Český mejdan s Impulsem

I letos s KARLEM GOTTEM a největšími českými a slovenskými hvězdami. Domácí hudební událost minulého roku má své pokračování! Rádio Impuls připravuje druhý ročník úspěšného megakoncertu Český mejdan s Impulsem, tentokrát s podtitulem „Zpívá celé Česko“ a odehraje se před Vánoci, v sobotu 16. prosince 2017 v pražské O2 areně.

„Zbývají nám necelé čtyři měsíce do koncertu a jsme velice potěšeni, že můžeme k již dříve ohlášeným jménům účinkujících přidat další. Především nám potvrdil svou účast Karel Gott, který se na Českém mejdanu s Impulsem chystá poprvé živě zazpívat s kapelou No Name společný duet Kto dokáže. Do hvězdné sestavy nejen k Lucii Bílé přibyla i nadějná a cenami Anděl ověnčená zpěvačka Lenny a O2 arenou zazní i největší hity Jana Kalouska Chodím ulicí nebo Hvězdy se mění,“ řekl k připravovanému koncertu generální ředitel Rádia Impuls Jiří Hrabák.

Vstupenky na téměř pětihodinový maraton hitů českých a slovenských interpretů velmi rychle mizí. Vyprodány již jsou VIP Platinum vstupenky, které nabídly fanouškům sezení přímo u pódia a velice rychle mizí místa v 1. patře. Producenti koncertu – Rádio Impuls, Stratex Communication a Bestsport doporučují s koupí lístků neotálet. V současné době jsou k dostání v prodejní síti Ticketportal vstupenky v cenovém rozmezí 490 Kč – 890 Kč.

Celá O2 arena si bude moci zazpívat ty největší hity již dříve ohlášených interpretů – Ewy Farne, Michala Davida, Ilony Csákové, Petra Koláře a dalších. Očekávat ale také můžeme úplné novinky a hudební překvapení. Miro Žbirka přizve na pódium zpěvačku Marthu a zazpívají i známý duet Čo bolí, to prebolí. Novinku ze svého repertoáru představí skupiny Mandrage a Slza, které na podzim vydají nová alba a návštěvníci Českého mejdanu s Impulsem je uslyší dřív než ostatní.

Letošní ročník Českého mejdanu s Impulsem nese podtitul „Zpívá celé Česko“ a tak jsme připravili na odpoledne program před O2 arenu s DJ Ivo Apfelem, aby se návštěvníci při čekání rozezpívali a připravili tak svoje hlasivky na příval hitů, které během koncertu zazní. Večerním koncertem diváky provede osvědčená moderátorská dvojice Rádia Impuls Vlasta Korec a Mistr hudebních omáček Petr Vondráček.

Vstupenky můžete zakupit ZDE.

Připomeňte si , jaké to loni na Českém mejdanu bylo:

21.04.2017

Mandrage pracují na nové desce!

Český mejdan s Impulsem se blíží a jedním z mnoha účinkujících je i kapela Mandrage, jejíž pětina nás dnes navštívila. Hosty Impulsových byl Pepa Bolan a František Bořík. Podívejte se na video.
20.04.2017

Nalaďte se na Český mejdan s Impulsem 2017 v pátek 21. dubna

Páteční vysílání bude plné hvězd letošního Českého mejdanu, který chystáme na 16. prosinec v pražské O2 aréně.
17.04.2017

REPRÍZA: Skupina No name chystá na Český mejdan překvapení

Dalším z hostů, kteří vystoupí na Českém mejdanu s Impulsem v O2 areně, je skupina No name. Její lídr Igor Timko ale neprozradil, jaké písně zahrají. Budou překvapením...
15.04.2017

REPRÍZA: Miro Žbirka přizve na Český mejdan zpěvačku Marthu!

Dalším hostem, který vystoupí na Českém mejdanu s Impulsem, je Miro Žbirka. Ten už nyní ví, že si na koncert přizve i zpěvačku Marthu. Podívejte se na video.
14.04.2017

REPRÍZA: Lucie Bílá se chystá na Český mejdan s Impulsem

Zpěvačka a několikanásobná zlatá Slavice se na Český mejdan s Impulsem chystá už nyní. Kromě dalších na této akci zazní i píseň Hana. Podívejte se na video a připomeňte si návštěvu Lucie Bílé.
13.04.2017

Český mejdan s Impulsem 2017 - nejlepší vstupenky vyprodány!

Měsíc po spuštění předprodeje vstupenek na Český mejdan s Impulsem jsou V.I.P vstupenky na sezení přímo u pódia vyprodány.
17.03.2017

Miro Žbirka se připravuje na Český mejdan

Štěstí přeje připraveným. A tím se řídí i Miro Žbirka, který se na Český mejdan nejen připravuje, ale rozhodl se hned po rozhovoru s Honzou a Lenkou pozvat i zpěvačku Martu. Podívejte se na video.
15.03.2017

Písně No name budou na Českém mejdanu překvapením!

Igor Timko v rozhovoru pro Fandu a jeho českou bandu neprozradil, co na Českém mejdanu s Impulsem zahraje. Svým výběrem a možná i novými písněmi chce on i jeho skupina No name posluchače překvapit. Podívejte se na video.
13.03.2017

Lucie Bílá zazpívá na Českém mejdanu píseň Hana!

Známá zpěvačka a Slavice Lucie Bílá se v rozhovoru s Vlastou Korcem zamyslela nad tím, jakou písničku zazpívá pro posluchače na Českém mejdanu s Impulsem, který proběhne 16. prosince 2017. Jistá si je tím, že zazní píseň Hana. Podívejte se na video.
07.03.2017

Velkolepý koncert Český mejdan s Impulsem se vrací a zahajuje prodej vstupenek pro ročník 2017!

Domácí hudební událost roku 2016 bude mít své pokračování! Nejen pro všechny, kteří se v říjnu skvěle bavili ve vyprodané O2 areně na Českém mejdanu s Impulsem, přinášíme dobrou zprávu.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.