loňského ročníku Českého mejdanu s Impulsem. 

 

Pro návštěvníky koncertu bude už odpoledne od 15:30 připravena speciální venkovní scéna s občerstvením, ochutnávkou pivních speciálů od Staropramenu, živým koncertem skupiny Hamleti a českou diskotékou Ivo Apfela. Právě tady také pokřtíme nový kalendář Český mejdan s Impulsem 2019. Vstup do této zóny je pro všechny zdarma i bez lístků na koncert.
Vstup do O2 areny bude umožněn od 16:30, koncert začíná v 18:00.

Producenty koncertu jsou Rádio Impuls, Stratex Communications a Bestsport. Vstupenky jsou k dostání v prodejní síti Ticketportal v cenovém rozmezí 590 Kč – 990 Kč.

Vstupenky můžete koupit ZDE.

Jako každý rok bude záznam z koncertu pořizovat FTV Prima, která je mediálním partnerem akce, proto upozorňujeme návštěvníky, že v prostorách může probíhat natáčení pro účely pořadů vysílaných FTV Prima s.r.o. a také fotografování pro účely propagace akce pořádané Rádiem Impuls a Společností Stratex spol. s.r.o.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.

V rámci tohoto pořadu zatím nebyly publikovány žádné články.

Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.