Festival Benátská! s Impulsem se blíží!

Jako již tradičně se festival dobré nálady bude konat poslední červencový víkend 26. – 29.7. 2018 v Liberci. Hlavními hvězdami bezesporu budou Jarek Nohavica, první dáma rocku Bonnie Tyler a němečtí Guano Apes.

V loňském roce jsme návštěvníkům festivalu v Hudebním stanu Rádia Impuls nabídli koncerty takových kapel, jako jsou Wohnout, UDG, Ivan Mládek a Banjo Band a mnoho dalších. I pro letošní ročník program pečlivě připravujeme a bude se opět na co těšit! Zahrají Mirai, Desmod, Doctor P.P., O5 a Radeček, Petr Kolář, Václav Noid Bárta, Katarína Knechtová, Mňága a Žďorp a mnoho dalších. Po koncertních vystoupeních bude až do brzkých ranních hodin Hudební stan Rádia Impuls patřit Ivo Apfelovi a jeho československé diskotéce.


Letošní Benátská! s Impulsem 2018 tak už v tuto chvíli čítá na šedesát interpretů. Tvrdší scénu zastupují kapely Tublatanka, Krucipüsk, Dymytry, Citron, Arakain nebo Vypsaná fixa. Narozeniny s fanoušky oslaví slovenská Metalinda, BSP, Škwor nebo Divokej Bill. Na Benátskou! s Impulsem se letos vrátí Marpo nebo Jasná Páka. Mladší publikum si určitě nenechá ujít vystoupení Sebastiana, ATMO Music, Lipa nebo Bena Cristovao. A vystoupí mnoho dalších…

Vstupenky na 26. ročník festivalu Benátská! s Impulsem jsou k dostání na benatska.cz, v prodejních sítích Ticketportal, Ticketpro a na serveru E-vstupenka.

 

 

V rámci tohoto pořadu zatím nebyly publikovány žádné články.

Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.