Buďte fit s Petrem Havlíčkem

Pořad s výživovým poradcem Petrem Havlíčkem, který Vám poradí v otázkách zdravého životního stylu.

Pořad Buďte fit s Petrem Havlíčkem můžete na Rádiu Impuls slyšet každou sobotu v časech 6:50 a 8:50 a v neděli v časech 7:40 a 9:40.

28.02.2016

Můžeme se na benzínové pumpě najíst zdravě?

Co když nás přepadne hlad na cestách a my se snažíme jíst zdravě? Co si dát například na benzínové pumpě? Poradí výživový poradce Petr Havlíček, poslechněte si zvukový záznam.
27.02.2016

Hříchy ve zdravé stravě

Co obnáší změna jídelníčku? A můžeme si občas dovolit nějakou nezdravou dobrotu? Na tyto otázky dnes odpovídá výživový poradce Petr Havlíček. Poslechněte si zvukový záznam.
21.02.2016

Jídlo a dobrá nálada

Jak moc ovlivňuje strava naší náladu a dokáže ji vylepšit? To je dnešní otázka pro výživového poradce Petra Havlíčka. Poslechněte si zvukový záznam.
20.02.2016

Jak na kvalitní spánek?

Zajímá Vás, co všechno ovlivňuje kvalitu našeho spánku? Poslechněte si rozhovor s výživovým poradcem Petrem Havlíčkem a dozvíte se více.
14.02.2016

Jak se zbavit celulitidy?

Celulitida, to je problém, který trápí mnoho žen. Dá se jí zbavit? A pokud ano, tak jak? Dozvíte se z odpovědi Petra Havlíčka.
13.02.2016

Jak se zbavit tuku na břiše?

Jak se zbavit tuku na břiše? A proč to jde tak těžce? To jsou dnešní otázky pro výživového poradce Petra Havlíčka. Poslechněte si zvukový záznam a dozvíte se více!
07.02.2016

Výběr kvalitních surovin

Co by nemělo chybět na nákupním seznamu a podle čeho si vybírat kvalitní potraviny? Dozvíte se z dnešního rozhovoru s výživovým poradcem Petrem Havlíčkem.
06.02.2016

Hubnutí a vše kolem něj

Kolik nás bude stát hubnutí a jak vlastně začít? To je dnešní otázka pro výživového poradce Petra Havlíčka. Poslechněte si zvukový záznam.
31.01.2016

Jak jíst při nemoci?

Řada lidí při nemoci dostatečně nejí, a to nejen proto, že nemá chuť, ale i proto, že se bojí, že ztloustne. Co na to výživový poradce Petr Havlíček? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
30.01.2016

Jak se chránit proti chřipce?

Kdy je náš imunitní systém v ohrožení a čeho se vyvarovat v chřipkových měsících? Na tyto otázky dnes odpovídá výživový poradce Petr Havlíček. Poslechněte si zvukový záznam a dozvíte se více!
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.